Gönderen Konu: Hem Online Kalıp Hem Ganimet Toplayabilme  (Okunma sayısı 802 defa)

Çevrimdışı SubitaySen

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : semi
  • Klanım : FreeWill
Hem Online Kalıp Hem Ganimet Toplayabilme
« : 06 Mart 2015, Cuma - 19:00 »
Merhaba arkadaşlar.Bilgisayarda sürekli online olma olayı çözüleli baya oldu tabii bunu bildiğinizi düşünerek bu konunun bazı bölümlerini pas geçiyorum.Ama ben size online kalıp bilgisayar başında değilken aynı zamanda ganimetleri toplayabilme taktiğini anlatacağım.Öncelikle online kalma yolunu ben başaramamıştım macro ve ghost mouse olayı bana gereksiz bi uğraş gibi geldi çünkü oyunun açık kalmasının tek yolu oyuna bi şekilde tıklayabilmekti bu yüzden bi auto clicker programı indirdim.Ben bunu açık bırakıp gittiğim zaman geldiğimde üreticileri full görüyordum ve bu canımı sıkıyordu çünkü bi şekilde tıklanabilse 2 ya da 3 katı ganimet elde edebilirdim.Sonra kullandığım programı biraz araştırmaya başladığımda (GS Auto Clicker 3.1.2) tek bir yere değilde bir çok yere tıklama olanağı sağladığını keşfettim.Bunu nerden yapıyoruz ? Programın içinden Options/Record/Multipeclicks e geliyoruz.Karşımıza çıkan ekranda Pick pointe basıp bir üretim kaynağını seçiyoruz (Bazen algılamayabilir o yüzden siz program anasayfanıza gelene kadar basmaya devam edin) sonra tekrar pickpointe tıklayıp 2. üretim kaynağını seçiyoruz.Yalnız dikkat edilmesi gereken bişey var bu işlemleri yaparken oyunun ekranı sabit kalmalı bunu tam ekranda aşağı yukarı kaydırmadan yapıp kurduktan sonrada öyle bırakmanızı öneririm aksi takdirde işe yaramaz.Bu şekilde bütün üretim kaynaklarını seçtikten sonra oyunumuza tıklayıp programı aktif eden tuşa basıyoruz (Bende F8).Böylece tıklandığı için online kalabilen oyun program sayesinde ganimetlerimizi topluyor ve uzun süre bilgisayar başında durmadığımız zamanlarda depolar fullenene kadar kar etmeye devam ediyoruz.

Soru: Bilgisayar başında başka bi oyun oynarken bu oyunun altta açık kalmaya devam etmesini sağlayacak bi yöntem var mı ? Şimdiden teşekkürler.