Gönderen Konu: Yardıma ihtiyacım var  (Okunma sayısı 1202 defa)

Çevrimdışı Ahmetyasan

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
Yardıma ihtiyacım var
« : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 01:31 »
Merhaba arkadaşlar ismim Ahmet aslen diyarbakırlıyım ama  istanbulda yaşıyorum, üniversite okuyorum. Oyuna yeni başladım yaklaşık 8-9 gün oluyor. 25 lw kastım daha sonra bir arkadaşım 72 lw çarını verdi bana fakat çar seviyesine göre biraz güçsüz. Geliştirilmesi gereken çok şey var. Iksir altın ve kara iksir kasmak için neler yapmalıyım? Saldırıları kazanmak için nasıl bir taktik uygulamalıyım? 4 seviye full köyden 7 seviye eksiği olan bir köye geçmek zordur bilirsiniz elbet. Bilen ne olur yorum atsın. İçinden gelipte özel olarak ilgilenmek isteyende whatsapptan yazabilir. Buda numaram 0507 174 2866.

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 6
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EzerimLoooo
  • Klanım : 50 spartalı
Ynt: Yardıma ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 01:34 »
200. MesajımKıristale çık 3 şimşek at. Kara iksir sondalarının tepesine bak dolumu boşmu diye. Dışardaki dolu olanlara saldır. Köy binası dışarda olanlara saldırıp kaçarak kara iksir bonusunu al.
Ama oyunu pek bilmediğin için biraz değil çok zorlanacaksın. Köy binası dışarda olanlara dikkat et Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap teslelar çıkar tek atar sana.
Bir de arkadaşın güvenilirdir işalah Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gün gelir hesabı satar ortada kalırsın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Chaster herkeze başarılar...
50 spartalı klanımıza herkezi bekliyoruz. Lider alt_irm.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı DarkKnight

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Bu günlere taş alınmadan geldim.....
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : DarkKnight
  • Klanım : expertist
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 17:13 »
Dostum kendi köyünde büyümeni tavsiye ederim. Çekirdekten yetişmek iyidir. Yüksekten başlamak senın için dezavantaj. Bence bırak o köyü kendi köyünle büyü Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Klan: expertist 

+rep

baranado12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 09 Eylül 2014, Salı - 02:12 »
Ordun ne kadarsa hep okçu bas ganimetleri toplayıcılarda ve madenlerde olanlara saldır 3tanede yıldırım büyüsü bas kara iksir deposuna 3tür ganimetide kolayca elde edersin altın1 ve kristal ligde çok kara iksir var

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2014, Çarşamba - 12:16 »
yeterli bilgi verildiğine göre;

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap