Gönderen Konu: yeni başladım yardımlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 1325 defa)

Çevrimdışı sepultura2001

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : SepuLtura
yeni başladım yardımlarınızı bekliyorum
« : 24 Eylül 2015, Perşembe - 17:18 »
arkadaşlar ben aslında 1 haftadır oynuroum ama 19 lwl esabım var yeşil taşı erken harcadığıım çin yeni hesap açtım ve altın ve iksir kasmaya çalışıyorum ama aada diğerinede giriyorum şimdi 3.seviye oluyor köy binam sizce köy binam 3. seviye oldukan sonra 60 kişilik orduda kimleri yapmalıyım ve nasıl saldırmalıyım birde 3 den 4 e geçmek için diğer erkelştirdiğim şeylerin full olması gerekiyormuş onlar full derken kaçıncı sevye olsun mesala lütfen yardımlarınızı bekliyorum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı myth55

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Java
  • Klanım : House | Lider
Ynt: yeni başladım yardımlarınızı bekliyorum
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2015, Perşembe - 17:49 »
Öncelikle bayramın mübarek olsun ve Clash Of Clans'a hoş geldin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bir önceki hesabın, gemleri(taşları) fütursuzca(umursamazca) harcadığın hesap. O hesabı kullanmana gerek yok hatta mümkünse hiç girme çünkü bu oyundan çat pat anlayan kişiler inşaatçının önemini bilirler ve oyun başındaki verilen gemlerinde.

Yeni hesabında gemleri harcamayarak yeni inşaatçı için biriktirmeni öneririm. Başlangıç seviyelerinde verilecek fazla savaş/strateji taktiği yok yani okçu,barbar,dev kullanıcaksın. Yerinde olsaydım yarı yarıya okçu, barbar basardım.

İyi forumlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı sepultura2001

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : SepuLtura
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2015, Perşembe - 18:02 »
Teşekkürler ve İyi bayramlar  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tavsiyelerinize dikkate alıcam ve gerçekten çok güEl ve faydalı bir forum olmuş tekrardan teşekkürler

aDemm078

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2015, Perşembe - 22:20 »
Bu arada hoşgeldin bu forumda oyunda aradığın herşey bilgi mevcut soruların olursa burdayız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı darberci123

• 16.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 7 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TinerciBey
  • Klanım : PisKoManYak
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2015, Cuma - 17:25 »
öncelikle aramıza hoş geldin okçu barbar bas genelde hem cabuk uretımı ve malıyt yönünden az. ha full derkende herseyın yukseltımn max olmsı lazım ondan snra köy bınanı yükselt yanı yukseltmk ıstedıgın hersey koy bınanı yukseltmn gerektıgını söyleyene kdr köy binanı yükseltme Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Y.E.N.İ.L.M.E.Z

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Y.E.N.İ.L.M.E.Z
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2015, Cumartesi - 13:21 »
Merhaba Ganimet sorunu yaşıyorsan Toplayıcılarını yükseltmelisin sık sık saldırı yapmalısın ve Köy düzeninin en uygununu ayarlamalısın örnegin köy binan 3 seviyeyse internete th3 yazabilirsin