Gönderen Konu: Google+  (Okunma sayısı 1366 defa)

Çevrimdışı umut07

• 28.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Umut
  • 20 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Umut
Google+
« : 15 Aralık 2013, Pazar - 12:25 »
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar.  Ben android telefonda oynuyorum oyunu ve google+ hesabıyla giriş yaptım, şimdi oyunu silip tekrar yüklersem google+ hesabımı kullanarak kayıtlı hesabıma ulaşabilirim di mi? Silip denemeyi gözüm pek yemedi de Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı togy

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : togy & togy2
  • Klanım : mambalar
Ynt: Google+
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2013, Pazar - 18:36 »
öncelikle oyunu facebook hesabın varsa ona bağla sonra google+ a bağla daha sağlam olsun die daha sonra yeni oyun açtığında ilk başta sana oyunu tanıtıyor bişeyler yaptırıyor onları yap ekranın sağ tarafında anahtar simgesi çıkıcak ordan gir google+ ı tıkla o senin mail adresine giriyor ordan sana sölüyor zaten. ayrıcana bide oyunu eğer google+ a bağladıysan pcden google+ ayarlarına gel orda bağladığın uygulamalarda clashofclans zaten çıkacak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

togy 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (16 Aralık 2013, Pazartesi - 16:08)

Çevrimdışı umut07

• 28.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Umut
  • 20 Mesajı Toplam
    21 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Umut
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2013, Pazar - 19:50 »
Faceden de bağladım zaten imkanım olsa halatla da bağlıyıcam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

umut07 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (16 Aralık 2013, Pazartesi - 16:08)

Çevrimdışı togy

• 14.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : togy & togy2
  • Klanım : mambalar
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2013, Pazartesi - 09:58 »
ahahaha =)) iyi yapmışın artık sorun çıkmaz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap