Gönderen Konu: Klan Savaşları Hakkında,Taktik,İpuçlar  (Okunma sayısı 1178 defa)

Çevrimdışı BP Luffy

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Luffy
  • Klanım : AY YİLDİZ
Klan Savaşları Hakkında,Taktik,İpuçlar
« : 26 Eylül 2015, Cumartesi - 14:24 »
Merhaba arkadaşlar, forum*** (sansür)de uzun zaman geçirdim konu vb herşeyi bilirim fakat burada ne konu açacağımı bulamadım bunu düşündüm. Başlayalım.

Ks'nin klana ve bize yararı nedir?

Öncelikle klan savaşları klanımızın levelini etkiler,her oyuncunun kazandığı savaşa göre klan expsi gelir ve bunlar size + olarak döner. Eminim biliyorsunuzdur. Seviyeye göre askerlerimiz bağışta level atlar,savaş ganimeti artar ve maliyet vb bir çok yararı vardır. Bu yüzden savaşa girmeyeceksiniz söyleyin yetkiliye,savaşı ziyan etmeyin.

Ek olarak klan görünümü (simgenizi) için ek şekiller ve renkler gelir. Bunlarda klana insan çekmek için çok etkili olabilir.

Klan Savaşı İpuçları

Herkesin bildiğinin aksine sıralama kupaya göre değil köy binası seviyesine göredir. Bu yüzden siz 1. iseniz bile 1. saldırmanız gerekmez. Erken köy binası basan varsa,bazen sıralama yanlış olabilir. Bu yüzden tek tek inceleyip köyleri öyle saldırmanız en uygunudur.

Bunun dışında,saldırmadan önce hazırlık gününde lütfen arkadaşlarınıza bağış yapın. Onlar köyü savunacaktır. Ve elbette forumlarda vb danışın insanlara bunu nasıl 3 lerim diye.

İlk önce klan kalesinin menzilini hesaplayın hazırlık gününde. Kafanızda küçük bir plan kurun :'' Buraya atsam klan boşalır'' vb diye. 1 okçu atın oraya. Sonra askerler çıkınca en köşeye atın askerler orada savaşacaktır. Ben böyle saldırıyorum açıkçası.

Bu kadardı biraz kısaydı fakat elimden gelen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bir Savaşta Ne Kadar XP Gelir?

Bir savaşta yaklaşık 70-150 arası xp gelir. Savaşı kazanmak en önemlisidir. Tam tamına 50 xp verir. Eğerki savaşı kazanırsanız zaten diğerleride gelir ve böylece level atlarsınız. 5. seviyeden ---> 6 seviye 1200 xpdir. Yani 5. seviyede 10 savaşta 6 olursunuz. Çok bir sayı değil aslında?

« Son Düzenleme: 27 Eylül 2015, Pazar - 17:45 Gönderen: BP Luffy »

Köy binamı bastığım değil,taşımı harcadığım gün kaybettim ben çoktan.

BP Luffy 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: myth55 (26 Eylül 2015, Cumartesi - 18:15)

Çevrimdışı myth55

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Java
  • Klanım : House | Lider
Ynt: Klan Savaşları Hakkında,Taktik,İpuçlar
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2015, Cumartesi - 17:55 »
İleri ki zamanlarda konunun genişliği artar ve görselliği güzel olursa, yararlı bir başlık olabilir. Başarılar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2015, Cumartesi - 18:03 »
Gayet uzundu hiçte kısa değildi faydalı bir konu olmuş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı BP Luffy

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Luffy
  • Klanım : AY YİLDİZ
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2015, Pazar - 17:42 »
Çok teşekkürler yorumlar için,evde olmadığımdan internet yavaş resim zor olabilir ama deneyeceğim.

Köy binamı bastığım değil,taşımı harcadığım gün kaybettim ben çoktan.