Gönderen Konu: acil tavsiye  (Okunma sayısı 1318 defa)

Çevrimdışı unmatched

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Unmatched
acil tavsiye
« : 12 Ekim 2013, Cumartesi - 16:13 »
Merhabalar ben oyuna yeni başladım ve forumu da detaylı inceleme fırsatım olmadı tam olarak ama acilen tavsiyeye ihtiyacım olduğu için konu açma gereği duydum o yüzden öncelikle kusura bakmayın. Soracağım şey ise altın madeni ve iksir toplayıcıları 6-7 veya 8. Seviyeye geçirirken taşla arttırma mı kullanmalıyım yoksa beklemem mi daha doğru olur? Örneğin 6.seviyeye yükseltirken 4taşla1g arttır seçeneği 6saatten daha kötü değil mi yanlış mı anlamışım? Yardımcı olursanız sevinirim. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: acil tavsiye
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2013, Cumartesi - 17:11 »
70-80 lwl e kadar taş kullanmanız uygun değildir,nedeni ise o seviyelerdeki birçok şey taşsız yapılmaktadır.İleri zamanlarda vakit ve süreklilik olmayacağı için ihtiyaç duyulabilir.

Çevrimdışı unmatched

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Unmatched
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2013, Cumartesi - 18:09 »
Evet haklısınız, anladım... Çok teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel bir forum oluşturmuşsunuz ayrıca emeği geçen ve geçmekte olan herkese helal olsun. Birçok şeyi öğreniyorum oyunla ilgili. İyi oyunlar.

Çevrimdışı louiz

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
  • COC Nick : louiz
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2013, Pazar - 18:55 »
Taşlarda ilgili önemli olan şey : İlerde savunmada geliştirme ve eklemeler 2 3 gün süreyle olacak en az bu yüzden başlardaki inşaatları yaparken beklemen ilerde daha yararlı olur