Gönderen Konu: Beyler Ganimet İçin oynamak istiyorum bi yardımcı olabilirmisiniz bu konuda  (Okunma sayısı 1155 defa)

Çevrimdışı berkbukk

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : HARAKİRİ
  • Klanım : MiLaT
savaşırken hangi birimleri çıkarmalıyım hala tespit edemedim hangisi daha iyi diye 70 kişilik bi ordum var okcu dev barbar bi ganimet için oynayan arkadaşalar güzel birşey söyleyebilirmi okcu ve barbar 2. seviye

Çevrimdışı onurrect

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ONUR
  • Klanım : #The Sivok#
Ynt: Beyler Ganimet İçin oynamak istiyorum bi yardımcı olabilirmisiniz bu konuda
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2015, Çarşamba - 01:35 »
Kardeşim şimdilik okçuyla dal elinde varaa ganimetin geliştir kışlayı ve goblinlerde dal ben öyle yapıyorum ve dalarken dikkat et direkt altın deposu veya iksir deposuna dalma önce gözlem yap altın madeninin tam yanında küçük kutucuk var orası doluysa bilki altın madende iksirde ise aynı şekilde toplayıcı doluysa toplayıcıya saldır basit zaten 50 tane goblin 15 okçu gönder zaten haşat ederler ben 60 tane goblinle 200.000 altın 150.000 iksir topladım mesela bide saldırmaktan korkma bi de köy düzeni araştır ben bulursam atarım aynısını yapmalısın ama

onurrect 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ybj_coc (16 Aralık 2015, Çarşamba - 18:28)