Gönderen Konu: BlueStacks Clash of Clans inmiyor  (Okunma sayısı 3273 defa)

Çevrimdışı De12

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : De12
  • Klanım : (Klan Arıyorum)
BlueStacks Clash of Clans inmiyor
« : 13 Aralık 2014, Cumartesi - 18:36 »
Arkadaşlar ben önceden bluestacksda clash of clans indirip oynadım sonra clash of clansı sildim bluestackdan ondan sonra yine yüklemek istedim. Ama 'yükle' butonuna basınca yükleniyor... diye kalıyor yine deniyorum olmuyor pc'yi kapatıp açtım olmadı.Yardımlarınızı bekliyorum.

CoC manyağıyız Hüloğ Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
Ynt: BlueStacks Clash of Clans inmiyor
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2014, Cumartesi - 19:15 »
pc den tamamen kaldır prgram ekle kaldır/C:Programfiles Bluestacks/Bluestacks setup>başlat çalıştır %temp% içindeki herşeyi sil silemediğin 1-2 tane birşey olacak mühim değil>CCleaner indir kayıt defteri düzeltme tıkla ve tüm sorunu çöz de pc yi baştan başlat Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap linkten reklamı geç diyerek indir ve kur ya da bluestacks install.exe varsa onuda tekrar kurabilirsin sorunun hallolacaktır diye düşünüyorum.

mantalica 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Atakaney2ND (31 Aralık 2014, Çarşamba - 22:45)

Çevrimdışı kocero1409

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : kocero1409
  • Klanım : special warrior
Ynt: BlueStacks Clash of Clans inmiyor
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2015, Perşembe - 11:02 »
beyler programı kurdum evde kablosuz ağdan sorunsuz giriyorum ama iş yerinde yine kablosuz ağdan ek oturum açarak programı çalıştıramıyorum. zannedersem sorun ek oturum gerektiren bir internet bağlantısı kullanmam. bu sorunu nasıl aşabilirim???