Gönderen Konu: 7. Seviye Köy Binam yorumlar çok önemli  (Okunma sayısı 1171 defa)

Çevrimdışı rainbox

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
7. Seviye Köy Binam yorumlar çok önemli
« : 16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:25 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Evet Arkadaşlar buda benim köyüm oyunu oynamaya başlayalı 2 ay oldu en fazla bu kadar yapabildik iş vs. nedenlerle. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Yorumlar  merak ediyorum.

Yükseltmeler:
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:51 Gönderen: rainbox »

rainbox 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:30)

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: 7. Seviye Köy Binam yorumlar çok önemli
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:38 »
Seviyene göre köyün güzel, benim sana tavsiyem şu, mümkün olduğunca ucuz maliyetli orduyla bol bol savaş yapacaksın, kazandığın madenlerle öncelikle askerlerini, kışlalarını, ordu kamplarını, büyülerini ve daha sonrada hero larını geliştireceksin, bu oyunda köy ve savunması önemli tabiiki ama savaş kazanman ve ganimet elde etmen için sağlam bir askeri güce ihtiyacın var, sana bir kere saldırırlar madenlerinin bir kısmını alırlar ama sen online süren fazlaysa birçok defa savaşıp bir sürü maden kazanabilirsin, yani sonuç olarak ben öncelikle orduya önem vermeni daha sonra savunma silahlarını güçlendirmeni öneririm, iyi oyunlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: rainbox (16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:44), (16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:40)

Çevrimdışı rainbox

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:52 »
Seviyene göre köyün güzel, benim sana tavsiyem şu, mümkün olduğunca ucuz maliyetli orduyla bol bol savaş yapacaksın, kazandığın madenlerle öncelikle askerlerini, kışlalarını, ordu kamplarını, büyülerini ve daha sonrada hero larını geliştireceksin, bu oyunda köy ve savunması önemli tabiiki ama savaş kazanman ve ganimet elde etmen için sağlam bir askeri güce ihtiyacın var, sana bir kere saldırırlar madenlerinin bir kısmını alırlar ama sen online süren fazlaysa birçok defa savaşıp bir sürü maden kazanabilirsin, yani sonuç olarak ben öncelikle orduya önem vermeni daha sonra savunma silahlarını güçlendirmeni öneririm, iyi oyunlar

Öncelikle degerli yorumunuz için minnettarım konuya yükseltmeleride ekleyip düzenledim.

rainbox 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (16 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:57)

Çevrimdışı rainbox

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2014, Cumartesi - 21:36 »
Yorumları bekliyorum beyler..

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Uzay Altay
  • Klanım : EYÜP SULTAN
« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2014, Cumartesi - 22:07 »
Ilk önce hava savunmalarını yükselt , kışlaları da maxla. Sonra hepsini sırayla yükselt . Teslaları sihir kulelerinden sonra yapmanı tavsiye ederim 4 lvl okçuya tek atıyor3 lvl tesla .

Saygılarımla.....

Foruma geri döndüm , artık akşamları düzenli olarak burda olmaya çalışacağım.

uzaya 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: rainbox (17 Ağustos 2014, Pazar - 00:16)

Çevrimdışı rainbox

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2014, Pazar - 00:17 »
Ilk önce hava savunmalarını yükselt , kışlaları da maxla. Sonra hepsini sırayla yükselt . Teslaları sihir kulelerinden sonra yapmanı tavsiye ederim 4 lvl okçuya tek atıyor3 lvl tesla .

Güzel yorumunuz için teşekkürler dikate alacağım.