Gönderen Konu: Kolay yoldan insaatci kulübesi nasil alinir iceri:)  (Okunma sayısı 2439 defa)

Çevrimdışı huzzytem

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 7 Mesajı Toplam
    11 Kere Beğenildi
  • COC Nick : HUZZY
  • Klanım : INFLAMES
Kolay yoldan insaatci kulübesi nasil alinir iceri:)
« : 17 Nisan 2014, Perşembe - 03:37 »
Arkadaslar oncelikle standart yontem herkesin de bildigi gibi kupa kasarak odullerden ve calicirpi dan cikan ganimetleri toplamak. Tabiki eger ki bilmeyerek taslarinizi harcamissaniz bu is bir hayli zorlasiyor ve ek olarak insaatci klubenizin eksik olmasi yuzunden gelisim hiziniz yari yariya düsüyor. Bu yontemle uygulamalari sadece indirip deneyerek cok kisa bir surede itunes para kartlari kazanabilir ve insaatci kulübelerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun icin su linke apple cihazimizdan tiklayarak uygulamayi cihazimiza yüklüyoruz (linke tikladiginizda size 50 ve bana 250 olmak uzere kredi yüklenecek, 2500 kredi karsiligi 25dolar degerinde itunes kart alabileceksiniz ki tüm insaatcilari bu parayla alabilirsiniz):

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Daha sonra yaklasik 30 uygulama indirerek gerekli krediyi toplamis olacaksiniz. Ancak uygulama listesi sinirli ve gerekli krediyi toplayabilmeniz icin yaklasik bir ay boyunca yeni uygulamalari takip etmelisiniz ancak benim gibi kodunuzu kullanarak arkadaslarinizi davet edebilir ve krediyi bir hafta gibi kisa bir surede toplayabilirsiniz.Lütfen emege saygi, bir linke tiklamayi bana cok görmeyin...

Çevrimdışı rexqular

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Enes
Ynt: Kolay yoldan insaatci kulübesi nasil alinir iceri:)
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2014, Cuma - 18:44 »
Yaptm ise yaramadı