Gönderen Konu: Yeni güncelleme sonrası ganimet için küçük tavsiyeler  (Okunma sayısı 5141 defa)

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Uzay Altay
  • Klanım : EYÜP SULTAN
Yeni güncelleme sonrası ganimet için küçük tavsiyeler
« : 13 Aralık 2015, Pazar - 22:00 »
Arkadaşlar yeni güncelleme sonrası çoğu kişi ganimet bulamamaktan şikayetçi . Dolayısıyla yeni güncelleme sonrası bazı küçük notlar vericeğim .

1.Ucuz ordu basmak
Yeni güncelleme sonrası özellikle düşük liglerde pahalı ordu basmanın bir özelliği kalmıyor . Gelen ganimetin %90 i maden ganimeti . Dolayısıyla önereceğim taktik Barch ve en etkilisi bu şimdilik.
2.Depoları Dağınık ama korunaklı düzen

Yeni sistemde artık 1-2 depo kaybetmemek pek önemli değil . Tüm depoları merkezde  savunmaya kalkışırsak ekstra kara büyüyü de düşünürsek hepsinin alınması kuvvetle muhtemel . Onun yerine depoların hepsini kaybetmeyecek savunma daha önemli .
Köy binası 9 için önerdiğim savunma : ( Eklenecek.)
3. Klan savaşları
Klan savaşları çok daha önemli Hâle geldi  , yoksa ganimet biriktirmek zor .
4.Klan kalelerinin savunmadaki Önemi
Burda sık yapılan bir yanlıştan da bahsetmek istiyorum : Savunmaya clan desteği almamak . Eğer rakibe zorluk çıkartmak istiyorsanız , bu şart .
5.Kupa kasmak

Herkes ölü köyleri bulmak için kupa düşmeyi düşünüyor olabilir ama lig bonusunu düşününce kupa kasmaya da değer ( Köy binası 10 için ) tabi burdaki alt sınır usta 2 dir bence , Hem aktif ama ganimetli köylerin bulunacağı yer , hem de lig borusuna masrafın bir kısmının karşılanabileceği yer .

Daha eklenecek konular var : Örneğin intikamlara dikkat etmek ya da Barch i % 50 alabileceğin Köyde kullanmak gibi . Ama asıl önemli kısmın bu olduğunu düşünüyorum .

DİPNOT:OYUNDAN ÇIKARKEN IKSIRIN VE KARA IKSIRIN BIR KISMINI KIŞLADA SAKLAMAYI UNUTMAYIN , FAYDASI OLUR.

Saygılarımla.....

Foruma geri döndüm , artık akşamları düzenli olarak burda olmaya çalışacağım.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

uzaya 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: Furkanx (15 Aralık 2015, Salı - 18:12), T-Rex! (14 Aralık 2015, Pazartesi - 11:49), SLayTR (14 Aralık 2015, Pazartesi - 09:16)

Çevrimdışı IBadLife

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : IBadLife
Ynt: Yeni güncelleme sonrası ganimet için küçük tavsiyeler
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2015, Pazar - 22:20 »
Çok gereksiz ve saçma konusmussun.bunları zaten hemen hemen hepimiz biliyoruz.Ne gerek varki 👎👎

Çevrimdışı MissOwnage

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Cesãr Sanchèz
  • 6 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cesar Sanchez
  • Klanım : Janissary
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 13:22 »
Çok gereksiz ve saçma konusmussun.bunları zaten hemen hemen hepimiz biliyoruz.Ne gerek varki 👎👎

Sana kimse bilmiyorsun demedi, insanlara destek olmak için açılmış bir konu ve bilmeyen de epeyce fazla. Konu baltalamayı bir kenara bırak, faydalı işleri görünce teşekkür butonuna bas..

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

MissOwnage 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: uzaya (14 Aralık 2015, Pazartesi - 17:10)

Çevrimdışı bayex

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
  • COC Nick : bayex
  • Klanım : ÇILGIN TÜRKLER
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 13:44 »

Sana kimse bilmiyorsun demedi, insanlara destek olmak için açılmış bir konu ve bilmeyen de epeyce fazla. Konu baltalamayı bir kenara bırak, faydalı işleri görünce teşekkür butonuna bas..

Arkadaş faydalı bir şey görememişki gereksiz yazı yazdığını söylemiş.

20 dev
20 büyücü
10 kırıcı
4 büyü ( 2 öfke + 2 şifa)

20 dev=60 000
20 büyücü = 70 000
10 kırıcı=30 000
2 öfke 66 000
2 şifa= 48 000
toplam= 274 000 kapalı savunmalı bir köyden hem bina hem ganimeti ii almak için yeterli bir basit ordu. Alacağımız ganimet max 350 000 + 110 000 =460 000 -270 000
kalan 190 000*2 savas anca yapıyoruz kalkan varken  380 000 -350 000 bize daldıklarında alıyorlar  30 000 . Bu mevcut ile iksir ile yapılan yapı ve işlemlere yetimek mümkün değil . Aynı durumda kara ilede sıkıntı var fakat onu orduyu sadece iksir ile hazırlayıp kurtara biliyoruz. 1 saldırıda  3 saat kalkan maliyeti varken  2 saldırıda  5 saat olur 3 saldırıya ordu hazırlayacak zaman kalmadığı gibi kalkanda kalmıyor . Yani mevcut güncellemede sadece ben sıkıntı çekiyorsam  sorun bendedir dicem fakat sanıyorum ki herkes sıkıntı çekiyor.

Usta ikide nasıl bir ordu ile ganimet almayı planlıyor arkadaş yazması gibi değil her şey . Bende yazıyorum o zaman faydalı bir bilgi . Usta 2 yede çıkmayın Titan hatta efsaneye çıkın nede olsa ganimet bonusu iyi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.  Saçmalamak bu malesef. Yapılan savaş sonunda gelen bonus yetersiz ordu maliyetleri haddinden fazla ve aldığımız saldırıda yaptığımız savaşlardaki ganimetlerin hepsini kaybediyoruz. Oyun sürekli atmaya yönelik seri sekilde ganimet kasmak sıkıntı güya hızlandırmalar  1 saat ve  5 er elmas fakat hızlandırmada 2  ordu hazırlayıp dalmak neredeyse imkansız dalsanda kalkan yok oluyor . Çalışan insanların bu pyunu oynadığını unutmayalım . Ne kadar ergen kesim küreselde boy gösteriyorsada bir o kadarda olgun ve işi gücü olan tek amacı gelişip klan savaşı yapmak olan insanlar var.

Bazı insanlar kupa kasamıyor diye yapılan bu düzenleme yakında batar sabah uyandığımda  120 kupa 4-5 defans almış oluyor %0 saldırı ile . Süpercel yanlışından dönmez ise o efsanedeki arkadaşlar yakında ya birbirlerine saldırıp duracaklar yada onlarda oyunu bırakacaklar başka yöne gitmez bu iş. Resmi face sayfalarındaki tepkileri burda yazsak sayfalar almaz . Twiterdan takipe edenleri de duymak güzel olur.

Eski sitem iyi bence kupa kasmak isteyenlere uygulasınlar titan  3 ve üstüne bence şampiyon ve altıneskisitemde kendince oynasın yoksa oyunun tadı kaçıyor.

Günde ortalama 8-10 saldırı yapardım artık 4-5 lere düşüyorum. Hele 11 saat kalkan gelirse hiç bakmıyorum oyuna. akşam evde bir iki saldırı yatış yine . Bu sabaha kadar dalan bile olmamış köye düşünün durumu . millet kopuyor bence.

klan ID si :#YYCRG80C

bayex 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: yesilll (15 Aralık 2015, Salı - 23:12), yesim (14 Aralık 2015, Pazartesi - 14:05)

Çevrimdışı yesim

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : yesim
  • Klanım : eclipse
« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 14:07 »
Tamamen katılıyorum size oyunu sadece titan ve efsaneler oynasın siz bırakın denmiş bu güncelleme de umarım eskiye döner yoksa kimse oyun oynamıyor maden topla çık 👎👎👎👎👎😠

😏

Çevrimdışı bayex

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 14:21 »
Arkadaşlar yeni güncelleme sonrası çoğu kişi ganimet bulamamaktan şikayetçi . Dolayısıyla yeni güncelleme sonrası bazı küçük notlar vericeğim .

1.Ucuz ordu basmak
Yeni güncelleme sonrası özellikle düşük liglerde pahalı ordu basmanın bir özelliği kalmıyor . Gelen ganimetin %90 i maden ganimeti . Dolayısıyla önereceğim taktik Barch ve en etkilisi bu şimdilik.

Demişsin buna cevap yazmadım . Misal ben kristal bir ve usta  2 arasında takılırdım hep şimdi altın 1 e kadar düştüm ve sürekli kupa bırakyorum amacım belli benden zayıf th 8 leri dev okcu ile dağıtım  200 000- 250 000 arası ganimeti alıp saldırı almadan biriktirme  ki bu şuan faydali zaten kimse dalmıyor gibi fakat bu  8 lerin gelişimini çok kötü etkileyecek bence bu kez onlar isyan edecekler ben bile  11 saat kalkan geldimi sohbete girip çıkıyorum. Klandakiklerde aynı takviye istemeler azaldı neredeyse çünkü kimse dalmıyor.

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 17:22 »

Arkadaş faydalı bir şey görememişki gereksiz yazı yazdığını söylemiş.

20 dev
20 büyücü
10 kırıcı
4 büyü ( 2 öfke + 2 şifa)

20 dev=60 000
20 büyücü = 70 000
10 kırıcı=30 000
2 öfke 66 000
2 şifa= 48 000
toplam= 274 000 kapalı savunmalı bir köyden hem bina hem ganimeti ii almak için yeterli bir basit ordu. Alacağımız ganimet max 350 000 + 110 000 =460 000 -270 000
kalan 190 000*2 savas anca yapıyoruz kalkan varken  380 000 -350 000 bize daldıklarında alıyorlar  30 000 . Bu mevcut ile iksir ile yapılan yapı ve işlemlere yetimek mümkün değil . Aynı durumda kara ilede sıkıntı var fakat onu orduyu sadece iksir ile hazırlayıp kurtara biliyoruz. 1 saldırıda  3 saat kalkan maliyeti varken  2 saldırıda  5 saat olur 3 saldırıya ordu hazırlayacak zaman kalmadığı gibi kalkanda kalmıyor . Yani mevcut güncellemede sadece ben sıkıntı çekiyorsam  sorun bendedir dicem fakat sanıyorum ki herkes sıkıntı çekiyor.

Usta ikide nasıl bir ordu ile ganimet almayı planlıyor arkadaş yazması gibi değil her şey . Bende yazıyorum o zaman faydalı bir bilgi . Usta 2 yede çıkmayın Titan hatta efsaneye çıkın nede olsa ganimet bonusu iyi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.  Saçmalamak bu malesef. Yapılan savaş sonunda gelen bonus yetersiz ordu maliyetleri haddinden fazla ve aldığımız saldırıda yaptığımız savaşlardaki ganimetlerin hepsini kaybediyoruz. Oyun sürekli atmaya yönelik seri sekilde ganimet kasmak sıkıntı güya hızlandırmalar  1 saat ve  5 er elmas fakat hızlandırmada 2  ordu hazırlayıp dalmak neredeyse imkansız dalsanda kalkan yok oluyor . Çalışan insanların bu pyunu oynadığını unutmayalım . Ne kadar ergen kesim küreselde boy gösteriyorsada bir o kadarda olgun ve işi gücü olan tek amacı gelişip klan savaşı yapmak olan insanlar var.

Bazı insanlar kupa kasamıyor diye yapılan bu düzenleme yakında batar sabah uyandığımda  120 kupa 4-5 defans almış oluyor %0 saldırı ile . Süpercel yanlışından dönmez ise o efsanedeki arkadaşlar yakında ya birbirlerine saldırıp duracaklar yada onlarda oyunu bırakacaklar başka yöne gitmez bu iş. Resmi face sayfalarındaki tepkileri burda yazsak sayfalar almaz . Twiterdan takipe edenleri de duymak güzel olur.

Eski sitem iyi bence kupa kasmak isteyenlere uygulasınlar titan  3 ve üstüne bence şampiyon ve altıneskisitemde kendince oynasın yoksa oyunun tadı kaçıyor.

Günde ortalama 8-10 saldırı yapardım artık 4-5 lere düşüyorum. Hele 11 saat kalkan gelirse hiç bakmıyorum oyuna. akşam evde bir iki saldırı yatış yine . Bu sabaha kadar dalan bile olmamış köye düşünün durumu . millet kopuyor bence.
Sen dev saldırısından bahsediyorsun  Ben Barch diyorum ki Barch ile 200000 5-6 dk aramada zaten çıkıyor . Köy binası 9 ve zaten onu alsan ganimet birikir , evet eski sistem bence de çok daha iyiydi ama şimdi elimizde olan bu  .En son yorumunda yazdığına göre sen de bir haklılık Payı bulmuşsun .
Önce gereksiz demişsin ( doğru ama gerek yok anlamında ) , sonra saçma demişsin ( yanlış anlamında ) en son da hepimiz biliyoruz demişsin ( yanlış bişeyi mi biliyorsun ?) , kendi içinde çelişen Cümleye yorum yapmazdım ama neyse

Not:Anlattıklarımı bilmeyenlerin de olduğuna eminim .

Saygılarımla.....

Çevrimdışı bayex

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 18:01 »
Sen hala bu durumu anlamayanlardansın bu belli okçu devle kas diyorsun iyi hoşta bunu yapmak için nere incez altın lige kimler var TH 8 ler ne olacak onlara çökecez böylece adamlar sürekli gani kaybına girecek ve gelişmeleri duracak.

Biraz oyunu aç ve bulunduğun lige bak kazanılan saldırıdan çok kazanılan savunma var demek bundan ne anlıyorsun sen adamlar çok mu iyi savunuyor kendilerini sanıyorsun hayor kupa düşen düşene şampiden altına iniyor adam kime çökecek th 9 a mı hayır 8 lere iniyorlar .

Önceki sistemde en azından bir kısım bonus için ustada durmayı tercih ediyordu yada şampide şimdi onlarda aşağı iniyor.

arkadaş doğru demiş.
Çok gereksiz ve saçma konusmussun.bunları zaten hemen hemen hepimiz biliyoruz.Ne gerek varki 👎👎 yazı yazmışsın  ve hala gereksiz ve saçmaca kendini savunuyorsun .

Sadece kendini düşünürsen süpercel gibi düşünüyorsundur . Bana dokanmayan yılan bin yıl yaşasın matığı seninki .

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 18:18 »
Sen hala bu durumu anlamayanlardansın bu belli okçu devle kas diyorsun iyi hoşta bunu yapmak için nere incez altın lige kimler var TH 8 ler ne olacak onlara çökecez böylece adamlar sürekli gani kaybına girecek ve gelişmeleri duracak.

Biraz oyunu aç ve bulunduğun lige bak kazanılan saldırıdan çok kazanılan savunma var demek bundan ne anlıyorsun sen adamlar çok mu iyi savunuyor kendilerini sanıyorsun hayor kupa düşen düşene şampiden altına iniyor adam kime çökecek th 9 a mı hayır 8 lere iniyorlar .

Önceki sistemde en azından bir kısım bonus için ustada durmayı tercih ediyordu yada şampide şimdi onlarda aşağı iniyor.

arkadaş doğru demiş.
Çok gereksiz ve saçma konusmussun.bunları zaten hemen hemen hepimiz biliyoruz.Ne gerek varki 👎👎 yazı yazmışsın  ve hala gereksiz ve saçmaca kendini savunuyorsun .

Sadece kendini düşünürsen süpercel gibi düşünüyorsundur . Bana dokanmayan yılan bin yıl yaşasın matığı seninki .
1.Okçu dev diyen ben değilim sensin (Barch = Barbar +Okçu )
2. Ben Th8 lere çökmekten bahsetmedim maden ganimeti dedim Th8 diyen yine sensin
3.Kendi Yaptığın şeye kendin saçma diyorsun , daha inemeyiz diyorsun , sonra da benim yorumum saçma ve gereksiz (2si bir arada nasıl oluyor hâlâ anlamadım )
4.Th8 ler de doğru savunmayla barbar okçuya karşı tüm depoları kaybetmezler , yanlış savunmadan zaten çalarsın .
5.Usta 2 belki biraz az kalmış olabilir Haklısınız , th9 olarak daha kristal 1 i bile görmedim ve yorumumda hata olması doğal .
6.Bunları hepimiz biliyoruz diyip Barch i dev zanneden yine sensin .

