Gönderen Konu: 200 birim için ordu önerisi?  (Okunma sayısı 1354 defa)

Çevrimdışı petitjoueur

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Çuvalları dolduruuuun
  • 5 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Petitjoueur / Petitjoueur2
200 birim için ordu önerisi?
« : 30 Haziran 2014, Pazartesi - 15:08 »
arkadaşlar iyi günler. köyüm 9.seviye, 1880 kupada şu an. kristal lige çıkayım dedim de karşıma bir yığın 300-400 binerlik ganimeti olan köy çıktı. ama nasıl bir askeri düzenle saldırmalıyım bilemedim ganimet için.

5. seviye barbar
5. seviye okçu
5. seviye duvar yıkıcı
4. seviye dev
4. seviye goblin
4. seviye büyücü
2. seviye ejder
2. seviye şifacı

1.seviye dalkavuk
1.seviye domuz binici

3.seviye iyileştirme büyüsü
3.seviye öfke büyüsü
3.seviye yıldırım büyüsü
1.seviye atlama büyüsü

yukardakiler açık olanlar ve seviyeleri. 200 kişilik ordu kampım var. denk gelen köylerde madenlerde pek bir şey yok. yani toplanmış vaziyette, depolarda hep. ve depolarda sağda solda değil genelde ortada bir arada duruyor. nasıl bir ordu kurmalıyım sizce ganimeti alabilmem için. kupa düşsün problem değil.

« Son Düzenleme: 30 Haziran 2014, Pazartesi - 15:10 Gönderen: petitjoueur »

Çevrimdışı ekinn

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ekoo
  • Klanım : 1923TÜRK3
Ynt: 200 birim için ordu önerisi?
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2014, Perşembe - 04:43 »
Sana ilk olarak tavsiyem dev ve goblini 5. Sv ye çıkarman en son goblini basmıştım ama keşke daha once bassaydım diyorum şimdi . Bende bi ara krıstale çıktım ama kristal 2 ye gelmeden geri kupa düştüm çünki o kupa aralığındaki herkes kupa kasıyo ganımet kasman biraz zor ve çok güçlüler denk geliyo . Sana tavsiyem altın 2 ye düşmen çünkü en çok ganimet orda ve genelde madenlerde çıkıyo eğer türk liginde bulamazsan dilini almanca çin veya ispanyolcaya çevirmeni oneririm oralardada acayip ganimet bulmuştum genelde 8 duvar 8 yada 12 dev 60 70 goblin ve kalanını okçu yapıyorum bu askerleri 4 kışlaya yayınca askerler daha hızlı üretiliyor toplamda yaklaşık 20 30 dakika arası en çok bu taktiğin yararını gördüm arada daldavukta basıyorum barbar kralı daha kolay oldurmek için oda senin seçimin ve de genelde büyü kullanmıyorum bazen kaybedebiliyorum ama iksir biriktirmeme çok yardım ediyo

💀
Game Center: gamer ek•n