Gönderen Konu: Köy binam 8 level iksir kasamıyorum acil yardımmm..  (Okunma sayısı 2878 defa)

Çevrimdışı Pyromancer

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
  • COC Nick : pyromancer
  • Klanım : SUPERTURKS
Köy binam 8 level iksir kasamıyorum acil yardımmm..
« : 25 Mayıs 2014, Pazar - 13:26 »
Arkadaşlar köy binam 8 level iksir biriktiremiyorum askerlere felan anca yetiyor . Kara iksir sondasina veremiyorum askerlerimi 5 yapamiyorum zar zor para biriktirip toplara felan veriyorum. Rica ediyorum yardim edin . Yardimci olan yorumları beğeneceğim . Şimdiden teşekkürler..

Pyromancer 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: zex61 (25 Mayıs 2014, Pazar - 22:29)

Çevrimdışı zex61

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : zex
  • Klanım : Gebzeliler
Ynt: Köy binam 8 level iksir kasamıyorum acil yardımmm..
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2014, Pazar - 13:46 »
2 önerim var hocam

1) Kupa aralığı 1320-1400 arası tutun ama gümüş ligde olun. Köy binam 8 iken bu kupa aralığında idim hep ve abartısız söylüyorum 4-5 saatte depoları doldururdum (200 k ile başlayıp 4 m ediyordum)
2) Tahminimce çoğunluğun tercih ettiği gibi dev okçu ağırlıklı savaşıyorsunuzdur heralde. İksir lazım olduğu zamanlar devi azaltıp okçuya ağırlık veriyordum ben. Mesela normalde 16 dev bide kaledekiler ile 21 dev ediyordu. 6 duvar kırıcı gerisi okçu felan yapıyordum. Ama iksir kasacağım zaman dev sayısını 8'e düşürüyorum yine 6 duvar kırıcı 20 tane felan goblin gerisi okçu hem ordu daha çabuk çıkıyor kışladan hem fazla iksir harcamıyorum daha çabuk birikiyor iksir. Kaleye de 5 tane dev alıyorum. O kupa aralığında genelde oyuna uzun süre girmeyenler denk geliyordu bana. Ganimet toplayıcılarda ve madenlerde. Biliyorsun madenlerden almak daha kolay Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
2 devi yem atıp okçularla etrafı topluyorum. köyün her tarafına aynı şekli uyguluyorum. Savunmanın ağır bastığı tarafa kaleyi bırakıyorum 5 devle uğraşırlarken goblinler veya okçular işi bitiriyor.
Hem büyüye gerek kalmadan fazla maliyeti olmadan ganimet kasıyordum.
Ama her zaman ganimet madenlerde olmayabiliyor. Depolarda olduğu zamanda önce kaleyi boşaltıyorum sonra yine devleri yem gibi atıyorum ama 13 deve yem diyemeyiz yani Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap işte hepsini bir attığım zaman büyü ihtiyacım oluyor o zaman. duvar kırıcılar ile devlerin önünü açtıktan sonra etrafı okçularla sıyırıyorum. Baktım okçular içeri girmemeye ısrarlı etrafı sıyırmaya devam ediyorlar o zaman goblinlerin hepsini salıyorum depoya Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tabi 128 okçu da az değil hani tamam çok çabuk ölüyorlar ama istediğimi alabiliyorum en azından.

Çok yazdım biliyorum hocam ama yardımcı olmak istedim. Umarım faydam dokunur. Bi deneyin derim. İyi forumlar İyi oyunlar

zex61 'nin Mesajlarını Beğenen 6 Kullanıcı: melandr66 (09 Kasım 2014, Pazar - 11:59), mustafa.as (04 Temmuz 2014, Cuma - 16:14), EmirhanReçber (11 Haziran 2014, Çarşamba - 19:05), Onur92TR (05 Haziran 2014, Perşembe - 09:38), mertoragaz (31 Mayıs 2014, Cumartesi - 19:45), Pyromancer (25 Mayıs 2014, Pazar - 14:18)

Çevrimdışı Pyromancer

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2014, Pazar - 14:05 »
Çok teşekkür ederim hocam denicem .beğenmekle teşekkür ettim yorumuna  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap . Yardımın için çok sağol Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Pyromancer 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: gen.ers (14 Temmuz 2014, Pazartesi - 04:20), zex61 (25 Mayıs 2014, Pazar - 22:29)

Çevrimdışı zex61

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2014, Pazar - 22:30 »
beğenmek ne işe yarıyor bu forumda bilmiyorum ama eyw hocam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ayrıca önemli değil umarım bi faydam dokunur Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı GamexMert

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Gamex ;) Hedef: 1923TÜRK
  • 10 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Gamex
  • Klanım : Vizkozite
« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2014, Salı - 14:42 »
Kardeşim ben zex61 arkadaşımızın yorumunu okumadım ama ; en iyi yöntem büyünü geliştirip 3 tane yıldırım büyüsünü depoya yollamak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı zex61

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2014, Çarşamba - 08:44 »
GamexMert hocam siz sorunu yanlış anlamışsınız. Kara iksir sorunu değil normal iksir sorunu yaşıyor hocamız  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sizin dediğiniz yöntem kara iksir için güzel ama iksir için felaket Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap zaten iksir kasamıyor bide büyü için iksir harcamak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı GamexMert

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Gamex ;) Hedef: 1923TÜRK
  • 10 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Gamex
  • Klanım : Vizkozite
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2014, Çarşamba - 14:34 »
GamexMert hocam siz sorunu yanlış anlamışsınız. Kara iksir sorunu değil normal iksir sorunu yaşıyor hocamız  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sizin dediğiniz yöntem kara iksir için güzel ama iksir için felaket Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap zaten iksir kasamıyor bide büyü için iksir harcamak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hocam Kusura Bakmayın yanlış anlamışım. Farming yapabilirsiniz. Furkan Ceylan'ın Güzel videoları var bakmanı tavsiye ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

GamexMert 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Pyromancer (29 Mayıs 2014, Perşembe - 17:37), zex61 (28 Mayıs 2014, Çarşamba - 15:28)

Çevrimdışı FatihliFatih

• 58.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • 39 Mesajı Toplam
    57 Kere Beğenildi
  • COC Nick : FatihliFatih
  • Klanım : eXeLanCe
« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2014, Perşembe - 01:23 »
Savaslarda büyü kullanma birikir.

FatihliFatih 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: zex61 (29 Mayıs 2014, Perşembe - 08:07)

Çevrimdışı Pyromancer

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 29 Mayıs 2014, Perşembe - 17:38 »
Çok teşekkür ederim arkadaslar tavsiyelerinize uyucam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Pyromancer 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: zex61 (29 Mayıs 2014, Perşembe - 18:54)

Çevrimdışı darkmert12

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Kralgökberk
  • Klanım : Krallarbirliği
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2014, Cumartesi - 09:59 »
En ideal kupa aralığı 1200-1400 burda dolaş full goblin saldır kupayı boşver ben böyşe hergün 10 m den faxla alıyorum

darkmert12 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Pyromancer (07 Haziran 2014, Cumartesi - 12:34)

Çevrimdışı Pyromancer

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 10 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2014, Cumartesi - 12:35 »
Peki kaç saate 10m Felan  kasiyorsunuz acaba?

Çevrimdışı darkmert12

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Kralgökberk
  • Klanım : Krallarbirliği
« Yanıtla #11 : 08 Haziran 2014, Pazar - 22:58 »
Peki kaç saate 10m Felan  kasiyorsunuz acaba?
aralıksız 4 saatte

darkmert12 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: DelusionX (17 Temmuz 2014, Perşembe - 12:49), Pyromancer (08 Haziran 2014, Pazar - 23:14)

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nebula
  • Klanım : 1923TÜRK5
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2014, Cuma - 18:02 »
1550 kupaya yüksel. Kışlaları hızlandır. Ama 2 saat boyunca aktif ol. Seri seri köy ara. Barbar okçu basıp madenlerdeki kişilere gir.

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap