Gönderen Konu: Moderatör Fazlalılığı ve Forumda ki İlgisizlik  (Okunma sayısı 1148 defa)

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
Moderatör Fazlalılığı ve Forumda ki İlgisizlik
« : 02 Temmuz 2014, Çarşamba - 16:45 »
Merhaba,

Forumda son zamanlar bir moderatör fazlalılığı var. Ve bir o kadarda fazla olmasına rağmen ilgisizlikde var. Örneğin; Bir klan tanıtımı konusunun birden fazla bölüme açılması, bir konuya birden fazla mesaj atanlar, eski konuları yukarı getiren üyeler, ard arda 'Güncel' mesajı atanlar v.s. v.s.
Süper moderatör arkadaşlar işlerini gayet iyi yapıyorlar. Onlara lafım yok fakat moderatör arkadaşlarda bir ilgisizlik olduğunu görüyorum. Forumu düzenlemiyorlar. Kimi zaman üyeleri ben uyarıyorum. Ayrıca benim bildiğim moderatör olan insan bilge insandır, insanların zor ulaştığı veya düşünemediği önemli paylaşımları yapan bireylerdir. Moderatör arkadaşların bilgeliğinden asla şüphem yok, ama bu bilgeliklerini  ve araştırmalarını bizimlede paylaşmalılar diye düşünüyorum. Konuları silip kapatmakla moderatör olunmaz diye düşünüyorum. Ve bir moderatör 'Yardımcı olabildiysem repi eksik görmeyin' gibi bir imza yazmamalı. Onun görevidir yardımcı olmak ve insanlar zaten beğeniyide repide hakederlerse verirler.

Umarım söylediklerim dikkate alınır.

Bütün forum yönetimine iyi çalışmalar dilerim.

İyi Forumlar.

« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, Çarşamba - 16:47 Gönderen: utkuu34 »

Gökbörü 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: uzaya (26 Aralık 2014, Cuma - 17:17), FurkanCeylaan (03 Temmuz 2014, Perşembe - 11:39)

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
Ynt: Moderatör Fazlalılığı ve Forumda ki İlgisizlik
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2014, Perşembe - 23:29 »
Ufak bir ekleme daha yapayim, klan tanitim bolumlerinin tek bolume dusurulmesinde fayda var. Hic degilse acilan ayni konulari 2-3 yere acan kullanici sayisi azalar.

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: Moderatör Fazlalılığı ve Forumda ki İlgisizlik
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2014, Pazartesi - 09:09 »
önerileriniz dikkate alınacaktır.teşekkürler

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: (13 Eylül 2014, Cumartesi - 11:53), utkuu34 (07 Temmuz 2014, Pazartesi - 09:47)