Gönderen Konu: GAME CENTER BUTONU YOK  (Okunma sayısı 1943 defa)

Çevrimdışı rotz

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
GAME CENTER BUTONU YOK
« : 23 Şubat 2015, Pazartesi - 11:28 »
Arkadaşlar merhaba 2 tane problemim var eğer bilen arkadaş varsa çok sevinirim clashofclans a bir çok kez mail ve oyun içinden mesaj yazdım ancak sürekli robot cevap veriyor sağlıklı bir mesaj atılmıyor umursanmıyor ingilizce ve türkçe  olarak denedim 2 türlüde şimdi gelelim 2 soruma
1.evet ios dan androide bir hakkımız var bağlama için zamanında yaptım andorid tabletime ancak giriş yaptıgım mailin şifresini bir türlü bulamıyorum adres doğrumu onuda bilmiyorum tablette de o mail girişi şuan yapılı değil formatladım acaba detaylı mail atıpta cihaz bağlamayı sıfırlatan oldumu? yani başka türlü androidde bir daha oynama gibi bi şansım yok varsa çözümü sölerseniz sevinirim.
2. iphone 4s ios 8 .1.2 yüklü cihazda herşey son sürüm ancak oyunda ayarlara girdiğinizde facebook bağlandı yazısının sağında game center bağlandı butonu yok ama oyuna girişte hoşgeldiniz diye ismim yazıyor buton neden gözükmez? oyunu sıldım yukledım kapatım actım vs herşeyı denedım .

son bonus soru olarak aklıma gelen bluestacks uygulamasını win8 kullanıyorum ios olarak açabilirmiyiz android için oldugunu bılıyorum bu uygulamanın acaba ios içinde direk gamecenter ile giriş yapıp windows da oynayabilme yolu varmıdır andoridde oynayamıyorum bari bilgisayardan gamecenter mailimle giriş yapıp oynıyım dedim

Şimdiden teşekkür ederim uzun zamandır bunlara cevap alamıyorum hiç bir yerden bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: GAME CENTER BUTONU YOK
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2015, Pazartesi - 14:11 »
bluestacks android dir ios açılmaz,şifreni hatırlaman için önce google ile görüşüp çaba göstermen lazım şifremi unuttum vs . bu konuda destek dolancılık olduğu için tam anlamayla sağlanmamaktadır. Tavsiyem şifreni hatırlaman için gereğini yapman aksi halde supercell 'le iletişime geçip cevap beklemek dısında yapabileceğin birşey yok .

Çevrimdışı rotz

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2015, Pazartesi - 16:25 »
hmm bluestack tam anlamıyla emın degıldım kımısı ıos u da calıstırıo falan heralde cıhaz bağla deyıp öle yaptıkları ıcın dedıler google hotmaıl ıcınse sureklı ugraştım da ordanda bışey cıkmıcak heralde supercell e de maıl attım dedıgım gıbı sureklı robot cevap verıo yardımcı olmuyolar adam akıllı halbukı oyun elımde ıos maılı bende cok zor bışey olmasa gerek bütün bılgılerı verdıkden sonra cıhaz bağlamaya bır hak daha vercek oyunun bu kısmı acayip saçma olmuş bişeyi kaybettiğinde kimse yanında degıl çözüm 0 napcam bılmıyom böle devam etcez heralde sadece telden telefondanda küçücük insan sıkılıyo

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2015, Çarşamba - 14:31 »
inanın support ekibi sizden daha cok sıkılmış bir durumda bu konuda , gerekli uyarıları okumadan hemen iş bitsin diye telefona aktarıp oyunu oynamaya heves ediyor ne bir hesaba bağlama ne şifre ne not etme ...