Gönderen Konu: Nasıl Bir Klana Üye Olurum veya Katılabilirim ?  (Okunma sayısı 1333 defa)

Çevrimdışı KeremFlash

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : X-Destroyer
  • Klanım : Yok
Nasıl Bir Klana Üye Olurum veya Katılabilirim ?
« : 18 Ocak 2016, Pazartesi - 23:52 »
Merhaba arkadaşlar.Bu konuyu yeni başlayanlar için yazdım.Öncelikle klan kaleniz yıkılmış bir halde görünecek.Ve siz onu tekrar inşa edeceksiniz.Onu inşa etmeden bir klan kuramazsınız ve katılamazsınız.Klan kalenizi inşa ettikten sonra klan kalesine tıklayın.Ve orada çıkan herhangi bir klana katılın.Veya küreselden klan diye yazarsınız.Sizi davet edenlerin klanlarınada katılanbilirsiniz.Bir klan kurmak için 40.000 altına ihtiyacınız vardır.40.000 altınınız varsa ve klan kurmak istiyorsanız,klan kalenize tıklayın ve üst seçeneklerde klan oluştur olacak.Oradan klan kalenizi kurabilirsiniz.

İyi Forumlar... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 18 Ocak 2016, Pazartesi - 23:54 Gönderen: KeremFlash »

Çevrimdışı Mexer14

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mexer14
  • Klanım : Alemin Reyisleri
Ynt: Nasıl Bir Klana Üye Olurum veya Katılabilirim ?
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2016, Salı - 14:25 »
Onu halledebiliriz o sıkıntı değil kardeşler benim durumum gözükmediği için buraya yazıyorum binalar gözükmüyor ne yapmalıyım

Çevrimdışı Unica

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Volkan
Ynt: Nasıl Bir Klana Üye Olurum veya Katılabilirim ?
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2016, Cuma - 19:45 »
Kardeş Oyunu Google Hesabına Bağla Sil Yükle. İyi Oyunlar. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap