Gönderen Konu: 180 Ordu duzeni  (Okunma sayısı 8526 defa)

Çevrimdışı Gpak

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : gpak
  • Klanım : ADAB-I MUAŞERET
180 Ordu duzeni
« : 18 Şubat 2014, Salı - 19:57 »
Selam arkadaslar 180 ordu kapasitem var 49 lvl 7den 8 e yukselen koy binam var 9-8 ve 4-4 kisla 1. Seviye izbe kislam var 6. Seviye duvar gordugumde direk kaciyorum oyunda gordugunuz orta seviyelerdeki klasik koylere saldiramiyorum ordu taktigi verebilir misiniz lutfen adamlarin hava savunmalarini asamiyorum genel olarak saygilar.

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: 180 Ordu duzeni
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2014, Salı - 20:16 »
Hiç birşey hele hele duvarlar seni korkutmasın, yeterli madeni gördünmü dal, savaşı kazanmaya uğraşma, gelişmek için maden lazım, kupa kazanmak daha sonraki iş,
Ordu seçimine gelince, asker seviyelerini bilmiyorum ama şu formasyon iyidir
15-20 arası dev
5-8 arası duvar yıkıcı
1 adet şifacı (tercihe göre)
30-40 arası okçu, 3-5 barbar
Kalanı goblin

İyileştirme büyüsü açıksa şifacıya gerek yok, varsa öfke büyüsüde kullanırsan başarılı olursun

Kullanım şekli Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap :

Köyün gördüğün en sağlam tarafına bir kaç barbarı sal tuzak bomba varmı görmek için, arkadından devleri yolla duvara geldiklerinde arkasından duvar kırıcıları yolla, o sırada tüm silahlar devlerin üzerinde olacağı için duvarcılar işlerini görsün,
Devler içeriye girince öfkeyle destekle, canları azalmaya başlafığında şifa büyüsü at üzerlerine (gittikleri yöne doğru) büyü yoksa şifacıyı peşlerine tak, arkalarından okçuları yolla en sonda goblinleri yolla, sonuçta madenleri almaya bak kupayı boş ver, hadi kolay gelsin

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Osman Paşa İmp. (04 Mart 2014, Salı - 05:22)

Çevrimdışı Leotred

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Leotred
  • Klanım : Mamüçiyo
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2014, Çarşamba - 00:02 »
Hiç birşey hele hele duvarlar seni korkutmasın, yeterli madeni gördünmü dal, savaşı kazanmaya uğraşma, gelişmek için maden lazım, kupa kazanmak daha sonraki iş,
15-20 arası dev
5-8 arası duvar yıkıcı
Kalanı goblin

İyileştirme büyüsü açıksa şifacıya gerek yok, varsa öfke büyüsüde kullanırsan başarılı olursun

Kullanım şekli Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap :

Köyün gördüğün en sağlam tarafına bir kaç barbarı sal tuzak bomba varmı görmek için, arkadından devleri yolla duvara geldiklerinde arkasından duvar kırıcıları yolla, o sırada tüm silahlar devlerin üzerinde olacağı için duvarcılar işlerini görsün,
Devler içeriye girince öfkeyle destekle, canları azalmaya başlafığında şifa büyüsü at üzerlerine (gittikleri yöne doğru) büyü yoksa şifacıyı peşlerine tak, arkalarından okçuları yolla en sonda goblinleri yolla, sonuçta madenleri almaya bak kupayı boş ver, hadi kolay gelsin

20 dev üstüne şifa büyüsü çok iksir kaybına yol açar. 6 dev 100 okçu kalanı goblin en ideal olanıdır. Devleri savunmayı almak için göndermek yerine, savunmayı oyalamak için göndermen daha mantıklı. 6 dev tüm savunmanın dikkatini çekmişken 100 okçu her şeyi yara yara ilerleyecek ve duvar yıkıcılar ile de goblinlere yol açacaksın taktik budur

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2014, Çarşamba - 00:25 »
15-20 arası dev
5-8 arası duvar yıkıcı
Kalanı goblin

20 dev üstüne şifa büyüsü çok iksir kaybına yol açar. 6 dev 100 okçu kalanı goblin en ideal olanıdır. Devleri savunmayı almak için göndermek yerine, savunmayı oyalamak için göndermen daha mantıklı. 6 dev tüm savunmanın dikkatini çekmişken 100 okçu her şeyi yara yara ilerleyecek ve duvar yıkıcılar ile de goblinlere yol açacaksın taktik budur

Bunun üstüne yukarıdaki yazıyı yazman hoş olmuş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Gpak

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : gpak
  • Klanım : ADAB-I MUAŞERET
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2014, Çarşamba - 08:56 »
Arkadaslar asker seviyelerim 3 2. Seviye sifa buyusu birde ofkem var normalde 3 ejder 15 dev 20 barbar 20 okcu 2 sifa buyusu 1 ofke seklinde ilerliyorum ama havalar ejderleri aliyor ve bu ordu cok fazla iksir goturuyor iksir biriktiremiyorum

Çevrimdışı mars789

• 33.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 37 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • COC Nick : furkan
  • Klanım : Tek Kale
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2014, Çarşamba - 09:44 »
Ben 15 dev 2 şifacı 35 okcu 35 goblin 6 tane bombacı ile dalıyorum gayet iyi gidiyo şimdilik

Nick=furkan
Klan=TEK KALE

Çevrimdışı Yıkıcı batı kan baba

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : SERA T.
  • Klanım : (YPW € NPW)
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2016, Cumartesi - 14:03 »
Arkadaşlar  kıslada ejder acık kara kışlada yaban domuz binici nasıl yapmalıyım