Gönderen Konu: Gerçekten yardıma İhtiyacam var :(  (Okunma sayısı 1567 defa)

Çevrimdışı sercanato

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : sercanatott
Gerçekten yardıma İhtiyacam var :(
« : 24 Mart 2013, Pazar - 21:45 »
ÖNCELİKLE ŞİMDİDEN YARDIM EDEBILECEK HERKESE TESEKKUR EDERİM.. BEN OYUNU 55. SEVİYEYE KADAR İPHONE 3 DE OYNADIM, SONRA TELEFONUMU DEGISTIRINCE APPLE KIMLIGIMIN SIFRESINI BULAMADIM BUNUN UZERINE YAHOO UYELIGIMI RESETLEMEK ISTEMEME RAGMEM BİR TURLU HESABIMI ERİŞEMEDİM. VE OYUNU SU ANDA OYNAYAMIYORUM(0 DAN BAŞLAMALIYIM).. ESKİ ÜYELİĞİMİ YENİ GAME CENTER UYELIGIME TASIYABILME GİBİ BİR OLASILIGIM VARMI ? YARDIM EDECEK BUTUN HERKESE TESEKKUR EDERİM Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 25 Mart 2013, Pazartesi - 07:18 Gönderen: Yekta41 »

Çevrimdışı Anlunl

• 82.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 50
  • Durumum:
  • ultrAslan
  • 160 Mesajı Toplam
    325 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anlunl
  • Klanım : Turkish Conquest
Ynt: GEÇEKTEN YARDIMI İHTİYACIM VAR :(
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2013, Pazar - 21:53 »
Yeni gamecentere taşıyamazsın diye biliyorum. Ama apple id ile gamecenterini girersen sana orada soracaktır.(Eğer şifreni bulursan).

Birde forum kurallarını okuman lazım büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geliyor.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Level:120
Nick: Anlunl
Th: 9

Çevrimdışı sercanato

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : sercanatott
Ynt: GEÇEKTEN YARDIMI İHTİYACIM VAR :(
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2013, Pazar - 21:57 »
inanın bana son 3 aydır sıfremı alamaya calısıyorum.. yahoo uyelıgımı bundan 10 sene once almıstım guvenlık sorularını hatırlayamıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap hergun telefonu elıme aldıgımda oyunu oynayamadıgım ıcın uzuluyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama cağresi yoksa artık saglık olsun Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap büyük harf ıcın herkesten ozur dılerım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Fatih sultan

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Fatih sultan
  • Klanım : ÇILGINTÜRKLER
Ynt: Gerçekten yardıma İhtiyacam var :(
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2013, Pazartesi - 20:46 »
Şifreni unuttuysan yapabileceğin bişey yok benimde başıma geldi 0 dan başladım çok üzücü bişey