Gönderen Konu: Sanırım Ejderha Olayını Yalnış Anladım :D  (Okunma sayısı 999 defa)

Çevrimdışı Nihat

• 88.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 34
  • Durumum:
  • 🏀 Basketbol 🏀
  • 152 Mesajı Toplam
    250 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ninoo
  • Klanım : 1923Türk3
Sanırım Ejderha Olayını Yalnış Anladım :D
« : 11 Mart 2013, Pazartesi - 15:42 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Yorumlar ? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Facebook : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Twitter : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Instagram : nihatgenc7
MessageMe : WQ 294 UDV
Game Center : NihatGenc
Yardımcı olabildiysem bi repi çok görme Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Okan

• 60.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 10
  • Durumum:
  • 42 Mesajı Toplam
    67 Kere Beğenildi
Ynt: Sanırım Ejderha Olayını Yalnış Anladım :D
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2013, Pazartesi - 15:47 »
Zarara girmisin ama olsun denemek lazim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tayfield

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2013, Pazartesi - 15:54 »
bu nasıl bir öfkedir böyle daldığın köyüde önceden gösterseydin tam olurdu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
sonunda bukadar iksir zarar etmiş olmanda ayrı birşey tabi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ayrı bir boyutta savaşmışsın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap zaten oyun belli bir şeyden sonra zevk vermiyor bu tarz şeylere yöneliniyor
bende full 4. seviye sihirbaz ve şifacıyla dalıp videosunu çekicem bakalım nasıl bir şey cıkıcak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Nihat

• 88.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 34
  • Durumum:
  • 🏀 Basketbol 🏀
  • 152 Mesajı Toplam
    250 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ninoo
  • Klanım : 1923Türk3
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2013, Pazartesi - 15:56 »
@Okan eğlence amaçlı ama çok iyi bi yöntem tamam iksir zararı var ama yüksek iksirli birine dalarsan ve altınıda yüksekse dev + ejder hava savunmasını yok ettiğimiz anda savaş bizimdir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

@Tayfield evet arada lazım bunlardan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap pekkayı açim full pekkayla girişcem Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama dikkat ettiyseniz zararı hissetmeyeceğim bi anda yaptım 500.000 iksirli bi anıma denk gelseydi depom kururdu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
bu arada savaşın sonunda 2 ejder hayatta kaldı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hava savunlarından birini yok edemedim de Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 11 Mart 2013, Pazartesi - 15:59 Gönderen: Nihat »

Facebook : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Twitter : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Instagram : nihatgenc7
MessageMe : WQ 294 UDV
Game Center : NihatGenc
Yardımcı olabildiysem bi repi çok görme Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap