Gönderen Konu: [Hide] Tagı  (Okunma sayısı 2269 defa)

Çevrimdışı Doctore

• 64.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • Durumum:
  • İnsan büyür beşikte, mezarda yatmak için.
  • 66 Mesajı Toplam
    90 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Bestami
[Hide] Tagı
« : 29 Ocak 2013, Salı - 10:01 »
Biliyorsunuz SMF ' in destekli bir Hide olayı var ; yorum atmadan gizlenen bölüm görünmüyor(yöneticiler hariç). Bence bu uygulama forumun büyümesi için etkili olabilir. Örneğin bir taktik vereceksiniz o taktiğin yazılı olduğu bölümü [hide][/hide] içine alıyorsunuz. Bu şekilde hem konuya olan ilgi artıyor hemde sitenin hit i artar.

Önerim bu şekilde son kararı yöneticiler verecek tabii ki.
Teşekkürler.

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
Ynt: [Hide] Tagı
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2013, Salı - 10:03 »
Güzel bir sistem gibi görünüyor.

Çevrimdışı myalperen

• 51.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Artık pekka devri geçti...
  • 44 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
  • COC Nick : myalperen
  • Klanım : MAJESTİC
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2013, Salı - 10:29 »
Bende katılıyorum,üyeler daha fazla taktik görebilmek için seviyelerinin yükselmesini isteyecektir,böylece forumdaki aktiflikleri artacaktır...

Yeniden merhaba

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2013, Salı - 10:32 »
ben bunu ya önerdim yada önericem diyip unuttum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bence olması gerekn bu. kimse üye olmadan birşeyler elde edememeli..

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #4 : 29 Ocak 2013, Salı - 10:42 »
Arkadaşlar  Doctore arkadaşımızın önerdiği şey bikonuya bu kod arasına birşey eklerseniz üyeler konuya cevap yazmadan    o gizli kod içersindeki link resim fotoğrafı göremiyor . Kurmay arkadaşımızın dediği şey zaten şuanda aktif ziyaretçiler link resim videoları göremniyor sadedcec yazılar gözüküyor oda arama motorları tarafından indexlenmesi gerekiyorki hitimiz düşmesin.

Kişisel Fikrim .
Şimdi bu modu ben 7-8 yıl önce kullanırken forumlarda aşırı gereksiz mesaj kalabalığı gördüm her mesajın altında isteksiz teşekkürler ve mesajlar var ve üyeler bu duruma çıldırır bence bize gereksiz postlar lazım değil diye düşünüyorum eğer forumda mesaj üye vs rakamsal artış isterseniz bence hiç gerek yok kendimizi ispatlama gibi bi niyetimiz olamaz bi burda aile ortamındayız eğer çok rakam takıntısı varsa veritabanında 10 dklık  işi var 2 milyon üye yapabilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
( zaten şuan aktif konuları okumakta zorluk çekiyoruz bide sırf teşekkürler yazılarını okumak zamanımızı boşa harcar.)

Teşekkürler

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
« Yanıtla #5 : 29 Ocak 2013, Salı - 10:49 »
Reklam vereceğim ama zaten kapatıldı. Ben LockGames.Net' te görevliyken, hacklerimizi paylaşıyorduk. Bunun üzerine üyeler mesaj yazmadan göremiyordu. Aşağıya indiğimizde mesajların çoğu "jhdas" şeklindeydi ve en az teşekkür sayısı 209'du. Ama sırf ego tatmin etmek içindi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu site bunun için gerekli değil bence. Forum ve sistem oturmuş durumda, üyeler linkleri göremese yeter ama /who'ya baktığımda Ziyaretçi şunu okuyor demesi farklı bir konu. Mümkünse üye girişi yapamadan göremesin onun dışında teşekkür & ileti'ye gerek yok.

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 29 Ocak 2013, Salı - 10:57 »
ben tamamen yanlış anlamışım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap benim dediğim üye olmayanların konuları görememesi.. üye olsun görsün ama ziyaretçi göremesin.

Çevrimdışı Doctore

• 64.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • Durumum:
  • İnsan büyür beşikte, mezarda yatmak için.
  • 66 Mesajı Toplam
    90 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Bestami
« Yanıtla #7 : 29 Ocak 2013, Salı - 11:08 »
Son karar sizin tabii.
Degerlendirdiginiz icin tesekkurler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap