Gönderen Konu: +rap  (Okunma sayısı 1098 defa)

Çevrimdışı grkm1905

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : grkm
  • Klanım : Dosthane
+rap
« : 17 Temmuz 2014, Perşembe - 22:52 »
herkes birbirine +rap versin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

''...''

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: +rap
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2014, Çarşamba - 11:35 »
Bence hak edenlere rap vermek daha iyi olur, eyer hak ediyorsa esirgememek gerek. Öte türlü haksızlık olur diye düşünüyorum. vesselam

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: halim7 (23 Temmuz 2014, Çarşamba - 12:08)

Çevrimdışı muhayri mutiş mami

• 68.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 10
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 91 Mesajı Toplam
    116 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mutiş mami
  • Klanım : yok
« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2014, Çarşamba - 15:57 »
bence de hak edene verilmeli rep çocuk oyuncağı mı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

BU KLANDA TÜRK KLANLARININ EN İYİSİ OLABİLCEĞİNE İNANIYORUM... ve çok ilgimi çektiği için Treearms abininin fotosunu alıyorum=)

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2014, Çarşamba - 19:10 »
+rap diye yazılmaz, +rep diye yazılır. Ayrıca arkadaşların dediği gibi + Rep puanları sizin forumda ki itibarınızın bir simgesidir. Bunu öyle herkese vermez kimse. Belki foruma bir canlılık getirmek için açtın konuyu ama düşündüğün gibi birşey değil +Rep olayı. Ayrıca konuyu doğru bölümden açmalısın. Yanlış yerde açmışsın. Konu kilit.

İyi forumlar.

Gökbörü 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: muhayri mutiş mami (24 Temmuz 2014, Perşembe - 14:49), (23 Temmuz 2014, Çarşamba - 19:12)