Gönderen Konu: Tavsiyeye ihtiyacım var!!  (Okunma sayısı 4225 defa)

Çevrimdışı Merttty

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : MuZZcU
Tavsiyeye ihtiyacım var!!
« : 05 Mart 2014, Çarşamba - 22:48 »
 Arkadaşlar 3 gün önce başladım kalkan var iken her şey çok güzeldi ancak an itibariyle kalkan kalktı ve bende foruma üye oldum. Birçok tavsiye okudum sonunda böyle oldu korkuyorum lütfen tavsiye verin heyecan bastı  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Her günü, son gününmüş gibi yaşa.

Çevrimdışı pudravil

• 1.Seviye Üye
  • *
Ynt: Tavsiyeye ihtiyacım var!!
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2014, Perşembe - 16:14 »
ben de 11im.. anlamadığım şu nasıl bu kadar çok duvar alabildin? benim köy seviyem 3 o yüzden alamıyorum. ya da senin köy binası yüksek? bir de top ve havan alabilirsin sanırım..ben de yeni sayılırım o yüzden benim tavsiyeleri geçebilirsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Merttty

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2014, Perşembe - 17:26 »
Benim köy binası 4 lwl ondandır büyük ihtimal. Şimdi biraz daha geliştirdim dün bir saldırı yedim yüreğim ağzıma geldi ama savunmam kazandı taktiğim güzel sanırım ama yine de tavsiyelere açığım bilmediğim çok sey var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı mert3836

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mert
  • Klanım : katiller
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2014, Perşembe - 22:27 »
kardesim bak köy binasını o kadar dışarıya ve korumasız olarak bırakman çok yanlş öncelikli klan kalesini kur ve bir klana katıl...köy binasını şimdilik korumalısın levelin çok düşük suan için dışarıya almana gerek yok ben 42 levelim yeni dışarı aldım bizim için kupanın çok önemi kalmadı ama senin bir klana tutunabilmen için kupa lazım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap savunmanı her zaman önemse ve yukselt toplayıcılarını önem ver bol şans...

Çevrimdışı Merttty

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2014, Cuma - 12:10 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
kardesim bak köy binasını o kadar dışarıya ve korumasız olarak bırakman çok yanlş öncelikli klan kalesini kur ve bir klana katıl...köy binasını şimdilik korumalısın levelin çok düşük suan için dışarıya almana gerek yok ben 42 levelim yeni dışarı aldım bizim için kupanın çok önemi kalmadı ama senin bir klana tutunabilmen için kupa lazım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap savunmanı her zaman önemse ve yukselt toplayıcılarını önem ver bol şans...

Yorum için teşekkürler bir sorum olacak, mesela ben köy binadını içeri aldım ve büyük bir saldırı yedim. Her yer yıkıldı. Onları tamir etmek mi gerekiyor ya da baştan mı kurucaz seviyeleri falan düşüyor mu? En büyük korkum bu, okadar emek verip er şeyin yıkılıp baştan başlanması  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı mert3836

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 08 Mart 2014, Cumartesi - 14:25 »
saldırı alsan %100 yenilsende sen oyuna girdiğin anda hiç birinin leveli dusmeyecektir ve kendisi yeniden tamir edecektir senin yıkılan köyün için yapman gerekn hiç birşey yok sadece oyuna girmen ve devam etmen gerekir..saldırı aldığın zaman hiç bir korkun olmasın sadece madenlerin gider ve kupa puanın düşer oda savunmada kazanman ve kaybetmene bağlı..

Çevrimdışı HECTOR

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Durumum:
  • Forever TURKs
  • 17 Mesajı Toplam
    57 Kere Beğenildi
  • COC Nick : HECTOR
  • Klanım : TURKs
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2014, Cumartesi - 23:51 »
Köy Binanı İçeri Alıp savunma binalarını ve depolarını Sur İçine almanı Tavsiye Ederim.

ALINMICAK KÖY YOKTUR.UĞRAŞIRSAN BAŞARIRSIN.

HECTOR

Çevrimdışı Merttty

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 09 Mart 2014, Pazar - 00:49 »
saldırı alsan %100 yenilsende sen oyuna girdiğin anda hiç birinin leveli dusmeyecektir ve kendisi yeniden tamir edecektir senin yıkılan köyün için yapman gerekn hiç birşey yok sadece oyuna girmen ve devam etmen gerekir..saldırı aldığın zaman hiç bir korkun olmasın sadece madenlerin gider ve kupa puanın düşer oda savunmada kazanman ve kaybetmene bağlı..
Köy Binanı İçeri Alıp savunma binalarını ve depolarını Sur İçine almanı Tavsiye Ederim.

