Gönderen Konu: Gems alımında İtunes hatası  (Okunma sayısı 1819 defa)

Çevrimdışı wolfsrain06

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Wolfsrain06
Gems alımında İtunes hatası
« : 29 Nisan 2013, Pazartesi - 22:59 »
Arkadaslar merhaba herkese ıyı aksamlar bi sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.İphone 4 te oynuyordum  iphone 5 e gectım bugun itunes hediye kart  yükledim hesaba oyun içerisinde gems almaya calısıyorum fakat itunes destek yerine yönlendiriyor, orayada destek basvurusunda bulundum fakat hiçbir değişiklik olmadı...Diğer teldeki oyunun sorun yaratacagını dusunerek oyunu sildim game center yerınden cıkıs yaptım fakat oyuna gene benım hesabımdan giriş yapılıyor anlamadım ne yapmam gerektigini ordan oyun kayıtını nasıl silerim? diğer konularada baktım hepsını uyguladım fakat çözüm bulamadım.Yardımcı olursanız sevınırım...

« Son Düzenleme: 29 Nisan 2013, Pazartesi - 23:02 Gönderen: wolfsrain06 »

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 20
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
  • COC Nick : O2d
  • Klanım : 1923TÜRK
Ynt: Gems alımında İtunes hatası
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2013, Salı - 08:48 »
oyunla ilgili bilgilerin eski cihazinizdan tamamen kalkmasini istiyorsaniz, cihazi pc ye baglayip itunes yardimiyla cihaza reset atmak gerekecektir. Oyunu cihazdan silmek yeterli olmayacaktir.

Tas almayla ilgili sorununuz daha once forumda soruldu, cevaplandi ve cozuldu. Itunes a yardim istemek amacli mail attiginiz da birakin cevap vermemeyi, olaganustu bir sekilde ilgilenip sorunu cozuyorlar. Gonderdigim linkte yazilanlari takip edin sorununuz cozulecektir.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2013, Salı - 09:00 Gönderen: o2d »

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

o2d 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (01 Mayıs 2013, Çarşamba - 18:38)

Çevrimdışı wolfsrain06

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Wolfsrain06
Ynt: Gems alımında İtunes hatası
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2013, Çarşamba - 13:42 »
hallettim arkadasım tesekkur ederim..