Gönderen Konu: Ganimetim nerde ?! ( Sinir, öfke, nefret içerir) Diss To Supercell  (Okunma sayısı 2211 defa)

Çevrimdışı Furkanx

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Furkan#
  • Klanım : Klanyok
Ganimetim nerde ?! ( Sinir, öfke, nefret içerir) Diss To Supercell
« : 23 Aralık 2015, Çarşamba - 11:21 »
Toplanın beyler çok asabım bozuk. Yahu kardesım benım gibi sakin bir insan nasıl sinirlenir şimdi zaten şuandada Koray avcı dınlıyorum iyice damara geldim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Gelelim asıl benı boyle yapan duruma. Ey viccdansız Supercell ! Gül gibi geçinip gidiyorduk ben köyümde. Köyümün ağasıda bendim, marabasıda. Bir güncelleme getirdi sağolsun önce dedim yav iyidir 11 th oyuna biraz daha ekşın gelir daha iyi kapaşırız, sonuçta savunma ve saldırı bakımından güzel şeyler geldi ama gelelim sonuca.
Bree densiz. Madem güncelleme yaparsın, ne diye bizim ganimet bulmamızı engellersin !!
Ne diye bizi mağdur adersin!!! Yahu kardeşim ben günde 4 5 saat oyun oynayan adamım köyüm 126 Seviye th 10. Ben eskiden gunde 5 milyon gani( arada varya bi kasıyordum uf uf ufff gunde 7 8 i buluyordum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ) kasarken şimdi abartısız söylüyorum 2 3 gunde 7 milyon mor iksir 2 milyonda para. Bu ne demek biliyormusun Supercell bu senın saçmalığın ! Köy aramaktan para kasamaz hale geldik bee !!!!!
Hangimiz eskisi gibi doğru düzgün gani kasıyor beyler.
Ama şurayı iyi dinleyin Supercell'in parası bitti galiba. Bu guncellemeyle biz ganiyi bulamayız sonrada bunlara para yatırıp mecbur elmas alırızı diye yaptılar bence. Ama ben zengin biri değilim oyuna 1 lira harcamadım bugune kadar. Benım suçum ne şimdi ? Bot kullanmayıp emeğimle köyümdeki agaçları keserek elmas yapıp hızlandırma yapıp gani kasmam mı ? Yoksa oyuna para yatıramıyorum diye elmas alamayıp koyumu geliştirirememem mi ? Beyler oyunu inanın ki bırakasım geliyor. Ne yapip ne edip bu kalkan guncellemesını geri aldırmamız lazım bu süpercell efendiye !!!!

« Son Düzenleme: 23 Aralık 2015, Çarşamba - 11:24 Gönderen: Furkanx »

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Corriba
  • Klanım : Mendoze
Ynt: Ganimetim nerde ?! ( Sinir, öfke, nefret içerir) Diss To Supercell
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2015, Çarşamba - 11:42 »
Seninle tamamen ayni fikirdeyim dün akşam oturdum 2.300.000 altinim vardi
birkac köy geldi saldırıdım ama o bile kurtarmadi kalktigimda 1.200.000 e düşmüşüm  Hepsi aramada gitti
Oyle barbar okcu falanda dalmiyom normal dev duvar yikici 22 lvl kralice 21 lvl barbar 3 şifa 2 öfke.Ama köy yok
Dun bir paylasim yaptim supercell e atilan bir mail ve gelen cevap diye bakabilirsin ona göre  pek niyetleri yok ben artik karar aldim saldiri yapmicam bosa zaman kaybi
Insaatcilarim bos kalsin gunde bir kere oyuna girer maden toplarim ne gelirse o kadar yukseltirim
Bu arada 2 arkadasim uzun sureden beri oyuna girmiyordu Oyuna girdiklerinde madenleri fulldu ve biri 3 digeride 5 gundur saldiri almamis yani Supercell ölü koyleri bizden sakliyor bu kosullarda bende saldiri yapmamaya karar verdim mantiksiz cunku

Çevrimdışı Furkanx

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2015, Çarşamba - 12:08 »
Kardesim az önce dediğin şey çok iddalı bir şey. Supercell gerçekten bizden ölü köyleri saklıyor mu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Öyle bişeyse tamamiyle artık biz oyundan elmas alalım diye yapıyorlar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Corriba
  • Klanım : Mendoze
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2015, Çarşamba - 13:54 »
Bu 2 arkadaş bırı telefonu bozuldu girmiyordu oyuna uzun süredir  isterseniz ekran goruntusu bile paylaşırım yanımda girdi oyuna (iphone taşıdı oyunu) açtığında tüm madenleri dolu idi ve saldırı tarihçesi 3 gün önceyi gösteriyordu
Diğer arkadaş TH10 olan köyü ile ilgileniyor ağırlıklı onada 5 gündür saldırı gelmemiş ve yine madenleri full du Bu 2 köy de th9 köyler Başka bir açıklama gelmiyor aklıma Bizden köyleri saklıyorlar (giriş çıkış ve maden doluluğu gibi kriterlere göre arama getiriyorlar bu yüzden ne kadar next lesekte bu köylere denk gelmiyoruz Valla şahsen aynı klanda bile olsak bu ortamda (ganimet kıtlığında) bu köylere gözüm kapalı girerim arkadaş dinlemem Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sizin aklınıza başka bir şey geliyormu bilmiyorum Bunları gördükten sonra bir daha nexte basmam ben 
Taşda almam bundan sonra zaten kendi yağıyla kavrulsun köylerim zaten 2 köyümde cehennem ve xyaylarını havan ve buyucu kulesini th10un son lvlına basmıştım diğerlerini tek tek yükseltirim Bana dalan düşünsün
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2015, Çarşamba - 15:23 Gönderen: corriba »

Çevrimdışı ss.ramo

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ramazan
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2015, Çarşamba - 18:08 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Kardesim az önce dediğin şey çok iddalı bir şey. Supercell gerçekten bizden ölü köyleri saklıyor mu  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Öyle bişeyse tamamiyle artık biz oyundan elmas alalım diye yapıyorlar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
evet bende şahitim benim iki köyüm var birine 15 gündür girmiyorum arkadaşlar bölümünden bakıyorum toplayıcılar full 200 bın altın ıksır kımse yıkmamış köyü ölü köyleri arkaya atıyor süpercell dolayısıyla bizde ölü köyleri bulamıyoruz..

Çevrimdışı Furkanx

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2015, Perşembe - 14:57 »
Yahu beyler. O zaman bu adamlar kasıtlı yapıyor bunları. Bir şeyler yapıp sesimizi duyurmamız lazım değil mi ?

Çevrimdışı DenizGozLum

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 18 Mesajı Toplam
    36 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2015, Perşembe - 16:00 »
Burda Bir Sikayet Eden Sen Degilsin Supercell Førumlarina Gir  805 Sayfa Sikayet  Postu  Var Adamlar Kesinlikle Geri Dønusu Yøk Diyør Guncellemenin Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2015, Perşembe - 16:47 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
TH6 kullanmadığım köyüm var 2 gün önce saldırılmış madenler ve depolar full , ölü köyler oyunculardan saklanıyor açıkcası kendinizi zorlamayın oyunu bitircem diye , şu yaptığı güncelleme sonunda supercell kendi kaybetti  kendinizi heba etmeyin ganimet kasıcaz diye

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.