Gönderen Konu: TH8 Farming köy düzeni. (üçgen savunma, simetrik, ganimet odaklı)  (Okunma sayısı 4167 defa)

Çevrimdışı deve

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : deve
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

iş gören bi düzen oldugunu düşünüyorum sizinlede paylaşmak istedim.

buda köyün son hali tuzakların yerleriyle ve bazı duvarlarla oynama yapıldı.

« Son Düzenleme: 10 Eylül 2014, Çarşamba - 21:32 Gönderen: deve »

deve 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: benim adım name (09 Eylül 2014, Salı - 18:52), TReeArms (08 Eylül 2014, Pazartesi - 20:31)

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nebula
  • Klanım : 1923TÜRK5
Ynt: TH8 Farming köy düzeni. (üçgen savunma, simetrik, ganimet odaklı)
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 20:52 »
güzel bir savunma fakat ben üstten devlerle girersem köy dümdüz olur herhalde. Tüm ağırlık alt kısma verilmiş. Bence iyi bir köy nereden saldırı alırsa alsın kendini savunan köydür.

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı deve

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 21:13 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
güzel bir savunma fakat ben üstten devlerle girersem köy dümdüz olur herhalde. Tüm ağırlık alt kısma verilmiş. Bence iyi bir köy nereden saldırı alırsa alsın kendini savunan köydür.

evet başta bende öyle dusundum sonra devlerle ustten gırdıgımı hayal ettim köye. 2 ıhtımal verdım olabilecek..

1. si devler tam üstten okcu kulesine girerlerse zaten yanlardakı toplar uzak olacagı ıcın dıger duvarın arkasındakı hava savunmasına gıdıcek. onlar duvarları yumruklarken 2 tane sıhırbaz kulesı ve bır havan bıde kenardakı 2 top aralıksız onlara calısıcak. yerinde bi savunma buyusu ve ofke buyusuyle orta kısma gırdıkten sonra barbar kralın menzıle gırmıs olcaklar zaten bıde 2 yandakı okcu kuleleride etkin olucak içerdeyken.ortadakı havana kadar rahatca yokedebilirler ama o havan dustukten sonra devler dagılacaktır. geri kalan savunma bırımlerı etrafa esıt mesafede dagınık ve bıraz uzak oldugu ıcın hepsı farklı duvarları yumruklayacaktır dıye dusunuyorum boylece o ortadan cıkamıyacaklar bıle.

2. ise ust sag veya sol koseden topların oldugu yerden devler gırdıgınde zaten topu ındırırken hemen duvarın dıger tarafından tesla cıkıcak. toptan sonrakı en yakın savunma bırımı o oldugu ıcın duvarı kırıp ona gıdıcekler sonra okcu kulesı top  zaten sıralı o sırarada hayli tuzak var orda baya bı yıpranıp yine cok faydalı olamazlar dıye dusunuyorum.
yanlıs dusunuyor olabılırım sende tekrardan goruslerını paylasırsan minnettar kalırım.
yorumun için tesekkurler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

deve 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: 1 Nefeski Aşk (08 Eylül 2014, Pazartesi - 21:14)

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 21:20 »

evet başta bende öyle dusundum sonra devlerle ustten gırdıgımı hayal ettim köye. 2 ıhtımal verdım olabilecek..

1. si devler tam üstten okcu kulesine girerlerse zaten yanlardakı toplar uzak olacagı ıcın dıger duvarın arkasındakı hava savunmasına gıdıcek. onlar duvarları yumruklarken 2 tane sıhırbaz kulesı ve bır havan bıde kenardakı 2 top aralıksız onlara calısıcak. yerinde bi savunma buyusu ve ofke buyusuyle orta kısma gırdıkten sonra barbar kralın menzıle gırmıs olcaklar zaten bıde 2 yandakı okcu kuleleride etkin olucak içerdeyken.ortadakı havana kadar rahatca yokedebilirler ama o havan dustukten sonra devler dagılacaktır. geri kalan savunma bırımlerı etrafa esıt mesafede dagınık ve bıraz uzak oldugu ıcın hepsı farklı duvarları yumruklayacaktır dıye dusunuyorum boylece o ortadan cıkamıyacaklar bıle.

2. ise ust sag veya sol koseden topların oldugu yerden devler gırdıgınde zaten topu ındırırken hemen duvarın dıger tarafından tesla cıkıcak. toptan sonrakı en yakın savunma bırımı o oldugu ıcın duvarı kırıp ona gıdıcekler sonra okcu kulesı top  zaten sıralı o sırarada hayli tuzak var orda baya bı yıpranıp yine cok faydalı olamazlar dıye dusunuyorum.
yanlıs dusunuyor olabılırım sende tekrardan goruslerını paylasırsan minnettar kalırım.
yorumun için tesekkurler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Öncelikle teşekkür ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Senin yorumuna katılıyorum fakat şöyle bişi var adam 20 devle girse devler ayrılsa önlerine çıkacak bir tuzak yok (bunu üst kısım için söylüyorum) 2 iyileştirme 1 öfke büyüsü yetecektir. ikiye ayrılsalar ikisininde canı azalırsa grupların can büyüsü atar. Ortayada tam merkeze bir öfke büyüsü. Arkadan şifacıyıda bıraktığında alt kısma kadar kolayca temizlerler diye düşünüyorum. Ama senin yorumunada saygı duyuyorum tabiki. Dediğin gibi top ve okçu kulesinin ordan girince tesla çıkar demişsin ordaki teslanın mesafesi duvardan sonra işe giriyor. Mesafesi o kadar uzun değil çünkü, ordan girince gene alacağını düşünüyorum çünkü ordan büyük ihtimal merkeze duvar yıkıcı ile girilirse devlerle oyalanıp, merkez açılır ve tüm devler oraya yoğunlaşır ve kolayca merkez patlatılır. Alttan gireceklerini tahmin etmiyorum, çünkü tuzaklar çok bariz bence o tuzakları dağıt üst tarafada yaylı tuzak dağıtmalısın. Herşeyi simetrik değilde yani kısmen simetrik eşit şekilde dağıtmanı tavsiye ederim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sendende ufak bir ricam olucak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap benim konumada yorum yaparsan çok mutlu olurum Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konumun linki çok teşekkür ederim şimdiden Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Paradoxbist

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 5
  • Durumum:
  • Serseri okçu :D
  • 24 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ParadoxBIST
  • Klanım : DeJaVu
« Yanıtla #4 : 09 Eylül 2014, Salı - 12:09 »
Benim gözüme takılan bir nokta var , ortada 2sihirbaz 1havan ve 1adet hava savunması kare şeklinde , 4ünün ortasına yıldırım büyüsü atıp hepsini yıka bilir ve binici ile dümdüz edebilir :/

Konumu okuyup beğendiyseniz beğeni+rep verirseniz sevinirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı deve

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2014, Salı - 13:23 »
yıldırım konusunu hıc dusunmemıstım acıkcası. ama şöylede bir durum var adam yıldırımları oraya attıktan sonra bınıcı ıle gırerse sıfa buyusu kullanamaz zaten savunma bırımlerı arasında dev bombalar mevcut bu durumda bınıcıler dayanamıcaktır. dev arkası sıfacı gırerse olabılır tabıkı. ama saldırganların cogu 3 yıldırımla gezmez gezenlerınde cogu kara almak ıcın kara deposuna atar. bu durumda cok nadır karsılasabılcegımız bı durum olarak geldi gözüme. tespitiniz için teşekkür ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Paradoxbist

• 24.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 5
  • Durumum:
  • Serseri okçu :D
  • 24 Mesajı Toplam
    47 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ParadoxBIST
  • Klanım : DeJaVu
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2014, Çarşamba - 15:35 »
Ben şahsen 3 yıldırım kullanıyorum diye söyledim , 5. Sv yıldırım bastım az önce Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konumu okuyup beğendiyseniz beğeni+rep verirseniz sevinirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paradoxbist 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: 1 Nefeski Aşk (10 Eylül 2014, Çarşamba - 19:27)

Çevrimdışı deve

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2014, Çarşamba - 21:36 »

