Gönderen Konu: Ad Değişme  (Okunma sayısı 967 defa)

Çevrimdışı umutgenel61

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : GECEAVCISI
  • Klanım : umut empire
Ad Değişme
« : 03 Ocak 2016, Pazar - 16:17 »
adımı köy binasını 5.seviye yaptığımda değiştim. Tekrar değişmek istiyorum değişemiyorum   forumu üç aydır takip ediyorum bunla ilgili bir tartışma görmedim.ad değişme gelcekmi,gelse iyi olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
Ynt: Ad Değişme
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2016, Cumartesi - 08:31 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
adımı köy binasını 5.seviye yaptığımda değiştim. Tekrar değişmek istiyorum değişemiyorum   forumu üç aydır takip ediyorum bunla ilgili bir tartışma görmedim.ad değişme gelcekmi,gelse iyi olur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Supercell oyuncularına bu hakkı sadece bir kere tanıdı, tekrarı için biraz zaman gerekli diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Hiatus_

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : DemonDamage
  • Klanım : FETİH
Ynt: Ad Değişme
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2016, Perşembe - 20:26 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Birdaha Gelmez Gibi... Bence Foruma Sorsaydın İsmimi Ne Koysam Diye O Artık Kalıcıdır Be Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap