Gönderen Konu: Bu Diyarlarda Yeniyim  (Okunma sayısı 964 defa)

Çevrimdışı Katzy

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Katzy
  • Klanım : BiriLazım
Bu Diyarlarda Yeniyim
« : 20 Mayıs 2014, Salı - 02:25 »
Öncelikle herkese merhabalar.

Lisede teneffüs aralarında bilgisayar laboratuvarına gidip "Ogame" oynayan bir nesilden geliyorum. Zamanla denemediğim oyun kalmadı. Palantis'in ilk halini yıllarca oynadım. Travian, Ikariam tarzı oyunları pek sevemedim çünkü gece gündüz uyutmuyor insanı. Web tabanlı olmayan online oyunlara da yıllarımı verdim. 8 sene Knight Online, 4 sene WOW oynadım. 2 senedir de LOL oynamaktaydım. Lakin üniversiteden mezun oldum ve çok yoğun ve yorucu olan iş hayatıma başladım. Saha mühendisi olduğumdan ötürü bilgisayar başında çok vakit geçiremiyorum. Bu nedenle telefondan oynanan bir oyun ararken geçtiğimiz günlerde Clash of Clans'le karşılaştım. Oyunu yükleyip 2 gün oyun dinamiklerini anlamaya çalıştıktan sonra gayet oynanabilir olduğuna karar verdim.

Daha hızlı gelişebilmek için internette araştırmalar yaparken bu siteye denk geldim. Gayet güzel bir çalışma olmuş ve yararlı bilgi paylaşımları da var. Bundan sonra ben de aranızdayım. Güzel bir gelişme gösterebilirsem belki de aranızda bile olabilirim bir gün Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çok uzattım herkese tekrardan merhabalar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Şerefliler taviz vermezler. Şerefin tavizi yoktur.

Hüseyin Nihal Atsız

Çevrimdışı OnurDemirbilek

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : DarkEjder
Ynt: Bu Diyarlarda Yeniyim
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2014, Salı - 02:54 »
Hosgeldin kardesim. Guzel bir oyun secmissin. COC bu zamana kadar oynadigim telefondan en guzel oyun ve indirme sayisi 10.000.000 den fazla.
Sana tavsiyem su yukseltmelerini sinira gelene kadar yap ve sonradan koy binani yukselt. GEM (mucevher) hizlandirmalarini onlarla yapma lakin gelismek icin 3. Ve 4. Insaatci kulubesi almak icin kredi karti ile alman gerekecektir. Oyun bize 500 veriyor daha sonradan 250ye insaat klubesi aldiriyor. Geriye kalanlari harcamamani tavsiye ederim. Cevredeki pislikleri kaldirdikca GEM kazanabiliyorsun. Kupa puanın 1250 ye geldikten sonra oyun sana 450 mucevher veriyor. Boylelikle cok kolay ve rahat sekilde 4.ve5. Insaatci klubesi alabiliyorsun. IYI FORUMLAR Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İmzamı beğendim :3

Çevrimdışı Katzy

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Katzy
  • Klanım : BiriLazım
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2014, Salı - 03:07 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Hosgeldin kardesim. Guzel bir oyun secmissin. COC bu zamana kadar oynadigim telefondan en guzel oyun ve indirme sayisi 10.000.000 den fazla.
Sana tavsiyem su yukseltmelerini sinira gelene kadar yap ve sonradan koy binani yukselt. GEM (mucevher) hizlandirmalarini onlarla yapma lakin gelismek icin 3. Ve 4. Insaatci kulubesi almak icin kredi karti ile alman gerekecektir. Oyun bize 500 veriyor daha sonradan 250ye insaat klubesi aldiriyor. Geriye kalanlari harcamamani tavsiye ederim. Cevredeki pislikleri kaldirdikca GEM kazanabiliyorsun. Kupa puanın 1250 ye geldikten sonra oyun sana 450 mucevher veriyor. Boylelikle cok kolay ve rahat sekilde 4.ve5. Insaatci klubesi alabiliyorsun. IYI FORUMLAR Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Teşekkür ederim. Zaten oyunun ikinci gününde saracağını anladım ve inşaat kulübelerini kurmak için parayla gem aldım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Fakat cahillik tabii ki, hammaddelerimi madenlere yatıracağıma asker gelişimlerine yatırsaydım şu anda saldırılarla çok daha hızlı ilerliyor olacaktım. Neyse zararın neresinden dönsek kardır Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sana da iyi forumlar.

Şerefliler taviz vermezler. Şerefin tavizi yoktur.

Hüseyin Nihal Atsız

Çevrimdışı Celk273

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
  • COC Nick : P0pil1adam
  • Klanım : SON OSMANLILAR
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2014, Salı - 05:08 »
Vay be duygulandırdın beni:) tenefüs ve ogame.. Konumuza
Gelirsek, herşeyi fullemeden geçme,duvarlara önem ver ,askerleri zaten zamanla yükseltiyosun pek takma,savunmana daha cok agırlık ver:) bol şans iyi oyunlar