Gönderen Konu: Yeşil Taş ?  (Okunma sayısı 1517 defa)

Çevrimdışı mehmet163

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Mehmet
Yeşil Taş ?
« : 13 Şubat 2014, Perşembe - 22:55 »
Bazı Videolar izliyorum adamda binlerce yeşil maden var cart die acımadan harcıyor bu adamlar nasıl kazanıyor bunu yeni başladım bılmedıgım ıcın soruyorum kupa kazandıkça mı verıyor yoksa gercek paraylamı alıyorlar görevdende verıyorda gorevlerın hepsini yapsan gene okadar olmaz dıye dusunuyorum

Çevrimdışı enes443411

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ottoman
  • Klanım : Turkish Ghosts
Ynt: Yeşil Taş ?
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2014, Perşembe - 23:58 »
gorevlerden kazanabileceğin taş miktarları bellidir sanırım bahsettiğin kişiler jorge yao veya Kemal gibi maddi durumu çok iyi olan kişilerdir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Beğeniyi çok görme :=)--Klanimiza bekleriz her daim kalici olmasanda bi cay içmeye gel Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap "turkish ghosts"

Çevrimdışı MonsterCable|Minnak

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Minnak
  • Klanım : TURKISH TOWN
Ynt: Yeşil Taş ?
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2014, Çarşamba - 14:58 »
Öncelikle Selam.

İzlediğin her ne video ise onlar insanları kandırmak için bir araç.Senin için önerim kendini geliştirip görevlerdekileri alman.Yetmesse kendini idare etmek için 500 taş önerim ama istersen fazla çekebilirsin  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Varsa şekliniz COCa bekleriz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap