Gönderen Konu: Nasıl Gelişmeliyim ? Öncelikle Neye Önem Vermeliyim ?  (Okunma sayısı 1959 defa)

Çevrimdışı KeremFlash

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : X-Destroyer
  • Klanım : Yok
Nasıl Gelişmeliyim ? Öncelikle Neye Önem Vermeliyim ?
« : 19 Ocak 2016, Salı - 00:24 »
Merhaba arakadaşlar.Yeni başlayanlar için bir taktik vereceğim.Öncelikli uyarım herşeyinizi fullemeden belediye binasını yükseltmeyin.1. seviye bile olsanız yükselteceğiniz şeyleri yükseltin ve sonra belediye binasını yükseltin.Ve savunmaya da ağırlık verin.Çünkü savunmanız nekadar güçlüyse okadar düşman üzerinde etki oluşturur.Birde ben bazı köylere bakıyorum,arkadaş belediye binasını 4 e yükseltmiş ama duvarları 2. seviye.Siz sakın böyle bir hata yapmayın.Duvar en önemli savunmalardandır.Zaten sizin seviyelerinizde hava saldırısı olmayacağı için genellikle karadan saldırı olacağı için duvarlarınızın seviyesini yüskek tutun.Çünkü pisikolojik bir meseleside var.Duvarlarınız yüksek olursa düşmanda bi okadar sizin köyünüzden tırsar.Ve bir önemli bir etken daha var.Tüm ganimetinizi harcayın.Ganimetiniz az olursa düşmanın size saldırma olasılığıda düşer.Birde kupaya önem vermeyin.Burda sizin amacınız sadece gelişmek olsun.Tabii geliştikten sonra kupaya önem verebilirsiniz.

Çevrimdışı Mexer14

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mexer14
  • Klanım : Alemin Reyisleri
Ynt: Nasıl Gelişmeliyim ? Öncelikle Neye Önem Vermeliyim ?
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2016, Salı - 15:08 »
Bu benimde takıldığım bir soruydu ancak herkez öncelikle belediye binamızı yükseltmemiz
gerektiğini söylüyor ne diyelim vardır bir bildikleri Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ClashOfEmrex

• 53.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans - Leviathan
  • 48 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Leviathan
  • Klanım : Venom
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2016, Salı - 23:30 »
Bende herşeyi fulleyip köy binasına basma taraftarıyım. Eline sağlık duvarlar konusunda haklısın

CoC hakkında bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Yeni gelen iletilere bakmadığım için bana özel mesaj gönderebilirsiniz.

Leviathan

Çevrimdışı Maxter

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Yasin Özer
  • Klanım : Kaanlar/Yardımcı Lider
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2016, Pazartesi - 11:00 »
Kardeş İlk Başta Belediye 6 Olana Kadar Sürekli Belediye Bas Sonrasında Savunmalarını Sonra Ordu Kamplarını Vs Falan Bas En Son Duvarlarını Bas Ama İstersen 8'e Kadarda Sürekli Belediye Basabilirsin Yada 7'ye Kadar Ben 8'e Kadr Bastım Şuanki Köyümde Gayette İyi Durumdayım Benden Sana Tavsiye Kardeşim İyi Oyunlar

Çevrimdışı DuSHPaR

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : DuSHPaR
  • Klanım : Obiral
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2016, Cuma - 15:19 »
Bencede ilk arkadaşımızın yazdığı gibi fullenmeden bir üste çıkılmamalı ama 6. seviyeye kadar duvarlara çok takılmamak gerek. Fazla geride olmadıkları sürece problem olmaz 6.seviyede fullenseler yeterlidir.Belediye basımı ise tamamen fullendikten sonra değil belediyenin istediği günü hesaba katarak bir kaç bina gerideyken basılabilir. 6.Seviye bence en kritik seviyedir çünkü 7.seviyede klan savaşlarında etkisi büyük oldugundan 7.ye full geçilmeli.

En önemli tavsiye : Bir klan bul ve 4*5* binici iste