Yorumlar için çok teşekkürler şimdi köyümün yeni hali bu. Köy binası 4 level henüz geliştirmedim altın madenleri 7 iksirler 6, okcu kuleleri 4 , toplar 4 , havanıda 2 yapıyorum suan. Sizce köy binasını seviye atlatmalımıyım yoksa biraz daha mı gelişeyim altın ve savunma olarak? Şimdiden teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Merttty 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (09 Mart 2014, Pazar - 02:42)

Çevrimdışı Merttty

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #8 : 09 Mart 2014, Pazar - 03:54 »
Şuan da son hali... Sanırım alışıyorum yavaştan  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Merttty 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (09 Mart 2014, Pazar - 16:40)

Çevrimdışı LieLife

• Civil Engineer
  • 86.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • Durumum:
  • Mühendislik aşktır.
  • 150 Mesajı Toplam
    192 Kere Beğenildi
  • COC Nick : SlimShady
  • Klanım : Yüksek Gerilim
« Yanıtla #9 : 10 Mart 2014, Pazartesi - 01:55 »
Hava savunması nerede?

Ölüm varmış korku varmış,
Bu dünyanın sonu varmış
Benim için yokluk tasa,
Kalbimde sen yaşadıkça.

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
  • COC Nick : bilgehandiken
« Yanıtla #10 : 10 Mart 2014, Pazartesi - 10:41 »
askerlerini ve maden toplayıcılarını geliştirebildiğin kadar geliştir bu ara ve sakın ama sakın tüm savunma binalarını , askerlerini yapabileceğin maksimum seviyeye getirmeden köy binanı yükseltme.

Çevrimdışı mert3836

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 10 Mart 2014, Pazartesi - 14:54 »
köy binalarınızı merkez odaklı kurun köyünüzü ayrıca savunmayı yukseltebildiğiniz kadar yukseltin köy binasını yukseltmeniz savunmanız kötü oldugu sürece bi işe yaramaz çünkü diğerlerindende basacaksınız çok sıkıntı olacak savunma odaklı ve toplayıcı odaklı yukselin bol şans

Çevrimdışı Blood

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    25 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Blood
  • Klanım : Bilkent*
« Yanıtla #12 : 10 Mart 2014, Pazartesi - 15:36 »
öncelikle savunmalarını (toplar kuleler havanlar duvarlar vs) yükseltebileceğin son seviyeye kadar getir ondan sonra köy binanı bas toplayıcılar ve madenlerini 6 7 ye kadar bastıktan sonra daha fazla basma boşa vakit kaybı şimdi neden böyle diyorsun diyebilirsin ama zaman geçtikçe neden söylediğimi anlarsın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yardımım dokunduysa bi teşekkürü çok görmeyin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Merttty

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
« Yanıtla #13 : 11 Mart 2014, Salı - 00:06 »
Hava savunması nerede?

Artık var  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
askerlerini ve maden toplayıcılarını geliştirebildiğin kadar geliştir bu ara ve sakın ama sakın tüm savunma binalarını , askerlerini yapabileceğin maksimum seviyeye getirmeden köy binanı yükseltme.
köy binalarınızı merkez odaklı kurun köyünüzü ayrıca savunmayı yukseltebildiğiniz kadar yukseltin köy binasını yukseltmeniz savunmanız kötü oldugu sürece bi işe yaramaz çünkü diğerlerindende basacaksınız çok sıkıntı olacak savunma odaklı ve toplayıcı odaklı yukselin bol şans
Yorumlar için teşekkürler  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

öncelikle savunmalarını (toplar kuleler havanlar duvarlar vs) yükseltebileceğin son seviyeye kadar getir ondan sonra köy binanı bas toplayıcılar ve madenlerini 6 7 ye kadar bastıktan sonra daha fazla basma boşa vakit kaybı şimdi neden böyle diyorsun diyebilirsin ama zaman geçtikçe neden söylediğimi anlarsın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Dediğin her şey son seviyede, suan 4 altın madenide seviye 7 ve 8 yapmak için 1 gün gerekiyor sanırım bundan bahsediyordun dostum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yorumun için çok sağol yeni tavsiyelere açığım. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İşte buda bizim fakirhanenin son hali..  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı LieLife

• Civil Engineer
  • 86.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • Durumum:
  • Mühendislik aşktır.
  • 150 Mesajı Toplam
    192 Kere Beğenildi
  • COC Nick : SlimShady
  • Klanım : Yüksek Gerilim
« Yanıtla #14 : 11 Mart 2014, Salı - 00:10 »
Dostum düzenin son hali kötü. Biraz bölümlendirmeler yapman gerek. Mümkünse havan ve hava savunması ortalarda olsun.

Ölüm varmış korku varmış,
Bu dünyanın sonu varmış
Benim için yokluk tasa,
Kalbimde sen yaşadıkça.