Gönderen Konu: DİĞER CİHAZLARDAN ÇIKIŞ YAPMA ! KiM Bu KÖYÜMDEKİ YABANCI ?  (Okunma sayısı 10534 defa)

Çevrimdışı suleymanadin

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
DİĞER CİHAZLARDAN ÇIKIŞ YAPMA ! KiM Bu KÖYÜMDEKİ YABANCI ?
« : 01 Ağustos 2015, Cumartesi - 09:51 »
Merhablar arkadaşlar 1 haftadır benim köyüme bağlanan biriyle resmen oyun içi savaşıyoruz sürekli beni klandan çıkarıyor askerleri eğitiyor savaşlarımı bölüyor taşlarımı kullanıyor supporta mesaj attım 2-3 gündür hala cevap yok cihazlarımı başka cihaza bağla sekmesinden anladım birinin bağlandığını ve nasıl çıkaracağımı bilemiyorum yardımınız gerekli teşekkürler

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Ynt: DİĞER CİHAZLARDAN ÇIKIŞ YAPMA ! KiM Bu KÖYÜMDEKİ YABANCI ?
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2015, Cumartesi - 17:24 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhablar arkadaşlar 1 haftadır benim köyüme bağlanan biriyle resmen oyun içi savaşıyoruz sürekli beni klandan çıkarıyor askerleri eğitiyor savaşlarımı bölüyor taşlarımı kullanıyor supporta mesaj attım 2-3 gündür hala cevap yok cihazlarımı başka cihaza bağla sekmesinden anladım birinin bağlandığını ve nasıl çıkaracağımı bilemiyorum yardımınız gerekli teşekkürler

Bu durumu Support'a bildirmeniz gerekiyor.1 gün daha bekleyin eğer cevap gelmez ise "Köyüme bağlanan başka birisi var" şeklinde kısa ve yeterli mesaj atın.Sizden doğrulamak için bazı bilgiler soracaktır bunlar;taş aldı iseniz dokant,önceki klan ismi,önceki nick,xp miktarı vb şeyler olabilir.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

VİCTORY 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: suleymanadin (03 Ağustos 2015, Pazartesi - 10:55)

Çevrimdışı suleymanadin

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
Ynt: DİĞER CİHAZLARDAN ÇIKIŞ YAPMA ! KiM Bu KÖYÜMDEKİ YABANCI ?
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2015, Pazartesi - 17:12 »
15 gündür support halledemedi iki de bir bişiler söyleyip erteliyorlar