Gönderen Konu: Apple daki hesabımı bluestacks atamıyorum  (Okunma sayısı 2034 defa)

Çevrimdışı Ower

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ow3r
  • Klanım : İRGANDİ
Apple daki hesabımı bluestacks atamıyorum
« : 31 Ağustos 2014, Pazar - 02:48 »
Öncelikle merhabalar,
Ben daha onceden apple ımda coc umu esımın androıd ıne aktardım yani soyle
bendekı tlf dan bu eskı cıhaz deyıp esımın tlfnundan bu bu yeni cıhaz dıye kodumu gırdım. buraya kadar problem yok ben bu bluestack ı duyunca pc den oynamaya karar verdım fakat bendekı appledakı hesabımı bluestack aktaramıyorum
su sekılde yapıyorum Bır cıhaza bagla sıkkını secıyorum arkasından bır baska cıhaza baglanmak ıstıyorum u tıklıyorum
bana Zaten Bağlantılı, Mevcut köy zaten baglandı. Baglantı sadece bır kere yapılabılır, diye uyarı verıyor ben sımdı pc den coc u oynayamayacakmıyım bununla ılgılı cok arastırma yaptım fakat bnm sorunum gıbı karsılasan olmamıs sanırım usta oyunculardan ve coctr admınlerınden yardım  ıstıyorum rıca etsem tesekkurler.

Ower 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Exselansları (09 Eylül 2014, Salı - 11:58)

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
  • COC Nick : LegenD-R
  • Klanım : 1923TÜRK
Ynt: Apple daki hesabımı bluestacks atamıyorum
« Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2014, Pazar - 03:12 »
Hesap sadece 1 kez aktarılabilir. Sizin yapmanız gereken, eşinizin Google+ (Gmailini) bilgilerini bluestacks e girmek. Bu şekilde oyuna ulaşabilirsiniz.

LegenD-R 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: ExcRequimTc (13 Nisan 2015, Pazartesi - 23:21), Exselansları (09 Eylül 2014, Salı - 11:58), (31 Ağustos 2014, Pazar - 09:35)