Gönderen Konu: Koyumu kaybettim. Destek cevap vermiyor !  (Okunma sayısı 2265 defa)

Çevrimdışı NeoHuman

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • Klanım : ÇILGIN TÜRKLER
Koyumu kaybettim. Destek cevap vermiyor !
« : 05 Mart 2015, Perşembe - 01:27 »
 2 senelik emegim 4 gun once cope atildi. Normalde hesap google+ bagliydi. Gmaili sildim   oyundan baska bir gmaile bagladim (sannettim). Telefon uygulama temizligi yaparken gerekli uygulamalari tekrar yukledigimde koyden eser yoktu. Ama oyunu her acisda google+ HOSGELDINIZ  yazisi cikiyordu. Ayarlarda hep kirmiziydi ama. 4 gundur cevap alamiyorum. 4 gub icinde 35 tane mesaj yazmisim o panikle spama mi girdi iyice cevap vermezler diyede korkuyorum..... Bilmiyorum  ya moralim cok bozuk

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Ynt: Koyumu kaybettim. Destek cevap vermiyor !
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2015, Perşembe - 07:10 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
2 senelik emegim 4 gun once cope atildi. Normalde hesap google+ bagliydi. Gmaili sildim   oyundan baska bir gmaile bagladim (sannettim). Telefon uygulama temizligi yaparken gerekli uygulamalari tekrar yukledigimde koyden eser yoktu. Ama oyunu her acisda google+ HOSGELDINIZ  yazisi cikiyordu. Ayarlarda hep kirmiziydi ama. 4 gundur cevap alamiyorum. 4 gub icinde 35 tane mesaj yazmisim o panikle spama mi girdi iyice cevap vermezler diyede korkuyorum..... Bilmiyorum  ya moralim cok bozuk

"Gmaili sildim" derken hesabı telefondan mı kaldırdın yoksa tamamen kökten mi sildin orayı anlamadım.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı NeoHuman

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #2 : 05 Mart 2015, Perşembe - 11:55 »

"Gmaili sildim" derken hesabı telefondan mı kaldırdın yoksa tamamen kökten mi sildin orayı anlamadım.

Kökten sildim.

Bu sabah 7 de cevap verdiler. Benden ilk gem aldigim fiş fotosu falan istiyorlar. google ici siparisleri gostermem imkansiz. Ama gmail hotmaille birlesik oldugu icin normal hotmailimede mesaj gelmis. Ama sadece aldigim uygulamalar. bu dediklerimi adama anlattim duzgun bir sekilde ayriyeten   ilk clashe gem cektigimde yakin saatlerde worm 2 almistim onun fiş mailini buldum belki ufak bi kanit olur diye durumu tekrar izah ederek o fotoyuda yolladim cevap bekliyorum. Sence nolur ?... fisi bulamadim diye geri vermemezlik yaparlarmi yaparlar :/

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2015, Perşembe - 16:18 »
Kökten sildiysen aferin diyorum sana Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Valla inanlamaları için dua et.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı NeoHuman

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2015, Cuma - 01:34 »
Kökten sildiysen aferin diyorum sana Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Valla inanlamaları için dua et.

Ilk gem satin alma fişini dogruluyamiyorsaniz koyu unutun bu yararli bi konu 77 lwl koyum gitti. Benim gitti sizin gitmesin oyunu actiginiz account  vs. Cok dikkat edin sonra uzulmeyin. O accountu silmen gerekiyordu mesela ama oyunu o accpuntun ustune yaptigim zamanlarda hic dusunmemistim birgun bu acountu silermiyim diye. Siz dusunun !!! Planli projeli kurun baslayin oyuna.

Neyse  Moderatorum sagolun cevaplariniz icin saygilar

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cest
  • Klanım : KeyifHane
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2015, Cuma - 09:34 »

Ilk gem satin alma fişini dogruluyamiyorsaniz koyu unutun bu yararli bi konu 77 lwl koyum gitti. Benim gitti sizin gitmesin oyunu actiginiz account  vs. Cok dikkat edin sonra uzulmeyin. O accountu silmen gerekiyordu mesela ama oyunu o accpuntun ustune yaptigim zamanlarda hic dusunmemistim birgun bu acountu silermiyim diye. Siz dusunun !!! Planli projeli kurun baslayin oyuna.

Neyse  Moderatorum sagolun cevaplariniz icin saygilar

Merhaba.

Size Private atan SM (SuperModeratör) Arkadaşımız  Gerekli Prosudürü başlatmak için cevap vermiş. Fakat Clash of Clans dışında Çektiğiniz GEM&ELMAS vs.  Alımlar hiç bir işinize yaramaz. Dekontta Game ID:457845 Tarzında bir sayı vardır buda sizin sistemdeki köyünüzün Şase numarası gibi düşünün.

Sizden Ricam Supporta O köyde  Şimdiye kadar çekmiş olduğunuz Elmasların dekontlarını atınız.

NOT: Birden fazla kredi kartı kullanılmış hesaplarda üzgünüm ki  Recovery Mode ( kurtama modu ) Mümkün değildir.

Cest 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: NeoHuman (07 Mart 2015, Cumartesi - 00:22)