Gönderen Konu: Tavsiyeye ihtiyacım var!!  (Okunma sayısı 4222 defa)

Çevrimdışı Blood

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 19 Mesajı Toplam
    25 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Blood
  • Klanım : Bilkent*
Ynt: Tavsiyeye ihtiyacım var!!
« Yanıtla #15 : 11 Mart 2014, Salı - 13:46 »
şöyle düşün dostum bnm şuan th8 köyüm ve toplam 12 tane toplayıcı ve madenim var 4 işçim var madenler ve toplayıcılar 8. seviyedeler ben bunları 11 yapmaya kalksam aşağı yukarı 1 ayımı harcamak durumundayım ve yükselttiğimi farzedelim eskisine göre günde 150k altın 150k iksir daha fazla almaya başlıcam günlük 150 şer ganimet için 1 ay sırf madenlere çalışmak boşa vakit kaybı
edit:bu arada söylemeyi unutmuşum yeşil taşları sakın inşaatçı almak haricinde kullanma

Yardımım dokunduysa bi teşekkürü çok görmeyin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Blood 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Merttty (13 Mart 2014, Perşembe - 09:01)

Çevrimdışı Müco

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Müco
  • Klanım : LosPollos
« Yanıtla #16 : 11 Mart 2014, Salı - 15:59 »
Bende 7.seviyedeyim ve aynı soru benimde kafamı kurcalıyor. Hepsini son seviyeye çıkarmaya çalışsak çok vakit alır. Ben köyü tamamen yükselttiğim zaman yani savunmaları kışlaları vs. ondan sonra köy binasını 8e basıcam zaten 8 gün vaktim oluyor o zaman ne kadar yükseltebilirsem yükseltebilirim boşuna onlarla uğraşmak istemiyorum birde  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Merttty

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : MuZZcU
« Yanıtla #17 : 12 Mart 2014, Çarşamba - 09:17 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
şöyle düşün dostum bnm şuan th8 köyüm ve toplam 12 tane toplayıcı ve madenim var 4 işçim var madenler ve toplayıcılar 8. seviyedeler ben bunları 11 yapmaya kalksam aşağı yukarı 1 ayımı harcamak durumundayım ve yükselttiğimi farzedelim eskisine göre günde 150k altın 150k iksir daha fazla almaya başlıcam günlük 150 şer ganimet için 1 ay sırf madenlere çalışmak boşa vakit kaybı
edit:bu arada söylemeyi unutmuşum yeşil taşları sakın inşaatçı almak haricinde kullanma
Benimde hepsi 7 işte toplayıcıların. 8 için 1 gün istiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bende 7.seviyedeyim ve aynı soru benimde kafamı kurcalıyor. Hepsini son seviyeye çıkarmaya çalışsak çok vakit alır. Ben köyü tamamen yükselttiğim zaman yani savunmaları kışlaları vs. ondan sonra köy binasını 8e basıcam zaten 8 gün vaktim oluyor o zaman ne kadar yükseltebilirsem yükseltebilirim boşuna onlarla uğraşmak istemiyorum birde  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ben yaklaşık 6 gündür cabalıyorum ve sonunda savunmamı falan son seviyeye getirdim. Birkaç sur kaldı ondan sonra basıcam köy binasına Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Her günü, son gününmüş gibi yaşa.

Çevrimdışı bilgehandiken

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 25 Mesajı Toplam
    34 Kere Beğenildi
  • COC Nick : bilgehandiken
« Yanıtla #18 : 12 Mart 2014, Çarşamba - 19:08 »
toplayıcıların artması günden güne artıyor. 10dan 11e yükseltmek 4 gün mesela. teker teker yükseltebilirsin. ne kadar erken yükseltirsen o kadar iyi. yükseltme süresinde toplayıcın çalışmasa da kendisini 1-2 hafta içinde tolere ediyor.

Çevrimdışı Merttty

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : MuZZcU
« Yanıtla #19 : 12 Mart 2014, Çarşamba - 19:43 »
Bana gayet güzel bir şekilde bilgilendirdiğiniz için sonsuz teşekkürler arkadaşlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap acaba buraya köy düzeninizi koyabilirmisiniz ya da bana tavsiye verirmisiniz? Nasıl bir dizilim yapmalıyım ince ve detaylı tavsiyelere açığım. Savunmam şuan için iyi gibi genelde kazanıyor ama 100-150 arası asker yolladıklarında pek hoş bir son olmuyor onuda çömezliğe veriyorum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Size zahmet ayrıntılı bir düzen tavsiyesi verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler arkadaşlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Her günü, son gününmüş gibi yaşa.

Çevrimdışı LieLife

• Civil Engineer
  • 86.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • Durumum:
  • Mühendislik aşktır.
  • 150 Mesajı Toplam
    192 Kere Beğenildi
  • COC Nick : SlimShady
  • Klanım : Yüksek Gerilim
« Yanıtla #20 : 13 Mart 2014, Perşembe - 02:23 »
Bana gayet güzel bir şekilde bilgilendirdiğiniz için sonsuz teşekkürler arkadaşlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap acaba buraya köy düzeninizi koyabilirmisiniz ya da bana tavsiye verirmisiniz? Nasıl bir dizilim yapmalıyım ince ve detaylı tavsiyelere açığım. Savunmam şuan için iyi gibi genelde kazanıyor ama 100-150 arası asker yolladıklarında pek hoş bir son olmuyor onuda çömezliğe veriyorum  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Size zahmet ayrıntılı bir düzen tavsiyesi verirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler arkadaşlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Reklam olarak algılanmaz sanırım. Altta vereceğim sitede bir çok ayrıntılı düzen var.

Ölüm varmış korku varmış,
Bu dünyanın sonu varmış
Benim için yokluk tasa,
Kalbimde sen yaşadıkça.