Gönderen Konu: Yeni Başlayan! Biri olarak,Diğer arkadaşlara EuroAsia tavsiyesi :)  (Okunma sayısı 2047 defa)

Çevrimdışı EuroAsia

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 32 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EuroAsia
  • Klanım : Route
Merhabalar ;

Oyuna dün gece 11 sularında başladım. Genel olarak okuduklarım,araştırdıklarım ve kendi düşüncelerimi içeren bir konu açma gereği hissettim. Eminim ki forumumuzu ziyaret eden ve oyuna yeni başlayacak arkadaşlar olacaktır. Onlara nacizhane tavsiyelerim olacak.

İlk önce kendi stratejimi yazarak başlayayım.

Oyuna ilk başladığımda 3 gün kalkan verdi bunu şöyle değerlendirmeyi planladım.
1. Gün - Tamamen iksir,altın ve depolarına odaklandım. Şuan için ilk planım Depoları yükseltmek ardından klan taşını aktif hale getirmek.
2. Gün - Yine iksir altın ve depolara yüklenip bir taraftanda 4. seviyeye geçmek ve orada kalmak.
3. Gün - İksir ve altın üretim ve depoları artık istediğim konumda olacağından dolayı 3. günü tamamen köyümün savunma sistemini oturtmaya ayıracağım.Köyümü bir sisteme sokup,3. günün ardından savaşmaya başlayacağım.

Şimdi neden böyle bir strateji belirledin sevgili EuroAsia derseniz eğer ;

Arkadaşlar 3 gün boyuna kimse size saldıramaz.Oyunun güvencesi altındasınız,bundan dolayı kendi öz kaynaklarınızı geliştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Nedeni ise kendi öz kaynaklarınız olmadan,sürekli bir yerlere saldırarak kaynak elde ederim düşünce içerisine girerseniz kısa sürede yanıldığınızı anlar,savaşlar kaybettikçe canınız sıkılır. Oyundan soğumanıza neden olur.
İkinci olarak,öz kaynaklarınızı güçlendirdikten sonra belli bir seviyeye ulaşmanız önemlidir. Ben şuan için ilk 3 gün için daha doğrusu 4.Seviyeyi belirledim.
Son olarak SAVUNMA ! Sporla uğraşmış kişiler,savunma yapılmadan kazanılmayacağını elbet bilmektedir. Siz 3 GOL atıp,savunmanız kötü olduğundan dolayı 4 GOL yerseniz,kaybedersiniz.

Savunma olayını en son güne bırakma sebebiniz nedir? Diye düşünenler elbet olacaktır. Tek nedeni,kuvvetli bir özkaynağa sahip olduktan sonra çok daha hızlı bir şekilde savunma sistemimizi oturtabilecek olmamız. Kaynak olmadan,inşaat yapamazsınız. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ve en ama en önemli. İnşaat yaparken inşaatı hızlandırmak veya kaynaklarınız tükendiğinde kaynak almak için KESİNLİKLE taşlarınızı kullanmayınız. Taşlarınız SADECE İŞÇİ KULESİ kurmak için kullanınız..

EuroAsia 'nin Mesajlarını Beğenen 7 Kullanıcı: uyuz321 (14 Ekim 2013, Pazartesi - 16:08), meadhros (28 Nisan 2013, Pazar - 21:03), atakann (01 Mart 2013, Cuma - 14:44), FurkanCeylaan (27 Şubat 2013, Çarşamba - 18:52), Ignorance (27 Şubat 2013, Çarşamba - 18:51), _MaReŞaL_ (20 Şubat 2013, Çarşamba - 11:19), Yekta41 (18 Şubat 2013, Pazartesi - 22:08)

Çevrimdışı Yekta41

• Former Moderatör
  • 77.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 27
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 110 Mesajı Toplam
    166 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Yekta41
Ynt: Yeni Başlayan! Biri olarak,Diğer arkadaşlara EuroAsia tavsiyesi :)
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2013, Pazartesi - 22:08 »
Teşekkürler +

Lay lay lom.

Çevrimdışı Doctore

• 64.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • Durumum:
  • İnsan büyür beşikte, mezarda yatmak için.
  • 66 Mesajı Toplam
    90 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Bestami
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2013, Salı - 15:09 »
İyi gidiyorsun, başarılar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı FurkanÇalışkan

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • 10 Mesajı Toplam
    120 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Furkan
  • Klanım : EFFL
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2013, Salı - 22:45 »
Kesinlikle çok başarılı Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2013, Çarşamba - 21:09 »
Teşekkürler..

Çevrimdışı Ignorance

• 67.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 20
  • Durumum:
  • \m/ Black Sabbath \m/
  • 100 Mesajı Toplam
    187 Kere Beğenildi
  • COC Nick : [Karayell..
  • Klanım : TURKİYE
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2013, Çarşamba - 18:52 »
Çok iyi olmuş çok teşekkürler. Sana bakınca kendi gençliğimi gördüm. Aynı benim gibi destansı yazıyorsun. + rep ve beğeni. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

-----> Screw You Guys I'm Goin Hooome ----->

Ignorance 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: uyuz321 (14 Ekim 2013, Pazartesi - 16:08)