Gönderen Konu: OYUNUN İÇİNDE TAŞ ALMAYA ÇALIŞIRKEN BAŞIMA GELENLER! GÖRÜNTÜLER İÇERDE!  (Okunma sayısı 925 defa)

Çevrimdışı Dstr1704

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • Klanım : Kuva-yi Milliye
Merhaba arkadaşlar. Oyundan geçtiğimiz sene ağustostan beri ara sıra taş satın alırım, 23mart2015 tarihine kadar bir sorun yaşamadım. Tutarlar doğru bir şekilde banka hesabımın 300liralık avansından kesilirdi. Ta ki 12Nisan 2015 tarihine kadar. Bu tarihten itibaren kartımdan tutarlar kesilemediği için alışveriş yapamadım. Bankamı aradım müşteri hizmetlerindeki bayan, benden her satın alma girişimimde oyun içindeki tutarları değil akla mantığa sığmayacak tutarlar kesilmeye çalışıldığı için bankamın bu tutarları reddettiğini söyledi. Bende yola koyuldum doğruca Kadıköyde hesabımın bağlı olduğu şubeme gittim. Benden bu zamana kadar çekilmek istenen en az tutar TL cinsinden 391lira. Ama avans bakiyem yeterli olmadığından dolayı kesememişler. Bir de 100 dolar kesilmeye çalışılmış Google Marketplace tarafından bu da neyse onu anlamadım. Bu tutarda hesabım TL hesabımda yeteri kadar ücret olmadığından kesilememiş. Sonuç olarak herhangi bir zararım yok fakat ben ya kredi kartı bağlamış olsaydım gmail ime.Ya da kartımdan 299lira kesselerdi. O zaman bunun hesabını kim verecekti. Sonra uğraş dur. Ben burada size bunu bilgilendirme amaçlı paylaşıyorum. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunsam bir zararım olmadığı için bir şey çıkacağını düşünmüyorum. Fakat bir ingilizce metinle oyunun resmi sitesindeki bu transactions@supercell.com mail adresine buradaki belgeyi ve ekran görüntüsünü yolladım onlardan cevap bekliyorum sizlere gelişmeleri paylaşacağım. Benim bu yaşadığım bu sorunu başkaları yaşamasın diye LÜTFEN bu forumun yöneticileri yazımı sabit konular arasına taşırlarsa çok iyi olur. Saygılar.
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Öncelikle geçmiş olsun ucuz atlatmıssınız.Hesabınızdan dediğiniz tutarların niye çekilmeye çalışıldığını bende anlamadım.
Size tavsiyem ininal kart kullanmanız.Sadece oyunlarda değil internet alışverişlerinde her zaman en iyisi budur.Sadece yüklediğiniz tutarı kadar harcaya biliyorsunuz.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı Dstr1704

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • Klanım : Kuva-yi Milliye
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Öncelikle geçmiş olsun ucuz atlatmıssınız.Hesabınızdan dediğiniz tutarların niye çekilmeye çalışıldığını bende anlamadım.
Size tavsiyem ininal kart kullanmanız.Sadece oyunlarda değil internet alışverişlerinde her zaman en iyisi budur.Sadece yüklediğiniz tutarı kadar harcaya biliyorsunuz.
evet doğru söylüyorsunuz, google a ve supercell gibi firmalara güvenmeyeceğiz de kime güveneceğiz? demek ki böyle firmalar insanları bu şekilde mağdur ede ede büyüyorlar. ilginiz için teşekkürler.