Gönderen Konu: Köyün Savunma Sistemi [10-30 seviye arası için söylüyorum.]  (Okunma sayısı 2570 defa)

Çevrimdışı SoGood

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Can you give me money ?
  • 9 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : SoGood
  • Klanım : Belirsiz çünkü Her klan istiyor teklif çok bro :)
Oyuna ilk baktığımızda oyun bize eski savaşları andırırmış gibicesine bir görüntü verir fakat oyunda 30.seviyenin üstüne çıktığımızda oyunda çok büyük bir değişiklik göreceksiniz.İlk başlangıçta 10-30 lvl arası için söylüyorum.Oyunda gelen kutusuna baktığımızda savunmada çok savaş kaybeden varsa şöyle yapsın.Muhtemelen köyü ortadadır ve birimler birbirine sıkışık değildir ve koyduğu Havan Topları,Okçu Kuleleri,Topları saçma bir yerdedir bunu bu şekilde düzeltebiliriz.Köy binası şu anda 5.seviye ve üstü olanlar şöyle yapsın köyünü en sağ tarafa kaydırsın ve en tavsiye ettiğim şekliyle yani Okçu Kulelerini,Topları en az 5.seviye yapsın yoksa Duvar Kırıcılara tek atamayıp DuvarKırıcılar hemen gelip duvarını kırıp duvar savunmasını alt üst edecektir.Ondan dolayı Sağa kaydırın ve 1 labaratuvarlık alan kalsın ve öyle devam etsin 3 tane kışla olacağından kışlanın ikisinide labaratuvarla beraber orayı hemen duvar gibi örsün ve yanına hemen duvarları döşeyin duvarlarda 2. seviye veya 3. seviye olsun yeter.Sonra sağ,sol üst köşeye okçu kulelerini yerleştirsin,sonra ise sağ ve sol alta topları yerleştirsin ardından 1 tane okçu kulesi ve 1 tanede top kalacak onları araya sıkıştırsın sakın dışarıda bırakmasın ve aynı şekilde içeriye altın ve iksir kasalarını içe doğru alsın köy binasını ise en içe alsın.İksir ve altın toplayıcılar nereye dersek oraya 25 tane duvar artacak ve sol tarafa tüm hepsini dizeceğiz.Klan kalesine gelirsek onuda en üste ve 8-10 duvarla örüceğiz ve içinde olduğunca balon veya okçu barındırın.Bir defa saldırıdayken hep Barbar yolladım hemen bir tane balon çıktı hepsini birden öldürdü.İnşaatçı kulübesini ise köşelere koyarak savunmamızı en iyi hale getirebiliriz.

« Son Düzenleme: 12 Ocak 2013, Cumartesi - 18:24 Gönderen: FurkanCeylan »

...I  CRY FOR ENERGY İS DOWN...

SoGood 'nin Mesajlarını Beğenen 5 Kullanıcı: Ulagonur (01 Mart 2013, Cuma - 14:06), Admin (16 Ocak 2013, Çarşamba - 13:14), Adamking (13 Ocak 2013, Pazar - 15:53), MrYetisen (12 Ocak 2013, Cumartesi - 18:14), Yekta41 (11 Ocak 2013, Cuma - 21:38)

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider