Gönderen Konu: 125 kişilik ordu  (Okunma sayısı 4579 defa)

Çevrimdışı fbrh

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
125 kişilik ordu
« : 12 Nisan 2014, Cumartesi - 11:57 »
arkadaşlar ben saldırıda hem kupa hemde ganimet kazanmak istiyorum. 125 kişilik bi ordum var. nasıl saldırmam gerektiği konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim. (kışla 6. seviye)

Birde 5. seviye köy binası için üst düzey korumalı bi köy düzeni önerirseniz çok sevinirim

fbrh 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: mehmet_46 (19 Temmuz 2014, Cumartesi - 23:52)

Çevrimdışı MEKAN01VATAN61

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • TRABZONSPOR!!!
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : MEKAN01VATAN61
  • Klanım : RULING TR
Ynt: 125 kişilik ordu
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2014, Cumartesi - 18:41 »
Bana göre hem ganimet hem kupa istersen çok başarılı olamazsın birini seçmelisin.Ben işin ganimet kısmı ile ilgili öneride bulunayım;
10 dev
30 goblin
5 duvar yıkıcı
15 okçu
20 barbar

savaşırken ganimet nerede ise oraya yöneleceksin önce 2 dev atıp savunmanın dikkatini çekeceksin hemen ardından duvar yıkıcıları yollayıp depoların önünü açacaksın ve kalan 8 devi salıcaksın 3-4 saniye bekledikten sonra önce barbarları sonra goblinleri ve okçuları kullanıp ganimetini alacaksın

Birde köy düzeni istemişsin onuda söylerdim ancak bunun cevabını forumda araştırırsan bulabilirsin her konuda hazıra alışmak iyi birşey değildir biraz çaba sarf etmelisin
İyi oyunlar....

Bilmemek ayıp değil,yeter ki çaktırma Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı fbrh

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2014, Pazar - 08:35 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bana göre hem ganimet hem kupa istersen çok başarılı olamazsın birini seçmelisin.Ben işin ganimet kısmı ile ilgili öneride bulunayım;
10 dev
30 goblin
5 duvar yıkıcı
15 okçu
20 barbar

savaşırken ganimet nerede ise oraya yöneleceksin önce 2 dev atıp savunmanın dikkatini çekeceksin hemen ardından duvar yıkıcıları yollayıp depoların önünü açacaksın ve kalan 8 devi salıcaksın 3-4 saniye bekledikten sonra önce barbarları sonra goblinleri ve okçuları kullanıp ganimetini alacaksın

Birde köy düzeni istemişsin onuda söylerdim ancak bunun cevabını forumda araştırırsan bulabilirsin her konuda hazıra alışmak iyi birşey değildir biraz çaba sarf etmelisin
İyi oyunlar....

Çok saol taktik için uyguladım çok işime yaradı ama kupa yüksek olmayıncada klandan dışlıyolar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yardımın için saol

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • TRABZONSPOR!!!
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2014, Pazar - 09:06 »
İçinde bulunduğun klan sıralamaya oynamıyorsa sana kupa yüzünden baskı yapmaları kadar saçma birşey yok senin kupan 800 olsa 10. 1500 olsa 1. olamayacaklarına göre  aslında bir önemi yok.....
Klan yöneticilerine bu mesajımı iletebilirsin...

İyi oyunlar....

Bilmemek ayıp değil,yeter ki çaktırma Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

MEKAN01VATAN61 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: jordanfor468 (01 Mayıs 2014, Perşembe - 19:10)

Çevrimdışı fbrh

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2014, Pazar - 09:55 »
İçinde bulunduğun klan sıralamaya oynamıyorsa sana kupa yüzünden baskı yapmaları kadar saçma birşey yok senin kupan 800 olsa 10. 1500 olsa 1. olamayacaklarına göre  aslında bir önemi yok.....
Klan yöneticilerine bu mesajımı iletebilirsin...

İyi oyunlar....

ozaman desene bizim klan hiç bişeyden anlamıyo bu lafının üstüne klandan ayrıldım çok daha güzel insanların olduğu daha sağlam bi klandayım 2. kez tavsiyen için saol Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • TRABZONSPOR!!!
  • 8 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2014, Pazar - 09:57 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yardımcı olduysam ne mutlu bana....

İyi oyunlar....

Çevrimdışı Ensrcnr

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Chucky
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2014, Salı - 17:45 »
10 dev
30 goblin
5 duvar yıkıcı
15 okçu
20 barbar

İyi oyunlar....

Peki sihirbaz ?

Rep ve teşekkürümü unutmazsanız sevinirim. Iyi oyunlar , iyi eğlenceler.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı mehmet_46

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mehmet
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2014, Cumartesi - 23:56 »
bence 125 kişilik ordu da özellikle klan savaşı için iyi oluyo
12 veya 13 olabilir
4 duvar yıkıcı
gerisinin hepsine okçu bas
ilk devleri bırak arkasından duvar yıkıcı yı sonra da okçuları bırak eğer klandan şifacı alırsan devlere şifacı koy