Gönderen Konu: Klan Savasinda ön savaş (hileli 2 yöntem)  (Okunma sayısı 30506 defa)

Çevrimdışı cgobel

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : cgobel
  • Klanım : Laylidi Lom
Klan Savasinda ön savaş (hileli 2 yöntem)
« : 30 Temmuz 2014, Çarşamba - 23:53 »
1. Hile yöntemi android için (Root gerekli)

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Buradan izleyin video içerisinde programin linki paylasiliyor, kurduktan sonra videoda ne yapiliyorsa dikkatle izleyin çünkü programin dili Çince
Faydasi nedir ne ise yariyor derseniz ornegin istediğim kişiye sahte saldiri yapabiliz, peki ne faydasi var sahte saldirinin diyeceksiniz! Klan savasinda veya intikam almada super ise yariyor askerleri nereden nasil gondereceginizi ve 3* alabiliyormusun alamiyormusun onu öğrenmek için çok güzel.

2. Hile yöntemi
Herkesin yapabileceği bir yöntem program veya telefonu rootlamaya gerek olmadan yapilmakta

oyun içerisinde intikam da veya klan savasinda savasi baslattigimizda 30sn suremiz var o sure bitmeden vazgeçme hakkimiz var! Bu yüzden savasi baslat diyip 30sn bitmeden ana ekrana dönüp uçak moduna alin veya net baglantisini kesin oyuna donup saldirin savaş bittiğinde oyun size uyari verecektir "sunucuyla bağ. Kesildi yeniden yükle" diye, net baglantisini acip oyuna geri girin askerlerin büyülerin durduğunu göreceksiniz. Ne faydasi var? Yenebiliyormusun sure bitmeden 3* alabiliyormusun öğrenmeye yariyor.

cgobel 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: kyoBEKİR (18 Temmuz 2017, Salı - 16:46), SalihYankin (19 Şubat 2015, Perşembe - 17:55), DARK FOCUS (26 Ocak 2015, Pazartesi - 22:35), FoSTeR (10 Ağustos 2014, Pazar - 19:15)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: Klan Savasinda ön savaş (hileli 2 yöntem)
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2014, Perşembe - 22:02 »
Kardeşim oyunda bağlantıyı kestigin an oyun anında baglantı hatası verir! Dediğinin olması mümkün görünmüyor.  Vesselam

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: zıya (04 Aralık 2017, Pazartesi - 14:30)

Çevrimdışı cgobel

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2014, Cuma - 04:11 »
Kardeşim oyunda bağlantıyı kestigin an oyun anında baglantı hatası verir! Dediğinin olması mümkün görünmüyor.  Vesselam

Anlattiklarimi bizzat bire bir denedinizmi?

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2014, Cuma - 09:50 »
evet bağlantıyı kestiğin an oyunda kopuyor. vesselam

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2014, Cuma - 10:53 »
1. Hile yöntemi android için (Root gerekli)

Buradan izleyin video içerisinde programin linki paylasiliyor, kurduktan sonra videoda ne yapiliyorsa dikkatle izleyin çünkü programin dili Çince
Faydasi nedir ne ise yariyor derseniz ornegin istediğim kişiye sahte saldiri yapabiliz, peki ne faydasi var sahte saldirinin diyeceksiniz! Klan savasinda veya intikam almada super ise yariyor askerleri nereden nasil gondereceginizi ve 3* alabiliyormusun alamiyormusun onu öğrenmek için çok güzel.

2. Hile yöntemi
Herkesin yapabileceği bir yöntem program veya telefonu rootlamaya gerek olmadan yapilmakta

oyun içerisinde intikam da veya klan savasinda savasi baslattigimizda 30sn suremiz var o sure bitmeden vazgeçme hakkimiz var! Bu yüzden savasi baslat diyip 30sn bitmeden ana ekrana dönüp uçak moduna alin veya net baglantisini kesin oyuna donup saldirin savaş bittiğinde oyun size uyari verecektir "sunucuyla bağ. Kesildi yeniden yükle" diye, net baglantisini acip oyuna geri girin askerlerin büyülerin durduğunu göreceksiniz. Ne faydasi var? Yenebiliyormusun sure bitmeden 3* alabiliyormusun öğrenmeye yariyor.

2. Yöntemi denedim bizzat çalışıyor bir hile değil oyun açığı gibi birşey denendi yani

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: (02 Ağustos 2014, Cumartesi - 00:18), cgobel (01 Ağustos 2014, Cuma - 14:49)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2014, Cumartesi - 00:18 »
Kardeşim bilgisayardamı, telefonda mı denedin? Baglantiyimı kestin? Ben baglantıyı kestim oyuna dondum oyunda kopmustu. Ben nereyi atlıyorum acaba ? Vesselam

Çevrimdışı cgobel

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 02 Ağustos 2014, Cumartesi - 15:23 »
Kardeşim bilgisayardamı, telefonda mı denedin? Baglantiyimı kestin? Ben baglantıyı kestim oyuna dondum oyunda kopmustu. Ben nereyi atlıyorum acaba ? Vesselam

Android telefonda uçak moduna alarak yapi yorum, saldiriyi başlatma dan önceki 30sn geri sayarken hizli bir sekilde uçak moduna alin.

Çevrimdışı ahmetgndz15

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ahmet
« Yanıtla #7 : 02 Ağustos 2014, Cumartesi - 18:24 »
Tuzaklar calisiyormu bir de askerlerimiz gidiyor mu

Çevrimdışı cgobel

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 02 Ağustos 2014, Cumartesi - 19:54 »
Tuzaklar calisiyormu bir de askerlerimiz gidiyor mu

30 sn gecmeden uçak moduna alirsan askerlerin gitmez, deneme amaçli bir farklı asker uretin uçak moduna alip savaşta kullanin sonra oyuna tekrar girin o bir tane üretilen asker duruyor mu kontrol edin maksat endiseniz kalmasin. Dusmanin tuzaklari elbette kurulu ise calisir

cgobel 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ahmetgndz15 (02 Ağustos 2014, Cumartesi - 20:53)

Çevrimdışı ahmetgndz15

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ahmet
« Yanıtla #9 : 02 Ağustos 2014, Cumartesi - 20:56 »
Cevabiniz için tesekkur ederim yalniz benim telefon discovery bunda uçak moduna geçince oyun kapaniyor demekki telefonda yapamiyoruz fakat bilgisayarda denedim  oluyor

Çevrimdışı fengu

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 17 Mesajı Toplam
    23 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Stinky
  • Klanım : Derin Devlet
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2014, Pazar - 01:39 »
Ben olayı tam anlamadım savaşıyoruz ama askerlerimiz gitmiyormu? Her savaş için geçerlimi?

Çevrimdışı cgobel

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2014, Pazar - 04:01 »
Ben olayı tam anlamadım savaşıyoruz ama askerlerimiz gitmiyormu? Her savaş için geçerlimi?

1. Yöntem deki yani programli olani yaparsaniz istediğin kişinin üzerine gelip ziyaret et dediğimizde ona saldiri modunda baslar ornek en iyi oyunculardan seçtiğiniz biri veya klandan birini ziyaret et dediginizde sal diri modunda baslar saldirirsin fakat askerin gitmez ganimet gelmez.

2. Yontemde baglanti kesik oldugu icin askerin gitmez kazandigin ganimet gelmez. Sonuçta sahte saldiri.

Çevrimdışı cgobel

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2014, Pazar - 04:07 »
Cevabiniz için tesekkur ederim yalniz benim telefon discovery bunda uçak moduna geçince oyun kapaniyor demekki telefonda yapamiyoruz fakat bilgisayarda denedim  oluyor

Öncelikle rica ederim benim telde discovery 16gb 4.4 kitkat, uçak modunda sorun cikartmiyor. İstersen discoveryi çok basit bir şekilde rootlayip 1. Yonyemdeki programi kullanabilirsin rootlama işlemi için yardimci olabilirim.

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Uzay Altay
  • Klanım : EYÜP SULTAN
« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2014, Pazar - 10:36 »
Arkadaşlar kendi wifi yınız varsa wifi yı düğmesinden kapatın daha etkili Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap , ayrıca her telefonda oluyor.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2014, Çarşamba - 20:37 Gönderen: uzaya »

Saygılarımla.....

Foruma geri döndüm , artık akşamları düzenli olarak burda olmaya çalışacağım.

uzaya 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: SalihDuru (01 Kasım 2014, Cumartesi - 18:25)

Çevrimdışı Emreyet

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Emre 48
« Yanıtla #14 : 06 Ağustos 2014, Çarşamba - 16:23 »
hiçbişey anlamadım