Saygılarımla.....

Çevrimdışı bayex

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 18:27 »

Ha dev okçu ha barbar okçu . Dev+okçu az kırıcı ile ganimet vermeyecek kaç th 8 var hepsini düzlüyorum. Zevk alıyormuyum hayır almıyor. Aramalarda TH 11 bile altın 1 de sabah uyandığında kaç savunma almış oluyor köyün .  70-80 kupa almış şekilde uyanıyorbi çok insan arkadaşın biri tam  230 kupa almış hepside  hero indirip çekmiş. Herkes altın 1 ve altına düşerse ne olur burda gani kasanlar düşünsene . Senin yazdığın tavsiye ettiğin şeyler güncelleme olmadan öncede olan şeyler. Boş şeyler yazıyorsun bizim yazdığımız ise eski sistemin yeniye göre daha adil olması en azından  usta ve  şampide olmak isteyen çoktu şimdi hepsi aşağı dökülüyor.Yakında buralardada ganimet kalmayacak o zamanda yazacakmısın o yazdıklarını. İki adım öteni göremiyorsun ufacık aklınla dünya yazacam diye uğraşıyorsun . Çok şaçma ve gereksiz bir başlık açmışsın . Oyunda olanların yarısı okçu barbar ile bir kısımı dev okçu ile bir kısmıda bonusu ile geçiniyordu gül gibi . Şimdi güya dengeleyecez derken oyunun içine ettiler.

Burda yazanlar bilmiyormu senin dediklerini ne küfür ediyorlar sanıryorusun.
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2015, Pazartesi - 18:32 Gönderen: Gökbörü »

Çevrimdışı Gökbörü

• Rehber Kur-an, Hedef Turan.
  • 85.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 54
  • FENERBAHÇE
  • 247 Mesajı Toplam
    369 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Utku
  • Klanım : 1453
« Yanıtla #10 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 18:31 »
Saygı ve görgü kuralları çerçevesinde tartışmanıza devam edebilirsiniz arkadaşlar. Kırmadan incitmeden konuşalım lütfen. Burası bir forum sayfası. Bir insanı hor görerek yorumlamak değil, yol göstererek yorumlamak en doğrusudur.

İyi forumlar.

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 18:39 »
Kardeş akıl yaşın kaç senin.
Ha dev okçu ha barbar okçu . Dev+okçu az kırıcı ile ganimet vermeyecek kaç th 8 var hepsini düzlüyorum. Zevk alıyormuyum hayır almıyor. Aramalarda TH 11 bile altın 1 de sabah uyandığında kaç savunma almış oluyor köyün .  70-80 kupa almış şekilde uyanıyorbi çok insan arkadaşın biri tam  230 kupa almış hepside  hero indirip çekmiş. Herkes altın 1 ve altına düşerse ne olur burda gani kasanlar düşünsene . Senin yazdığın tavsiye ettiğin şeyler güncelleme olmadan öncede olan şeyler. Boş şeyler yazıyorsun bizim yazdığımız ise eski sistemin yeniye göre daha adil olması en azından  usta ve  şampide olmak isteyen çoktu şimdi hepsi aşağı dökülüyor.Yakında buralardada ganimet kalmayacak o zamanda yazacakmısın o yazdıklarını. İki adım öteni göremiyorsun ufacık aklınla dünya yazacam diye uğraşıyorsun . Çok şaçma ve gereksiz bir başlık açmışsın . Oyunda olanların yarısı okçu barbar ile bir kısımı dev okçu ile bir kısmıda bonusu ile geçiniyordu gül gibi . Şimdi güya dengeleyecez derken oyunun içine ettiler.

Burda yazanlar bilmiyormu senin dediklerini ne küfür ediyorlar sanıryorusun.
Sen benim supercell i savunduğumu düşünüyorsun ama ben supercell i savunmuyorum .
Dev ve barbar arasında fark yok demişsin maliyetlere bir bak istersen .
Isteyen oyunu bırakır isteyen bırakmaz benim verdiğim tavsiyeler oyunu bırakmayanlar için .
Eskiden dev-okçu tutulan bir taktikte , ben diyorum ki artık tutulmaz maliyetten dolayı .
Benim yazdıklarımı dikkatle oku , eski sistem yenisinden daha iyiydi ama elimizde olan bu şu anda dediğimizi göreceksin . Benim verdiğim ufak tavsiyeler . Sen biliyorsun diye herkes bilmek zorunda değil . O zaman aynı konudan da kaç defa açılmış ( güncelleme sonrası ganimet bulamıyoruz diye )O zaman herkes de aynı konuda açsın herkes de tek konu okusun , birini okuyan aynı Şeyler diye okumasın diğerini . Bence bu mantıkla bir yere varılmaz .

Saygılarımla.....

Çevrimdışı bayex

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 18:59 »
Önce ganimet çıkmıyor diye bir durum yoktu . Sadece kupa kasanlarda sıkıntı vardı . Onların sorunu çözüldü . 5300 kupa yapıyorlar gökleri göğe değişdi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap . Şimdi gerçek anlamda sıkıntı var eskiden face sayfasında küfür eden varmıydı süpercele.

Son hatırlatma  2 yıldan uzun bir zaman var olan oyunda kimseye gani çalma öğretilemez .Fakat bunları anlaman için senin bina basman lazım yoksa sen gani kasacan baya baya Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 20:11 »
Önce ganimet çıkmıyor diye bir durum yoktu . Sadece kupa kasanlarda sıkıntı vardı . Onların sorunu çözüldü . 5300 kupa yapıyorlar gökleri göğe değişdi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap . Şimdi gerçek anlamda sıkıntı var eskiden face sayfasında küfür eden varmıydı süpercele.

Son hatırlatma  2 yıldan uzun bir zaman var olan oyunda kimseye gani çalma öğretilemez .Fakat bunları anlaman için senin bina basman lazım yoksa sen gani kasacan baya baya Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.
Kabul ediyorum son öneri biraz âlâkasız olmuş , aslında burada sadece ilk 4 öneri lazım ve dev saldırısının  dönemi geçti bence gibi bir söz ile bitirmem lazımmış son öneri biraz alakasız olmuş . Bundan sonra Barch yapıp klan savaşıyla durumu götürmeye Çalışacaz , benim durumumda bu güncelleme en büyük güncelleme değil en etkisiz güncelleme olmuş , ki bence bu güncelleme hakkında düşünülebileceklerin en hafiflerinden biri . Çoğu kişinin oyunu bırakmayı düşündüğünü biliyorum ki zaten bu gidişle supercell acil değişiklik yapmak zorunda kalacak . Bu güncellemenin tek +yani kara büyü bağışı ve th9 için dondurma büyüsü oldu , 5. Seviye büyü Fabrikası'nın da bir ayrıcalığı kalmadı . Eğer alt seviyelere de gerekli savunma eklemeleri yapılsaydı , veya yükseltmeler ucuzlasaydı , bu güncelleme büyük güncelleme olurdu . Şu anda supercell 1 ay içinde yeni bir güncelleme yapmak zorunda kalır gibime geliyor , tabi yetiştirebilirse . Benim şu anda oyunu bırakmak gibi bir niyetim yok , elimizdekilerle yetinecez .

DEEP NOT :TH7 ler duvarları dahil herşey full olmadan geçmesin th8 e , th8 ler de savunmaların tamamı  bitince bassın . Th9 da en azından x yaylarıyla biraz savunma şansı var ama th8 de olsa olsa artık herkesin ganimet aldığı köy olur .(th7 ye dalma az olur zaten bu gidişle .)

Saygılarımla.....

Çevrimdışı bayex

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
« Yanıtla #14 : 14 Aralık 2015, Pazartesi - 23:44 »
Sen muhtemelen hero kasmıyorsun ki durumdan bunu anlıyorum . Kara iksiri nasıl biriktirmeyi düşünüyorsun barbar okçu ile mi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  135 000 kara iksiri  komıik geliyor günde  15-20 bin arası kara yapıyordum bu gün  5 bin yaptım yarın daha kötü olacagı kesin. DEv buyucu  saldıran duvar için saldırmıyor .  Neyse mutlu olanlar mutlulukları ile kalsın ne diyelim ..

bayex 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: uzaya (15 Aralık 2015, Salı - 20:38)