Gönderen Konu: klan kurmak mı klana katılmak mı?  (Okunma sayısı 8173 defa)

Çevrimdışı salexandra

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : salexsandra
klan kurmak mı klana katılmak mı?
« : 25 Ocak 2014, Cumartesi - 02:40 »
merhaba, bununla ilgili bir açıklama var mi görmedim ama deneyimli oyuncular klan kurmanın yada başkasına katılmanın artısını eskisini bi aciklayabilirler mi acaba? yalniz kovboy olarak takilmak nereye kadar guvenli  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap , ben kendi klanimi kurmak istiyorum mesela hangi aşamada kurulsa daha iyi olur? saldirilar klan kurduktan sonra degisiyor mu yoksa yine seviyene gore mi kaliyor? geliştirme nasıl olmalı? bir de bu klanlarda +18 +25 yaş istekleri gördüm bazılarında nasıl emin oluyorlar da yaş sınırı koyabiliyorlar? kendi klan kaleme kendi askerlerimden yerleştirip savunma yapabiliyor muyum yoksa illa klanda başkaları olmalı da onların gönderdiği destek askerler mi savunmaya katılıyor? cok sordum umarım yanıt da alırım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

salexandra 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: 00melih00 (22 Kasım 2014, Cumartesi - 17:40), Beginner (08 Ekim 2014, Çarşamba - 03:49), sahdekar (26 Ocak 2014, Pazar - 13:49)

Çevrimdışı yunus emre

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
  • COC Nick : becerikli78
  • Klanım : sel home
Ynt: klan kurmak mı klana katılmak mı?
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2014, Cumartesi - 03:44 »
arkadaşım şimdi klanı kurunca saldırı falan değişmez sadece klanda sohbet eder asker alıp verir ve köyünü savunup köylere saldırabilirsin içindeki askerlerle sn kendi askerlerini koyamazsın illa biri göndercek ve yaş sınırlaması derken onlar sadece o yaştakileri alıyolar yani mesela 18 yaş demişler sn 10 yaşındasın sn klana katılınca sana yas sorarlar söleyincede yasın uymazsa atarlar

umarım yardımcı olmusumdur

yardımcı olduysam bi + repi eksik etme

yunus emre 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: sahdekar (26 Ocak 2014, Pazar - 13:49), salexandra (25 Ocak 2014, Cumartesi - 12:29)

Çevrimdışı yunus emre

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    13 Kere Beğenildi
  • COC Nick : becerikli78
  • Klanım : sel home
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2014, Cumartesi - 03:45 »
ve en az 50 seviye olmadan klan kurma Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

yardımcı olduysam bi + repi eksik etme

yunus emre 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: sahdekar (26 Ocak 2014, Pazar - 13:49), salexandra (25 Ocak 2014, Cumartesi - 12:29)

Çevrimdışı salexandra

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2014, Cumartesi - 23:57 »
peki aydınlandım, teşekkürler  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

salexandra 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: sahdekar (26 Ocak 2014, Pazar - 13:49)

Çevrimdışı elanora35

• 33.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 21 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
  • COC Nick : elanora35
  • Klanım : W Lords
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2014, Perşembe - 07:08 »
tabiki cok yukseklerde olmadıgın surece klana katılmak eger bı gun 2000 kupayı fln gectıgın zaman gıt tek basına klan kur gelende cok olur ama zaten dediğim seviyelere geldiğinde hep baglı kalmak ıstedıgın cok daha iyi gordugun klanlarda olucagın ıcın kolay kolay bırakıp gıtmek ıstemezsın zaten Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
acı gerçek[/shadow][/glow]

ben OĞUZ TÜRKOĞLU
18 yaşındayım
forumun etkin kulanıcılarındanım
whatsap için clas of clans gurubumuz var katılmak için whatsabınız varsa 0531 937 67 82 bana mesaj atin cok sevinirim isteyen herkes guruba gelebilir. her konu hakkında konuşuyoruz oyun hakkındada bolca sohbet ediyoruz. epey zevkli bi ortam sizi de bekleriz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Sir Çakırer

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 13 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
  • COC Nick : NortshireCleric
« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2014, Cumartesi - 15:20 »
Oyunun başlarında clan kalene gelicek asker takviyeleri sayesinde işin biraz daha kolaylaşır kendi askerlerin ve sen güçlenmeden clan kurmaya kalkışma gelen olmaz sağlam bi clana kapak at clan kalenide 3 yap en azından ejder alırsın iyi savunuyor

