Gönderen Konu: KLAN LİDERİYİM.KLAN KALELERİNE BAGIS YAPINCA ATIYOR  (Okunma sayısı 1704 defa)

Çevrimdışı snrbykdg

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
KLAN LİDERİYİM.KLAN KALELERİNE BAGIS YAPINCA ATIYOR
« : 10 Aralık 2015, Perşembe - 19:23 »
Klan lideriyim en son güncellemeden sonra savas klan kalelerıne bagıs yap dedıgımde tümden oyundan atıyor.oyunu silip tekrar yükledim.ve baska gmaıllden baska hesaba gırdıgımde sorun yok asıl hesabımda bu sorunla karsılastım.bu sorunu düzeltebilmem ıcın önerılerı olan varmı?

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Ynt: KLAN LİDERİYİM.KLAN KALELERİNE BAGIS YAPINCA ATIYOR
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2015, Cuma - 13:33 »
Bu ve benzeri hataları benim klanımdada yaşayanlar var.Oyuna gelen son güncellemeden sonra bunun gibi bazı hatalar yaşanıyor.Ara ara yapılan bakımlarda bunların çaresine bakılacaktır.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı Yigitbey Obası

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Yigitbey Obası
  • Klanım : Turkish Army
Ynt: KLAN LİDERİYİM.KLAN KALELERİNE BAGIS YAPINCA ATIYOR
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2015, Cumartesi - 21:47 »
Sayın moderatör, aynı sorunu bizler de klanda, belediye seviyesi 9 ve üzeri arkadaşlarda yaşıyoruz. Klan savaşlarında birbirimizi destekliyoruz ve 5.seviye klanımız olması dolayısıyla +1 seviye artıyor. Bazen 1 saniye ile 3 yıldızı %99'da kaçırdığımız da oluyor. Böyle bir hatadan dolayı oluşacak mağduriyeti umarım anlatabildim.
   Bahsettiğiniz güncellemeler haftada 1 kere geliyor. Bu da en az 3 savaş demek. Bu sorunun çözümü için başka hızlı bir yol ya da ek çalışma yapılabilir mi?
İlginiz için teşekkür ederim.