Gönderen Konu: Kara Gün Klanı / Bilgi ve bilgiler konuda :)  (Okunma sayısı 766 defa)

Çevrimdışı cocfurkank

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
    • FurkanK
  • COC Nick : EFSANEFURKAN
  • Klanım : KARA GÜN
Kara Gün Klanı / Bilgi ve bilgiler konuda :)
« : 24 Temmuz 2016, Pazar - 20:57 »
Kara Gün klanı 80 gündür sürekli aktif olarak savaşan bir klan.İlk başlarda fazla kaybediyorduk fakat son zamanlarda kayıp nedenimiz inaktif kalarak hakkını kullanmayan oyuncular.
Eğer saldırı haklarını kullanıyorsan, sana rakip düşen dengini yenebiliyorsan şartlar ve klan bilgileri aşağıda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yaş : Yaş olarak bir sorunumuz yok, abartıya kaçmadıkça hatalar olur, sonuç olarak insanız.
Kupa : Kupanız 1500 olursa iyi olur çünkü klan toplam kupamızın az olması benim hoşuma gitmiyor ve bunu düşüren çok hesap var klanda.
Savaş Yıldızı : Savaş yıldızınız +130 olsa yeterli aman aman bir şer istemiyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Seviye : Seviye farketmez.
B.Binası : B.Binası 6 ile 9 arası olursa iyi olur.Klanımız da zaten savaşlara katılan ve troll olmayan 1 tane B.Binası 9 var.Dediğim gibi rakibi alabiliyorsanız sorun olmaz.
Belediye Düzeyi : Çok düşük kalmanızı istemeyiz, klanımızda yeterince B.Binasına göre düşük kalan oyuncu var ama askerler ve saldırı tekniğiniz iyiyse fazla sorun olmaz-sanırım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Klan Etiketi : #PJLLLUVP
Klan İsmi : Kara Gün

Not : İstek atarken '' coctr forumdan geldim '' yazarsanız kabul ederiz ve belediyenizi inceleriz.
Not 2 : Benim köyüm '' EFSANEFURKAN ''.

« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2016, Pazar - 20:59 Gönderen: cocfurkank »

Sana '' -Alo! '' diyorum beni duymuyor musun?
Telefona cevap ver artık sevmiyor musun? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kanalıma abone olabilirsiniz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap