Gönderen Konu: Güncellemeden sonra ganimet kasmak  (Okunma sayısı 6261 defa)

Çevrimdışı NoCHe

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Güncellemeden sonra ganimet kasmak
« : 11 Aralık 2015, Cuma - 11:07 »
Evet arkadaşlar bu güncellemeye kadar kupamı 2750-2900 arasında tutup sadece belediye binasına saldırıp bonusu alıyor sabahtan akşama kadar depolarımı dolduruyordum en çok da kara iksir full oluyordu harcayacak yer bulamıyorum artık bonus durumu değişti ve şu anda benim için yüksek kupanın bi anlamı kalmadı kupa düşürüp ölü köylere saldırmayı düşünüyorum.

sizlerin de taktik önerilerini bekliyorum

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Ynt: Güncellemeden sonra ganimet kasmak
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2015, Cuma - 13:29 »
Doğru bir düşünce,dediğiniz gibi artık ganimet kasılamıyor.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı MaXi003

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : MaXi
  • Klanım : hırçın türkler
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2015, Pazar - 01:45 »
Th9 full köyüm genelde 800-1000 arası oyunu bırakmış köyü dışarda olan cok ölü köy var, tabi hemen bulamayabilirsiniz. Genel olarak 200k-400k arası alıyorum toplayıcılardan

Çevrimdışı bizdeRyok

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : sanane
  • Klanım : benden
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2015, Pazartesi - 09:07 »
Düşürsende bi fayda yok artık.Güncellemeyle beraber ganimet kasmak zorlaştı..

Çevrimdışı ColdSinan

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ColdStorm
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2015, Pazartesi - 17:00 »
Evet bron 1 civarlarinda hem depo hemde toplayici durumlari iyi ama kupa dusmek cok zor nerdeyse ful onlinelik istiyo kupa düşüyorsun oyundan cikiyosun 10 dk sonra tekrar giriyosun ve dustugun kupalar +300 olarak geri donuyor gecen bi dusiyim dedim 650 lilere kadar dustum oyundan 10dk ligina ciktim oyunda bi girdim +370 kupa gelmis bron 1 kenn gumus 2 de buldum kendimi bi an kisacasi gani kasmak zor is oldu artik

Kara iksir iyi insan gibidir ; zor bulunur.Bulursan da kaybetmemek için korumasını bileceksin...

Çevrimdışı samyaya

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2015, Salı - 11:48 »
Artık ölü köyler devamlı saldırı yediği için, otomatik olarak kupaları da yükseliyor...Ganimet kasmak için tam tersine çıkabildiğiniz kadar yüksek kupada olmanız lazım arkadaşlar...

Çevrimdışı NoCHe

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2015, Salı - 11:52 »
Kupa henüz düşürmedim usta2 ligdeyim fakat hala bulmakta sıkıntı çekiyorum demin başka başlıkta yazdım toplayıcı belediye binası depoları bi köşeye yığıp silerim bu gidişle oyunu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

NoCHe 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ruhminhun (23 Aralık 2015, Çarşamba - 22:02)

Çevrimdışı ruhminhun

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : turkmen hanlygy
  • Klanım : TEJEN STAR
« Yanıtla #7 : 23 Aralık 2015, Çarşamba - 22:03 »
boyle devam ederse bende silmeyi dusunyorum !!!!!!!!!!!!
ortaligim amina koydular !!!!!!!!!!!!

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Corriba
  • Klanım : Mendoze
« Yanıtla #8 : 23 Aralık 2015, Çarşamba - 22:22 »
Arkadaslar yeni guncelleme ile beraber olu koyleri sakliyorlar aramada gelmiyor artik bundan sonra boyle th9lar bir nebze iyi ama th10 arkadaslar ganimet yapmak istiyorlarsa depolari dolu koylere dalmak zorunda Supercellin yeni guncelleme ile getirdigi bu ORnek vereyim 2 arkadasim var 2side th9 ve uzun zamandir koylerine girmediler (telefon prob falan) bugun girdiklerinde madenler full ve biri 3 biride 5 gundur saldiri almamis yani supercell artik aramada bu dead base katagorsine sokuyor ve aramaya bunlari getirmiyor bizim saldirilari nasil yapacagimiza onlar karar veriyor dun 2milyon altinla basladim 1 milyon altinla kapadim ben saldirmayi biraktim artik oyle ordu bas saldir yapamam 1 saglam ordu buyulerle beraber 2 saati buluyr tum gunumude bu oyunla geciremem bi sure maden toplarim baktim degismiyor silecegim oyunu bu oyunu oynayanlarin yuzde 90i oyunu birakir boyle giderse supercellin dayatmasina hic gelemem ben zevk icin oynuyom gunde 2 saatimi ayirir savasir cikarim uymuyorsa baska oyunlar var onlari denerim ki ben buna benzer bir oyuna baslamistim zaten adi Dominations en azindan orda boyle zorlama yok gunde bir kere maden toplamak icin clasha gircem bugun basladim uygulamaya bir daha nexte basmam artik duzen degismedikce

corriba 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ruhminhun (06 Mart 2016, Pazar - 23:26)

Çevrimdışı mertce09

• 6.Seviye Üye
  • *
  • PRİENE
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mert
  • Klanım : PRİENE
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2015, Perşembe - 20:33 »
aynen ölü köy yok. her savaş klan savaşı zorluğnda. evet 400k ganili köyler geliyor ama benden 1 gömlek üstün. en fazla 2şer depo indirebilirim. sonra 1 saat birlik bekle. bu arada biri de sağlam dalarsa tırt gitti hepsi. aynen bir müddet toplayıcılarla idare ederim sonra siler geçerim...

...

Çevrimdışı NoCHe

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 25 Aralık 2015, Cuma - 09:12 »
Ben bot kullanıyım dedim sabaha kadar durdu bi nebze faydası olmuş tabi th9 köyde sonra botu incelerken baktım ki 850 köy geçmiş sonra bot hata verdi baştan başladı oyuna Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Th10 da ölü köy diye bişey yok zaten

Çevrimdışı Ahmett80

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Loading...%99
  • Klanım : YUNUSLAR ♡
« Yanıtla #11 : 30 Aralık 2015, Çarşamba - 19:59 »
Arkadaslar 500-1000 arasi kupaya dusun koy binam 10 ve kb9la eslestiriyo olu koy cikiyo isteyene ss atabilirim iyi oyunlar.

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Corriba
  • Klanım : Mendoze
« Yanıtla #12 : 30 Aralık 2015, Çarşamba - 20:29 »
ben uzun suredir ordayim sikinti su 700 altina inmek cok zor 1 kupa bir kupa dusuyorsun pbt ye yakalaniyon birileri saldiriyor 400 kupa birden aliyon durmak cok zor oralarda saldirmaya zaman kalmiyor dedigim gibi en az 400 bin arama yaptim gelmedi bende depolari full bir th9a girdim 300 bin aldim ciktim dahada aramam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
gemle hizlandirma geldi millet deli gibi asagi kupalara dusmus altlarda suru ile th11 goruyom

Çevrimdışı MaXi003

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : MaXi
  • Klanım : hırçın türkler
« Yanıtla #13 : 01 Ocak 2016, Cuma - 04:37 »
Ben full th9um 800-1000 arası süper kasılıyorum, günde 3-4 duvar basıyorum, 43 duvarım kaldı, herolar 20 oldu, eskisi kadar ölü köy yok ama çıkıyor, th10a basmaya korkuyorum, bizim klandaki th10lar ganimet bulamıyor cok az oda ilk seferlerde bulduklarını söylüyorlar, zaten millet bu güncellemeden sonra cok kişi bıraktı, köy evini dışarı bırakmış çoğu köy aşağılara kayıyor

Çevrimdışı ColdSinan

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ColdStorm
« Yanıtla #14 : 01 Ocak 2016, Cuma - 15:06 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ben full th9um 800-1000 arası süper kasılıyorum, günde 3-4 duvar basıyorum, 43 duvarım kaldı, herolar 20 oldu, eskisi kadar ölü köy yok ama çıkıyor, th10a basmaya korkuyorum, bizim klandaki th10lar ganimet bulamıyor cok az oda ilk seferlerde bulduklarını söylüyorlar, zaten millet bu güncellemeden sonra cok kişi bıraktı, köy evini dışarı bırakmış çoğu köy aşağılara kayıyor
800 lu kupalarda dur durabilirsen duserken -5 li filan dusuyorsun ama 5dk cikinca da +150 kupa goruyorsun orlarda durmak cok zor 1 haftada bu dusenler sayesinde 180 savunma kazandım

Kara iksir iyi insan gibidir ; zor bulunur.Bulursan da kaybetmemek için korumasını bileceksin...