Gönderen Konu: Clash Of Clans Aktarım Problemleri ve Çözümleri Bilinmesi Gerekenler  (Okunma sayısı 6392 defa)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Clash Of Clans Aktarım Problemleri ve Çözümleri

Bilinmesi Gerekenler

Cihazın İos İse Oyunu Sadece 1 Hesaba Kayıt Edebilirsiniz.(Siz Oyunu İndirdiğiniz Oynadığınız Game Centera Otomatik Kayıt Yapar )

Cihazın Android İse Oyunu Sadece 1 Hesaba Kayıt Edebilirsiniz.(Siz Oyunu İndirdiğiniz Oynadığınız Google+ Hesabına Otomatik Kayıt Yapar )

Aktarım Yaptığınızda Cihazda Açık Olan Game Center veya Google+ Hesabına Oyun Otomatik Kayıt Edilir.

Başka Bir Maile Taşıyamazsınız.(Yetkililerin ÖnGördükleri Hariç.)

2.Kez Kod Aktarım Kodu Alamazsınız.(Yetkililerin ÖnGördükleri Hariç.)

Ne Öğrendik ?

İOS Kullananlar ; Game Center  Kullanıcıları için Süpercell 1 seferlik taşıma kodu sunmaktadır. Yani İOS kullanıcısı iseniz 1 kere Android cihaza taşıyabilirsiniz.

Bu Şekilde Hem ios hemde Android de aktif olabilirsiniz Fakat dediğim gibi sadece 1 sefer geçerlidir.

Onun dışında İOS  Yani Gamecenter Hesabınız ile bütün İOS işletim sistemlerinde oturum açabilirsiniz.

Android kullanıcıları ; Google +  Kullanıcıları için Süpercell 1 seferlik taşıma kodu sunmaktadır. Yani Android kullanıcısı iseniz 1 kere İOS cihaza taşıyabilirsiniz.

Yani ; Andriod kullanıcıları  İOS a 1 kere taşıma hakkı vardır. İOS un android e 1 kere tasıma hakkı vardır.Androidden aktarılan bir köy  sadece bir ios hesabı ile eşleşir 2. bi ios a bağlantı mumkun değildir. Aynı şekilde ios dan android e aktarılan köyde aynı şekildedir.

Sürekli Farklı Anlatım Biçimiyle Aynı Sorular Geliyor .

Ben O Telefondan Bu Telefona O Cihazdan Bu Cihaza O Hesaptan Bu Hesaba Şöyle Yaptım Böyle Yaptım Bunları Yaparken

Cihazımın Camını Sildim O Sıra Telefonum Çaldıda vs vs .

Arkadaşlar Mantık Çok Basit.

« Son Düzenleme: 18 Aralık 2014, Perşembe - 12:07 Gönderen: Admin »

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 6 Kullanıcı: yesim (19 Ocak 2015, Pazartesi - 15:22), @@@cem@@@ (17 Ocak 2015, Cumartesi - 16:17), uzaya (23 Aralık 2014, Salı - 08:06), Kurmay (18 Aralık 2014, Perşembe - 10:02), (17 Aralık 2014, Çarşamba - 23:26), 97HasaNKaradumaN97 (17 Aralık 2014, Çarşamba - 21:15)

Çevrimdışı 97HasaNKaradumaN97

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Bismillahirrahmanirrahim
  • 27 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
  • COC Nick : HasaNKaradumaN
  • Klanım : 1923TÜRK8
Ynt: Clash Of Clans Aktarım Problemleri ve Çözümleri Bilinmesi Gerekenler
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2014, Çarşamba - 21:16 »
Rep Beğeni yqrarlı admin

Ankara merkez patliyo herkes 😢

Çevrimdışı umutgs

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : umutgs
ADMİNİM çok acil yardıma ihtiyacım var 78 level köyümü google play giriş yaparak kaydettim daha sonra telefonumu değiştirdim fabrika ayarlarını yükledim ancak yinede köyümü geri getiremiyorum hesabımhakkında her türlü bilgiyi biliyorum ancak kimseye ulaşamıyorum lütfen yardım... teşekkürler

umutgs 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: mertol (12 Ağustos 2015, Çarşamba - 14:59)

Çevrimdışı brown222

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : kelle
  • Klanım : nuri
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2014, Pazartesi - 15:05 »
Sayın Admin ; ios da köyüm yüksek seviyede.Sıfırdan Google +  hesabı açacağım ve PC de bluestacks programında açacağım.Sitede bahsedildiği şekilde eski cihaz/yeni cihaz kodlaması ile ios daki köyü PC de de oynamaya başlayabileceğim.Yukarda bahsettiğiniz "ios kullanıcıları için" yazılı kısımdan algıladığım üzere oyunu hem iphone dan ; hemde PC den oynıyabileceğim.  Doğru algılamışmıyım.Teyid etmek istedim.Yanlış bir işlem yapıp köyü kaybetmek istemiyorum.Yani sonuç itibarı ile pc den Google+ hesabı ile ; iphone dan gamecenter hesabı ile çift aygıtta oynamak istiyorum.

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cest
  • Klanım : KeyifHane
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2014, Pazartesi - 21:41 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sayın Admin ; ios da köyüm yüksek seviyede.Sıfırdan Google +  hesabı açacağım ve PC de bluestacks programında açacağım.Sitede bahsedildiği şekilde eski cihaz/yeni cihaz kodlaması ile ios daki köyü PC de de oynamaya başlayabileceğim.Yukarda bahsettiğiniz "ios kullanıcıları için" yazılı kısımdan algıladığım üzere oyunu hem iphone dan ; hemde PC den oynıyabileceğim.  Doğru algılamışmıyım.Teyid etmek istedim.Yanlış bir işlem yapıp köyü kaybetmek istemiyorum.Yani sonuç itibarı ile pc den Google+ hesabı ile ; iphone dan gamecenter hesabı ile çift aygıtta oynamak istiyorum.

Merhaba!

Doğru bilgi fakat android hesabını actıgınız Gmail adresini unutmayınız gerekli bilgileri not ediniz. Çünkü adroid her türlü cihazdan girişiniz için o gmail adresini kullanacaksınız.

iyi forumlar

Cest 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: brown222 (23 Aralık 2014, Salı - 15:58)

Çevrimdışı brown222

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : kelle
  • Klanım : nuri
« Yanıtla #5 : 23 Aralık 2014, Salı - 15:58 »
Sayın Adminim Cest , çok teşekkür eder size kolaylıklar dilerim.

brown222 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Admin (24 Aralık 2014, Çarşamba - 14:39), cest (23 Aralık 2014, Salı - 15:58)

Çevrimdışı Recep Yusuf

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ||.ARGO
  • Klanım : ETİMESGUT
Teşekkürler admin.. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ecdadını unutanlar kaynaksız ırmağa;köksüz ağaca benzerler. -Çin Atasözü-
||.ARGO ~ ETIMESGUT

Çevrimdışı @@@cem@@@

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Cemsultan
  • Klanım : Simetri
« Yanıtla #7 : 17 Ocak 2015, Cumartesi - 17:37 »
Sayın Admin, üç ios cihazda oynadığım 128 lvl köyüm var. Ayrıca Android tel de oynadığım 69 lvl köy var. Android teldeki köyü, ios cihazlardan birine(iphone 4) aktarmak istiyorum. Fakat bir türlü olmuyor. Kod yazarak denedim, olmuyor bu köy çok ilerlemiş gibi bişeyler diyor ve aynen eski köy yerinde duruyor. Gmail ile yeni oluşturduğum apple Hesabını telefona giriyorum, yine eski köy çıkıyor. Game center a  da gmailli hesaptan giriş yapıyorum yine aynı. Lütfen yardım nasıl bir yol izlemeliyim. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
Sayın Admin, üç ios cihazda oynadığım 128 lvl köyüm var. Ayrıca Android tel de oynadığım 69 lvl köy var. Android teldeki köyü, ios cihazlardan birine(iphone 4) aktarmak istiyorum. Fakat bir türlü olmuyor. Kod yazarak denedim, olmuyor bu köy çok ilerlemiş gibi bişeyler diyor ve aynen eski köy yerinde duruyor. Gmail ile yeni oluşturduğum apple Hesabını telefona giriyorum, yine eski köy çıkıyor. Game center a  da gmailli hesaptan giriş yapıyorum yine aynı. Lütfen yardım nasıl bir yol izlemeliyim. Teşekkür ederim.

Merhaba . Oyunu kaldırıp tekrar kurun eski köyünüz gider ( cok ilerlemiş denilen köy ) Daha sonra aktarmak ıstedıgınız hesap ile giriş yapın girecektir.

Çevrimdışı Bahous

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Baha
  • Klanım : LİKE A BOSS
Adminim ben clash a ios da başladım sonra android telefona aktardım iki telefonla oynuyodum... Android de oyunu bıraktım 3 ay geçtikten sonra başka bi android telefona aktarmak istedim ama 1 kereliğine olduğunu farkettim şimdi aktarma şansım yok mu???

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 19 Ocak 2015, Pazartesi - 10:56 »
Adminim ben clash a ios da başladım sonra android telefona aktardım iki telefonla oynuyodum... Android de oyunu bıraktım 3 ay geçtikten sonra başka bi android telefona aktarmak istedim ama 1 kereliğine olduğunu farkettim şimdi aktarma şansım yok mu???

Merhaba.

Ne yazikki tekrar aynı işlemi yapmanıza süpercell izin vermemektedir. Fakat ;  Daha onceden aktarmıs oldugunuz Android teki Gmail hesabınız ( Google + )  ile eski köyünnüzü oynamaya devam edebilirsiniz.

Çevrimdışı Mmcc

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #11 : 26 Ocak 2015, Pazartesi - 14:39 »
Bu aktardığımız androiddeki hesabımızı iptal etme şansımız yok mu? İki kişi oynamak zorunda kalıyoruz tam bir facia! Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
Bu aktardığımız androiddeki hesabımızı iptal etme şansımız yok mu? İki kişi oynamak zorunda kalıyoruz tam bir facia! Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Merhaba.

Üzgünüm ki böyle bir şansınız yoktur.

Çevrimdışı VMSaday

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #13 : 04 Haziran 2015, Perşembe - 14:48 »

İyi günler arkadaşlar,
Arkadaşın anlattığını bende yapacağım fakat konu ile ilgili bir sorum olacak. Android işletim sistemine sahip olan herhangi bir telden, oluşturduğumuz yeni g-mail hesabından giriş yapıp aynı köyümüzle devam edebilir miyiz?

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2015, Cuma - 13:25 »

İyi günler arkadaşlar,
Arkadaşın anlattığını bende yapacağım fakat konu ile ilgili bir sorum olacak. Android işletim sistemine sahip olan herhangi bir telden, oluşturduğumuz yeni g-mail hesabından giriş yapıp aynı köyümüzle devam edebilir miyiz?

Merhaba.

Yeni Gmail adresinin hangı ısletım sıstemınde kullandıgın onemlı ( Andriod - İos )
Eger andrıoid cihazdakı koyu baska bı gmail ve andrıod cihazda oynamak ıstıyorsan bu köy tasınamaz veya zaten aktıf hatası alırsın.

Ana ornek androidten   yenıbır gmail adresi ile ios a geçersin ozaman hesabın taşıma hakkı duruyorsa taşırsın.