Gönderen Konu: kayıp köy :/  (Okunma sayısı 1442 defa)

Çevrimdışı Useless

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Useless
  • Klanım : BARBAROS
kayıp köy :/
« : 20 Kasım 2014, Perşembe - 10:19 »
Herkese merhaba , oyun nickim Useless 13 aylik bir oyuncuyum , telefona bazi sorunlardan dolayi format attim ve google + a kayit etmeme hatamdan dolayi 119 seviye 1.2milyar altinyagmalanmis köyümü kaybettim:/ benden istedikleri butun bilgileri vermeme rağmen ( 2 alisveris makbuz kopyasi , kendim cektigim gelisim fotoraflarim vs) 3 gündür herhangi bir dönüş olmadi. Köyümün kurtarabilme sansim nedir , daha once boyle bir olay yasayan oldu mu?

Useless 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: corsa34 (27 Kasım 2014, Perşembe - 01:44)

Çevrimdışı YONDAİME

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : YondaimeHokage
  • Klanım : PortgasD.Ace
Ynt: kayıp köy :/
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2014, Çarşamba - 14:53 »
bennimde olmuştu oyun dışından mesaj atmıştım oyun içi bize ulasına falan geçin dediler oyun içi de mesaj attım 1 buçuk hafta sonra hesabımı verdiler sürekli dürt oyun içinden tüm bilgilerini vermen lazm
1 koy adı
2 varsa klanının adı
3 köy binası seviyesi
4 tp seviyesi
5 oyunu en son oynadıgın tarıh saat
6 oyunu nerde nezaman hangi tarihte kurdun hangi yılda kurdun
7 oyunu nasıl akybettigini acıkla
8 son olarak ilk elmas aldıgın alısverişin işlem kimligini at daha sonra fotosunu cekip yolla geri dönüş bekle yanıt veriyorlar .
 tp seviyesini bilmıyorsan belirt level ini yaz oraya oyunu hangı ayda kurdgunu falan bilmedıgını unuttugunu soyle emin ol 1 2 hafta içinde veriyorlar bnmki oyle oldu en azından ama ben surekli dutttum mesaj attım sürekli

Çevrimdışı batuş

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Ynt: kayıp köy :/
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2015, Perşembe - 17:00 »
Beyler bende köyümü kaybettim de nereye yazacağımız hakkında link atabilirseniz sevinirim