Gönderen Konu: gmail  (Okunma sayısı 1585 defa)

Çevrimdışı dayala

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
gmail
« : 13 Ekim 2014, Pazartesi - 20:43 »
Gamesenter dan yani apple ios tan üyeliğin var ve köyüne girebiliyorum bluestacks kullanayim dedim gmail hesabını sallama kurdum sonra pc çöktü bluestacksi yeniden kurdum gmail hesabını sallama yaptığımdan androidten oyunu acamiyorum supercell e mail atmak istiyorum türkçe mail atilabiliyormuyuz ve nereye atiyoruz  veyahut gmail hesabımı nasıl ogrenebilirim şimdiden tskler

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
Ynt: gmail
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2014, Pazartesi - 20:52 »
Gmail hesabının mail adresini biliyorsan eğer Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap dan şifre unuttum diyerek mail şifreni alabilirsin gizli sorunu da bilmen gerek ya da 2. hesap tanıttıysan tanıttığın maile sıfırlama adresi yollayabilirsin. Coc da türkçe yardım desteği vardır sorununu türkçe olarak düzgün bir şekilde yazarsan yardımcı olacaklardır. Oyuna girip ayarlar  bölümünde sol altta yardım ve destek butonuna tıkla sorun bildir den hangi konuda yardım almak istiyorsan o katagoriyi seç ve sorununu türkçe olarak bildir.

Çevrimdışı dayala

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2014, Cumartesi - 00:43 »
tşkler mantalica söylediğinizi yaptıkk bu seferde köyün bizim olup olmadığını ispatlamak için elmas satın alma dekontunu istiyorlar ituneste ne yaptıysak alışveriş detaylarını bulamadık bakalım tekrar köy bilgilerini yolladık cevap bekliyoruz

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout