Gönderen Konu: Onemli yardım eder misiniz???  (Okunma sayısı 892 defa)

Çevrimdışı ustali53

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ustali
  • Klanım : karagümrük
Onemli yardım eder misiniz???
« : 20 Nisan 2015, Pazartesi - 19:43 »
arkadaşlar köyüm bu, sormak istedigimse;
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

askerdeyim, komutanın gazlamasıyla baslamıstım oyuna savunmalarım felan biraz düşük onu biliyorum da sormak istedigim su; elime 28.000 gem gelicek. bunu hava bombasını son seviyeye çıkartıp kara kıslayı yukseltip lav tazı da mı basayım yoksa baska napayım ? ne önerirsiniz ? lav tazı ve hava bombasımı yoksa baska bişey mi ? teşekkürler... taktiklerinizi bekliyorum.

« Son Düzenleme: 20 Nisan 2015, Pazartesi - 19:46 Gönderen: ustali53 »

Çevrimdışı Phonex

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • I LOVE CLASH OF CLANS
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Phreak
  • Klanım : Centro Gofret
Ynt: Onemli yardım eder misiniz???
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2015, Pazartesi - 22:34 »
Ben hep gemle depo fullenmesine karşıydım karşıyımda hala.Gemle kışlalarını hızlandır barbar okçu dev okçu sana kalmış kullan daha fazla kar edeceğini göreceksin. Evet savunmaları fulle.4. seviye hava savunması olmaz o köye yakışmaz. herhalde gelişim sırasını biliyorsundur.Ganimet kas gemlerin cebine kalsın hızlandırma fiyatları olursa düşerse bayram edersin :DX-yaylarını ne kadar yapıyosan yap.Ve düzeni değiştir ganimet düzeni yap.Duvarlar sana kalmış.Yavaş yavaş 8e basmaya başla.Kahramanlarınıda unutma.Yardımcı olduysam ne mutlu bana Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Clash of Clans'daki ismim Phreak.Centro Gofret isimli klanın üyesiyim.Köy Binası 8im.P.E.K.K.A'ları severim.
Herkese saygı ve sevgilerimle.

-Mert-

Çevrimdışı Fevcin

• 15.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Fatih EVCİN
  • 6 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
  • COC Nick : conqueror
  • Klanım : 1923TURK3
Ynt: Onemli yardım eder misiniz???
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2015, Perşembe - 11:11 »
merhaba ,

yeşil taş ile birşeyler yaparsan bence yanlış olur,  arkadaşın da dediği gibi kışlaları hızlandır ve bol bol savaş.

çok taşım var diyorsan madenlerini de hızlandır inan bana uzun vadede sen kazanacaksın. 5 tane inşaatçın var yatmasın boşa.

Gördüklerime inanmam gerek ama nasıl olacak ? Bana biri bunu anlatsın.. Külahıma anlatsın.