Gönderen Konu: Mail problemi  (Okunma sayısı 2602 defa)

Çevrimdışı smsm

• 26.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    30 Kere Beğenildi
Mail problemi
« : 12 Şubat 2014, Çarşamba - 17:39 »
Slm arkadaslar soyle bir problemim var insallah yardimci olabilirsiniz. Androdden koyumu iosa aktardim burada bir problem yok. Apple kimligini va game center sifresini olustururken kafadan bir mail adresi girdim  sistem bana girmis oldugum mail adresine dogrulama kodu gonderdi fakat  o mail adresine ulasamadigim icin  gelen linke tiklayamadim  oyun ici gem almak istedigim zaman i tunesle baglanti kurulamadi diye uyari veriyor tas alamiyorum.Bende yeni apple kimligi ve game center olusturdum.Bu seferde koye ulasamiyorum ne yapmam lazim tekrar androdden iosa aktarmak icin kod alabilirmiyim.Veya koyumu mevcut game centerdan alip baska mail adresine aktarabilirmiyim.Supercell yardimci olurmu bana yani sunu demek istiyorum mevcut koyumun bagli oldugu mail adresini degistirmeme izin verirmi supercell bu zamana kadar 1000 tlye yakin tas aldim yardimci olurlarmi

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: Mail problemi
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2014, Çarşamba - 17:44 »
Merhaba

Oyunun cihazında açıksa yeni sıfır bir game center ve apple kimliği oluştur.( mail adresini sallamadan ) oluşturduktan sonra oyunu aç oyunu o hesaba kaydedilmesini soracak onay ver işlemini gerçekleştir.

Çevrimdışı smsm

• 26.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    30 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2014, Çarşamba - 21:15 »
Arkadaslar bir yardimci olun lutfen mevcut gc hesabim ile oyunu actim 92 lvl bunda bir problem yok sonra gc degistirdim oyuna girdim sef pepe adli kisinin 1 seviye koy binasina baglanmak istiyormusun diye soruyor not mevcut ilerlemeniz kaybolacaktir diye uyari verdi yukarda soylediginiz gibi mevcut koyunuz buraya yuklensinmi demedi  ayricsa ben hic bir zaman pepe isimli hesap acmadim yardim lutfen

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2014, Perşembe - 09:47 »
mesajları flood yapmana gerek yok yöneticiler gördüğünde cevap verecektir.

tekrar yazıyorum

eğer karşında oyunun açıksa

yeni game center hesabı oluştur.

oyunu aç

karşına uyarı gelecek yeni game center hesabı kaydedilsin mi diye

evet de ve o game center ile devam et eskisini unut .