Öncelikle teşekkür ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Senin yorumuna katılıyorum fakat şöyle bişi var adam 20 devle girse devler ayrılsa önlerine çıkacak bir tuzak yok (bunu üst kısım için söylüyorum) 2 iyileştirme 1 öfke büyüsü yetecektir. ikiye ayrılsalar ikisininde canı azalırsa grupların can büyüsü atar. Ortayada tam merkeze bir öfke büyüsü. Arkadan şifacıyıda bıraktığında alt kısma kadar kolayca temizlerler diye düşünüyorum. Ama senin yorumunada saygı duyuyorum tabiki. Dediğin gibi top ve okçu kulesinin ordan girince tesla çıkar demişsin ordaki teslanın mesafesi duvardan sonra işe giriyor. Mesafesi o kadar uzun değil çünkü, ordan girince gene alacağını düşünüyorum çünkü ordan büyük ihtimal merkeze duvar yıkıcı ile girilirse devlerle oyalanıp, merkez açılır ve tüm devler oraya yoğunlaşır ve kolayca merkez patlatılır. Alttan gireceklerini tahmin etmiyorum, çünkü tuzaklar çok bariz bence o tuzakları dağıt üst tarafada yaylı tuzak dağıtmalısın. Herşeyi simetrik değilde yani kısmen simetrik eşit şekilde dağıtmanı tavsiye ederim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sendende ufak bir ricam olucak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap benim konumada yorum yaparsan çok mutlu olurum Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap konumun linki çok teşekkür ederim şimdiden Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

köyün son halinede yorum yapabilirsen sevinirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bi kac saldırı yedım bu sekilde araya bıraktıgım bosluk sayesinde ustten giren devler ortaya ulasamadan kenarlandan devam etmek zorunda kaldılar tuzaklar canlarına okudu. bütün saldırılar 6. sv devle oluyo zaten diğerleri pek bulasmıyo sanırım ganimet olmasına ramen. onlara karsı bıle ganımetın yarısını verdim suana kadar sadece.

Çevrimdışı deve

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2014, Çarşamba - 21:38 »
Ben şahsen 3 yıldırım kullanıyorum diye söyledim , 5. Sv yıldırım bastım az önce Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

dogrudur kardesım sıfacı kullanıpda hava savunmasını ındırmek ıcın 3 yıldırımla dolasanlarda var oncekı yazıyı yazarken onları dusunemedım k bakma Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama hala 3 tane yıldırımla o dip dibe olan 4 savunmanın hepsi dusermi diye merak icerisindeyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

deve 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: 1 Nefeski Aşk (12 Eylül 2014, Cuma - 17:52)

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2014, Cuma - 17:52 »
Düzeni hala kullanıyorsanız defans tekrarlarının resimlerini paylaşırmısınız ?

Çevrimdışı deve

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2014, Cuma - 18:28 »
Düzeni hala kullanıyorsanız defans tekrarlarının resimlerini paylaşırmısınız ?

tabiki paylasıyım. öncelikle soylemeliyim bu sıralar ganimetim hıc eksık olmuyor madenlere agırlık verdıgım ıcın. paylastıgım saldırıların hepsınde 300 e 300 le 270 e 270 aralıgında ganımet gozukuyor rakiplere. zaten bu duzene gectigimden beri bunlar dısında saldırıda yemedım.
birde şunu eklemeliyim clan kalem hıc bırınde dolu degıldı suan 2-3 kısılık arkadas clanında oldugum ıcın cok fazla dolu olmuyor kalem.

36 tane 5. sv binici ile intikama gelen adamın yaklasık 300er bin altın iksir ve 2bin karasını almıstım anlasılan cok sinirlenmiş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap onun dısında tangx63 biraz fazla almış onunda saldırıdaki taktikleri cok iyiydi hak etti diyebilirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap onun dısındakıler en fazla yarısında kalıyor 2 depoyu ındırebildiler. dıger depolarım 11. sv olsaydı buyuk ıhtımalle 3te 1 ini vericektim ganımetın.
Teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 12 Eylül 2014, Cuma - 18:33 »
Klan isminizi ver nickinizi yazarsanız köyünüze bakmak isterim. Düzen iyi gibi görnüyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı deve

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2014, Cuma - 18:35 »
{vikings} clanı
köy ismim: Deve

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 12 Eylül 2014, Cuma - 18:36 »
{vikings} clanı
köy ismim: Deve

Deve  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Benimkide Klan ismim: elratu sarı kırmızı gibi bi amblemi var köy ismim benimde: Nebula