Çevrimdışı Leadsoldiers067

• 30.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 12 Mesajı Toplam
    16 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2014, Cumartesi - 18:20 »
Klan kurmak ilk başta zevkli gelsede sonra sıkılıyosun eğer arkadaşlarını klanına toplayabilşrsen klan kurabilirsin sıkıldığın zamanda arkadaşına devredip çıkarsın en kötü ama yinede 80 lvl ol öyle kur derim.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anlunl

• 82.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 50
  • Durumum:
  • ultrAslan
  • 160 Mesajı Toplam
    325 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anlunl
  • Klanım : Turkish Conquest
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2014, Cumartesi - 18:24 »
Bu konuyu bir incele.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Level:120
Nick: Anlunl
Th: 9

Anlunl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: alposh (31 Mart 2014, Pazartesi - 14:08)

Çevrimdışı samet53

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 14 Mesajı Toplam
    17 Kere Beğenildi
  • COC Nick : MALKOÇOGLU
  • Klanım : 1923TÜRK2
« Yanıtla #8 : 12 Şubat 2014, Çarşamba - 22:49 »
Benimde tavsiyem bastayken iyi bir klanda yer al çünkü üretemediğin askerler gönderirler. Kendini geliştirince kurup kurmamak sana kalmış ordaki ortamı seversen ayrılacagını dusunmuyorum hatta

Çevrimdışı Calderon

• 13.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 8 Mesajı Toplam
    10 Kere Beğenildi
  • Klanım : Uludağ DC
« Yanıtla #9 : 14 Şubat 2014, Cuma - 22:44 »
Başta klan mantığını anlamak için başkasınınkine gir. Sonra açarsın kendininkini.

Çevrimdışı Doğukan_Servi

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Game Center Nick : Doğukan_Servi
  • COC Nick : Doğukan
  • Klanım : Klanım Yok
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2014, Pazar - 17:43 »
Bence kardeşim önce rastgele bir klana gir ve ortamı önce bir öğren ve özellikleri kavra. Daha sonra istersen ayrıl kendi klanını kur istersen o klanda kal sana kalmış Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Section8

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 16 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Section8
« Yanıtla #11 : 25 Şubat 2014, Salı - 01:56 »
Bu sorunun cevabı olduğun seviyeye göre değişir. Kişilere atabildiğin bağış önemlidir ve bunun içinde kurucağın ekipte önemli. Sağlam bağış alışverişi olur ve sağlam sohbet olursa klan kurmaktan yanayım fakat kurcak olupda herkesi alcaksan hiç gereği yok bence. İyi forumlar.

Çevrimdışı salexandra

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 10 Nisan 2014, Perşembe - 05:03 »
oyunun acemilik dönemlerinde sorduğum soruyu bir de ben yanıtlayayım, level düşükse klan kurmanın bi anlamı yok-muş, adam bulmak çok zor-muş, levelin yükselse bile kalıcı ve düzgün bağışlı adam bulmak zor. en iyisi kafana uyan, bağışları az çok iyi bi klana katılmak. cevap yazan herkes çok haklı  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı ElSalvador

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : SlimShady
  • Klanım : Yok
« Yanıtla #13 : 15 Nisan 2014, Salı - 21:44 »
Bence klan kurmaktansa kalabalık ve güçlü bir klana katıl yükselebildiğin kadar yüksel kendi klanını kurduğunda çok az kişi olacağı için zorlanırsın bence

Çevrimdışı elanora35

• 33.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 21 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
  • COC Nick : elanora35
  • Klanım : W Lords
« Yanıtla #14 : 17 Nisan 2014, Perşembe - 23:01 »
eğer cevren varsa kur misal ben kendi sınıfımdan 6 arkadaşaım oynuyor oturduğum yerdede 3 yakın arkadaşım oynuyo hepsine sayemde başladı ben aralarında en iyiyim sonra bide zaten arkadaşlarından görüpte oyuna başlayanalar var oyle oyle şuan sadece tanıdıklardan oluşan 50 kişilik klanım var gelmek isteyende cok var yakında alt klan acıcaz

ben OĞUZ TÜRKOĞLU
18 yaşındayım
forumun etkin kulanıcılarındanım
whatsap için clas of clans gurubumuz var katılmak için whatsabınız varsa 0531 937 67 82 bana mesaj atin cok sevinirim isteyen herkes guruba gelebilir. her konu hakkında konuşuyoruz oyun hakkındada bolca sohbet ediyoruz. epey zevkli bi ortam sizi de bekleriz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap