Gönderen Konu: Kasılma Sorunu  (Okunma sayısı 1572 defa)

Çevrimdışı .TNR.

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • 36 Mesajı Toplam
    70 Kere Beğenildi
  • COC Nick : .TNR.
  • Klanım : 1923TÜRK
Kasılma Sorunu
« : 17 Kasım 2013, Pazar - 14:06 »
iPad mini kullanıyorum. Son iOS güncellemelerinden sonra cihaz kasılmaya başladı. Zaman zaman takılır gibi yavaşlıyor zaman zaman da özellikle oyunlarda yavaşlama, kasılma ve oyunu kapama gibi sorunlar yaşamaya başladım. Cihazın kapasitesi de dolu değil kasma yapsın. Fazla bir şey yüklü değil yani. Bunlar gibi sorunlar yaşayan var mı acaba?

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı enes443411

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ottoman
  • Klanım : Turkish Ghosts
Ynt: Kasılma Sorunu
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2014, Pazartesi - 13:07 »
yeni nesil appleler haricinde tüm cihazlarda yaşanıyor bende 4s ıpade 2 ıpad mını var ve bende bu sorunları yasıorum ancak ıphone 5 de daha yaşamadım

Beğeniyi çok görme :=)--Klanimiza bekleriz her daim kalici olmasanda bi cay içmeye gel Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap "turkish ghosts"

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: Kasılma Sorunu
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2014, Pazartesi - 21:17 »
iPad mini kullanıyorum. Son iOS güncellemelerinden sonra cihaz kasılmaya başladı. Zaman zaman takılır gibi yavaşlıyor zaman zaman da özellikle oyunlarda yavaşlama, kasılma ve oyunu kapama gibi sorunlar yaşamaya başladım. Cihazın kapasitesi de dolu değil kasma yapsın. Fazla bir şey yüklü değil yani. Bunlar gibi sorunlar yaşayan var mı acaba?

Taner ben ıpad kullanıyorum herhangibir kasılma yok şimdilik, ama pc den biliyorum çok sinir bozucu bir durum, bakalım başka birinde daha çıkacakmı yoksa senin cihazdamı sorun var anlarız