Gönderen Konu: Google+ girisi basarisiz, google hesabiniz baska bir oyun hesabi ile cakisiyor  (Okunma sayısı 1319 defa)

Çevrimdışı schwarz

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Schwarz
  • Klanım : NamazClan
Oncelikle merhaba, bu konuyu cogu yerde uzun uzun aradim, supporta mesaj attim 1 aydir cevap vermediler; sizede bir sormak istiyorum. Ben s3 kullaniyordum google+ ve facebooktan bagliydi.

Bir gun telefonu formatlamam gerekti ve s5 aldim google+ hesabimi unuttum, faceden baglandim. Hesabiniz bulundu dedi tam tamama tiklarken yanlislikla bas parmagim iptale basmis, tamam dedim google+ hesabimi aradim girdim, baslikta yazdigim hatayi verdi. Eski telefonum resetlendigi icin ondanda bir sey yapamam. Buna nasi cozum bulabilirim bir yerde google+ uygulamalarini sil diyordu onlari silersem kayitlarim gidebilir bi daha giremem diye size sormak istedim. Yardim edebilcek varsa cok iyi olur.

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
  • COC Nick : LegenD-R
  • Klanım : 1923TÜRK
Ynt: Google+ girisi basarisiz, google hesabiniz baska bir oyun hesabi ile cakisiyor
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 15:35 »
Facebook bağlı olup olmaması sadece arkadaşlarınızı görebilmeye yarar.

Önceki telefonunuzda Google+ ile giriş yapıp köyünüzü kaydettiyseniz, Google+ ile giriş yaptığınızda köyünüz geri gelecektir.

Oyunu silin ve tekrar yükleyin. Bir yere kadar oyunu oynamanız gerekicek, sonrasında ayarlar kısmı açıldığında Google+ ile bağlan diyip eski cihazınızdaki bilgilerinizi yazarsanız köyünüz geri gelecektir.

Eğer gelmiyorsa eski cihazınızda köyünüzü Google+ a bağlayamamışsınız demektir.

Çevrimdışı schwarz

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Schwarz
  • Klanım : NamazClan
Ynt: Google+ girisi basarisiz, google hesabiniz baska bir oyun hesabi ile cakisiyor
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 18:30 »
Eski hesabimda bagladigima eminim, onceden geldiginde iptal diyebilmistim simdi yaptigimda bir sey gelmedi