Gönderen Konu: Clash of Clans Oyuna Yeniden Başlıyoruz #GÜN 4  (Okunma sayısı 721 defa)

Çevrimdışı femreyildiz

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • BEACH CLUB
  • 13 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Bozkurt
  • Klanım : BEACH CLUB
Clash of Clans Oyuna Yeniden Başlıyoruz #GÜN 4
« : 18 Eylül 2015, Cuma - 13:21 »
Rehber niteliği taşıyan oyuna yeniden başlıyoruz sersinin 4. videosu gellldiiii Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın lütfen...

Çevrimdışı myth55

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Java
  • Klanım : House | Lider
Ynt: Clash of Clans Oyuna Yeniden Başlıyoruz #GÜN 4
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2015, Cuma - 15:04 »
Merhabalar güzel kardeşim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Naçizane fikrimi söylemek istiyorum izninle, Clash Of Clans başlarda çok kolay bir oyun zaten, bilakis dev, barbar,okçularla çok haşır neşir olduğumuz zamanlar.

Yeni başlayanlar için çok iyi bir seri olabilir fakat aynı zamanda eski oyunculara da hitap etmeli, videoda inşaatta geçen süre, saldıracak rakip bulmak gibi yerleri kestiğini fark ettim. Köyün gelişimi adına bu tür şeyleri video dışında da yapabilirsin. Video açıldığında ise kısa bir özet geçmek daha iyi olabilir, videonun ortasında yapmak yerine.

Yinede konun gün ve gün yapmak sanırım, başarılar diliyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı femreyildiz

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • BEACH CLUB
  • 13 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Bozkurt
  • Klanım : BEACH CLUB
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2015, Cumartesi - 21:39 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhabalar güzel kardeşim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Naçizane fikrimi söylemek istiyorum izninle, Clash Of Clans başlarda çok kolay bir oyun zaten, bilakis dev, barbar,okçularla çok haşır neşir olduğumuz zamanlar.

Yeni başlayanlar için çok iyi bir seri olabilir fakat aynı zamanda eski oyunculara da hitap etmeli, videoda inşaatta geçen süre, saldıracak rakip bulmak gibi yerleri kestiğini fark ettim. Köyün gelişimi adına bu tür şeyleri video dışında da yapabilirsin. Video açıldığında ise kısa bir özet geçmek daha iyi olabilir, videonun ortasında yapmak yerine.

Yinede konun gün ve gün yapmak sanırım, başarılar diliyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yorumun ve tavsiyen için teşekkür ediyorum videoları çekmeye başlamadan önce hiç düşünmüyorum ne çeksem diye konuşmalar vs. doğaçlama daha doğal olduğunu düşünüyorum aklıma videonun ortasında geliyor videonun ortasında söylüyorum fakat tavsiyeni dikkate alacağım teşekkür ediyorum tekrardan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

femreyildiz 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: myth55 (19 Eylül 2015, Cumartesi - 22:27)

Çevrimdışı myth55

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Java
  • Klanım : House | Lider
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2015, Cumartesi - 22:28 »

yorumun ve tavsiyen için teşekkür ediyorum videoları çekmeye başlamadan önce hiç düşünmüyorum ne çeksem diye konuşmalar vs. doğaçlama daha doğal olduğunu düşünüyorum aklıma videonun ortasında geliyor videonun ortasında söylüyorum fakat tavsiyeni dikkate alacağım teşekkür ediyorum tekrardan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Başarılar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap